Kapka do trenek - průzkum

Anonymní
15.3.16 08:43

Kapka do trenek - průzkum

Zdravím všechny :mavam:
Včera večer jsme se s mužem bavili o takovém choulostivém tématu. On, pokud jde na malou, tak se vždy utře. Doma je to samozřejmé, v restauraci - pokud má tu možnost, tak jde na klasické WC, aby se mohl utřít a ne na pisoár, kde papír není. Pokud možnost klasického WC není a jsou jenom pisoáry, necítí se pak „komfortně“ - Cituji: „Ať oklepávám, jak oklepávám, vždycky nějaká kapka do trenek zůstane“ :oops: a vadí mu to.
Nevím, jak to chodí na pánských záchodech. Ale tvrdila jsem mu, že je v tomto jediný, že jiní chlapi nějaké utírání neřeší.
A tak by mě zajímalo, jak to mají ti vaši. Chtěli by toaletní papír u pisoáru? :think: Jen tak pro zajímavost :)

Prosím o anonymitu, je to choulostivé téma :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
15.3.16 08:48

Já nevím, já mého nesleduju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 08:51

Tak můj se tedy neotírá, nebo nikdy jsem ho tedy neviděla… sám většinou teda z legrace říká „poslední kapka patří do trenek“ :lol: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.16 08:52

@martina.se Já ho taky nesleduju :D začal s tím sám :oops: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
6674
15.3.16 08:54

Nevím, večer zkusím takové téma nadhodit :lol: Ale určitě si ho přítel neutírá, jen oklepává. Pokud nejde s mokrýma pokapanýma trenýrkama za mnou, tak jsem to nijak neřešila. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6386
15.3.16 08:56

Můj chlap taky doma sedá a utírá. Jak to je v hospodách a v práci netuším. Zeptám se ho.
Ale sedat ho naučila starší dcera. Když se naučila otevírat dveře, tak lezla i na záchod a jednou jsem zaslechla: Nestrkej mi tam hlavu, když čůrám. :D
Od té doby sedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5227
15.3.16 08:57
@Anonymní píše:
Zdravím všechny :mavam:
Včera večer jsme se s mužem bavili o takovém choulostivém tématu. On, pokud jde na malou, tak se vždy utře. Doma je to samozřejmé, v restauraci - pokud má tu možnost, tak jde na klasické WC, aby se mohl utřít a ne na pisoár, kde papír není. Pokud možnost klasického WC není a jsou jenom pisoáry, necítí se pak „komfortně“ - Cituji: „Ať oklepávám, jak oklepávám, vždycky nějaká kapka do trenek zůstane“ :oops: a vadí mu to.
Nevím, jak to chodí na pánských záchodech. Ale tvrdila jsem mu, že je v tomto jediný, že jiní chlapi nějaké utírání neřeší.
A tak by mě zajímalo, jak to mají ti vaši. Chtěli by toaletní papír u pisoáru? :think: Jen tak pro zajímavost :)Prosím o anonymitu, je to choulostivé téma :oops:

Hehehe, tak aby ho rajboval papírem, to asi ne, ale prozměnu ho „ždímá“. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
15.3.16 08:57
@Anonymní píše:
@martina.se Já ho taky nesleduju :D začal s tím sám :oops: :roll:
:mrgreen: twl, já se snad zeptám.. jako u chlapa fakt nevím, ale asi utírá, o klukovi to vím jistě, toho jsem to naučila :mrgreen: taky jako toaleťák u nás mizí raketovou rychlostí..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
15.3.16 08:58

To můj u male vzdy na wc sedí. Prý aby neucurnul mimo wc a nemusim se pak s tim umyvat :D Jestli si bere papir, to netuším, zas u nej nestojím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6674

Jo a někdy jsem tu na emiminu četla, že i nějaká uživatelka si ji neutírá ale jen oklepává. Ze zvědavosti jsem taky zkusila (že by se dala snížit spotřeba toaleťáku), ale jak to nebylo do sucha, tak mi to taky bylo nepříjemné. I když musím jít někde v lesíku, vždycky se utřu papírovým kapesníkem, protože pak být v mokrých kalhotkách… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
@bublinek píše:
Můj chlap taky doma sedá a utírá. Jak to je v hospodách a v práci netuším. Zeptám se ho.
Ale sedat ho naučila starší dcera. Když se naučila otevírat dveře, tak lezla i na záchod a jednou jsem zaslechla: Nestrkej mi tam hlavu, když čůrám. :D
Od té doby sedí.
:mrgreen: :mrgreen: důvody jsou různé, jak vidím :D
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6674
15.3.16 08:59
@bublinek píše: : Nestrkej mi tam hlavu, když čůrám. :D

Jako do místnosti, nebo do záchodu? :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13416
15.3.16 09:04

Můj se neutírá. Jak tu někdo už psal výše „poslední kapka prý patří do trenek“ :roll: Mě se to nelíbí a proto syna učím se utírat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
15.3.16 09:06

Manzel se neutira, jak psala katka, taky z legrace rika, ze posledni kapka patri do trenek :) ale na zachode musi sedet, protoze jinak mu do zachodu kouka dcera a hazi mu tam kousicky toaletniho papiru. a rada sedi na nocniku, kdyz sedi manzel na zachode a povidaji si :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.16 09:08

Můj dělá úplně to samé…Anonymní snad z pochopitelných důvodů :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie