Daruji dámské oblečení

151
15.3.16 10:00

Daruji dámské oblečení

Ahoj holky, budeme se stěhovat a tak jsem byla nucena trošku zredukovat svůj šatník :lol:. Mám tu mega hromadu dámského oblečení, které bych ráda darovala nějaké chudé mamince… Nehodlám se tím přebírat, ani nic fotit, potřebuji se toho prostě co nejrychleji zbavit a ráda bych tím pomohla někomu, kdo se NE VLASTNÍ VINOU dostal do finanční tísně. Je tam od všeho něco, velikosti S - M, já mám 176 cm a vážím kolem 60 kg, takže prostě na někoho s podobnou postavou :mrgreen:. Jsou tam kousky v super stavu na nošení do práce i do divadla, ale i staré tepláky vyloženě na ven. Dovést mohu na trase Mladá Boleslav - Praha, občas jedu i do Liberce a nebo za Prahu směr Benešov. Tak se mi, prosím, některá přihlašte, nebo někoho doporučte :oops:. Díky :hug: :mavam:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

12160
15.3.16 10:03

@cheynee, jsi hodná, že to chceš tak zadara udat, ale…Jak poznáš, kdo se dostal do fin. tísně ne vlastní vinou? 8o

• Nahlásit
15.3.16 10:04

Ahojky, šlo by poslat poštou? samozrejme bych poštovné uhradila?! :)

• Nahlásit
151
15.3.16 10:07

@radúna No já ještě věřím v soudnost a upřímnost lidí…
@kopretinkaa1345 Poštou néé, to by vyšlo asi dráž než benzín :zed: :mrgreen:

• Nahlásit
13175
15.3.16 10:07

Dobrý den,
darování je krásný nápad! :kytka: I tak ale doporučuji vložit dámské oblečení do Bazaru - najde ho tam více lidí.

Bohužel inzerce do diskuze nepatří, proto zatím diskuzi uzamykám, aby ji ještě našla zájemkyně.

Děkuji za pochopení,
Monika

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama