Mám dát dítě do jiné školky?

Anonymní
8.12.19 13:16

Dát do jiné školky?

Ahoj, nějak se v tom placam a hodila by se mi rada :-) mám dvě děti, navštěvují rok a kousek soukromé jesle, příští rok by šly do školky, vše zvládají, ale jestli bude místo, je otázka

Problémem je, že se jejich tatínek zakousl do slečny, co dělá chuvu v těchto jeslích, asi půl roku neměli problém podívat se mi do oci a dělat že mě blbce.. pak to prasklo, každopádně jsem s dětmi cca půl roku sama, vše ok, jen teda s tou školkou valcime dost.. otec je nevyzvedava, má je jen 1× za 2 týdny podle domluvy, nic víc.. já lítám jako blbec, ráno v 6:30 do jesli, od 7 jsem v práci, končím v 15 :30 a vyzvedávám ve 4 hodiny.. celý den těsně na minutu, nesmí být kolony, nic, ni nějak bychom to ten necelý rok ještě dali..

Jenže, já už ti vážně psychicky nedávám, je tam šílené dusno, mám chuť jim dvěma ublížit, ale musím se chovat jakoby nic.. slečně je 21 let, ještě studuje a zná názor na mě jen ze strany tatínka, takže mě tam slušně s některými kolegynemi pomlouvá a nedejbože, když udělám nějaký malý preslap, jako že se mi třeba dítě trochu uspini v autě a hned vidím ty pohledy a usklebky ( nejsem paranoidní).. prostě je ta celá situace šíleně nepříjemná, ale je to hlavně můj problém, děti se to snad nijak nedotýká zatím.. nicméně tatínek dělá slečně jen bokovku, takže si myslím, že je otázka času, než se mezi nimi něco špatného stane a pak kdo ví, jak se to dotkne děti..
Druhá věc je ta, že mi tam děti jdou dle mě trochu vyvojove dolu.. doma chodí na nocnik, vždy si řeknou, tam jim nacpou plenky.. řeknu jim, že plenky další neprinesu, protože je nepotřebuji a nechci je učit na nocnik od znova..tak slečna dá vědět tatínkovi a ten je donese… mají tam neustále v puse dudlik, doma ho mají max na spaní ( jsou jim 3 roky..),vadí mi to..

Teď je otázka co s tím, byl by to pro vás důvod, je na ten rok přendat jinam? Jsou tam asi spokojeni, ale zase jsou to extroverti a dost do davu, šli by kamkoliv

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

8100
8.12.19 13:18

Já bych je tam nenechala ani minutu po tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 13:21

@Sany80s děkuji,potřebuji si být jistější svým názorem..protože až je prendam, tak začne peklo že strany otce.. že myslím víc na sebe, než na děti

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
10753
8.12.19 13:21

No pokud máš v okolí jiné jesle, tak je tam rozhodně dej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10753
8.12.19 13:23
@Anonymní píše:
@Sany80s děkuji,potřebuji si být jistější svým názorem..protože až je prendam, tak začne peklo že strany otce.. že myslím víc na sebe, než na děti

Pošli ho do háje. Samozřejmě že potřebuješ myslet především na sebe, bez toho nemůžeš fungovat pro děti.

Navíc teda batolatům je vcelku kde jsou v jeslích, něco jako vazba na kolektiv je mimo jejich mentální možnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
8.12.19 13:27
@Anonymní píše:
Ahoj, nějak se v tom placam a hodila by se mi rada :-) mám dvě děti, navštěvují rok a kousek soukromé jesle, příští rok by šly do školky, vše zvládají, ale jestli bude místo, je otázka

Problémem je, že se jejich tatínek zakousl do slečny, co dělá chuvu v těchto jeslích, asi půl roku neměli problém podívat se mi do oci a dělat že mě blbce.. pak to prasklo, každopádně jsem s dětmi cca půl roku sama, vše ok, jen teda s tou školkou valcime dost.. otec je nevyzvedava, má je jen 1× za 2 týdny podle domluvy, nic víc.. já lítám jako blbec, ráno v 6:30 do jesli, od 7 jsem v práci, končím v 15 :30 a vyzvedávám ve 4 hodiny.. celý den těsně na minutu, nesmí být kolony, nic, ni nějak bychom to ten necelý rok ještě dali..

Jenže, já už ti vážně psychicky nedávám, je tam šílené dusno, mám chuť jim dvěma ublížit, ale musím se chovat jakoby nic.. slečně je 21 let, ještě studuje a zná názor na mě jen ze strany tatínka, takže mě tam slušně s některými kolegynemi pomlouvá a nedejbože, když udělám nějaký malý preslap, jako že se mi třeba dítě trochu uspini v autě a hned vidím ty pohledy a usklebky ( nejsem paranoidní).. prostě je ta celá situace šíleně nepříjemná, ale je to hlavně můj problém, děti se to snad nijak nedotýká zatím.. nicméně tatínek dělá slečně jen bokovku, takže si myslím, že je otázka času, než se mezi nimi něco špatného stane a pak kdo ví, jak se to dotkne děti..
Druhá věc je ta, že mi tam děti jdou dle mě trochu vyvojove dolu.. doma chodí na nocnik, vždy si řeknou, tam jim nacpou plenky.. řeknu jim, že plenky další neprinesu, protože je nepotřebuji a nechci je učit na nocnik od znova..tak slečna dá vědět tatínkovi a ten je donese… mají tam neustále v puse dudlik, doma ho mají max na spaní ( jsou jim 3 roky..),vadí mi to..

Teď je otázka co s tím, byl by to pro vás důvod, je na ten rok přendat jinam? Jsou tam asi spokojeni, ale zase jsou to extroverti a dost do davu, šli by kamkoliv

Dala bych děti hned pryč. Nevíš jak se chová k dětem když tam nejsi, kdoví co jim povídá atd. Viz jak píšeš, že nerespektují tvoje požadavky. Tohle by mi vadilo ve školce obecně ne jen za tvé situace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
8.12.19 13:30
@Anonymní píše:
@Sany80s děkuji,potřebuji si být jistější svým názorem..protože až je prendam, tak začne peklo že strany otce.. že myslím víc na sebe, než na děti
:lol: hlavně, že on na ty děti myslí. :roll: kašli na něj, rodinu zničil on, děti má 1× za 14 dní asi mu ve styku nebranis, tak pokud by měl nutkání mít děti víc není snad problém. A je přeci jedno ve kterých jeslích jsou. Hlavně aby se jim tam líbilo, což si myslím, že se jim stejně v tehle za chvíli líbit nebude.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
8.12.19 13:36

Taky bych je dala jinam, treba kdyby byla moznost nekde bliz k praci, at nemas takovou honku. Ani ne tak kvuli tomu, ze se tam divaji pres prsty, ale i kdyby nebyl ten incident s tvym muzem, tak uz jen kvuli tem plinam a dudliku, davat dudlik a pleny triletym je uchylarna, klidne bych si na to pak stezovala zrizovateli jesli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 13:36

@roba18 no nemyslí, má jen dost keců okolo :-) styk takhle chtel on, prazdniny je nechce vubec, jen ty jeho vikendy..ale platí 3k na dítě ( plat 40 k a bydlí u rodičů), kvůli tomu jsem pro slečnu i pro něj pomalu zlatokopka, protože nejsem dostatečně hrda na to, abych po něm nic nechtěla.. nebráním, jak já bych byla šťastná, kdybych alespoň 1 den v týdnu nemusela takhle lítat, dodělat si v klidu praci nebo nadelat hodinu a vyzvedl je :-) víceméně jsem rozhodnuta, poptala jsme dvoje jesle v okolí ještě.. jen to ve mě hloda, právě kvůli dětem trochu a kvůli tomu, že bych je stejně už chtěla dát do státní školky brzy a potřebuji si být hodně jistá, abych mu čelila :-)

• Nahlásit
  • Citovat
11149
8.12.19 13:45

Dala bych je pryč.. aby mi někdo cpal pleny a dudlík tříletým dětem, to bych nekousla.. bez ohledu na to, jestli ta fuchtle má pletky s mým chlapem nebo ne, to už je jen třešnička na dortu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
8.12.19 13:49
@Anonymní píše:

Jedinej, kdo tu mysli jen na sebe a detem nici to nejzakladnejsi co maji (rodinu) je on, tak at drzi hubu a aspon plati, kdyz jinak je tata na ho..o. Nastesti takovy jako on casto konci blbe

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.12.19 13:49

@Lekninka91 díky:-) pro ty chuvy tam, je to asi pohodlny..jsou tam děti od 1roku, takže vidí od ostatních, že mají dudliky a chtějí taky..bez plen se zas musí pomáhat na nocnik.. asi lenost :roll: ale vadí mi to dost, naštěstí jsou kluci šikovní a celou cestu ze školky se stejně nepocuraji ani do plenky, počkají domů a hned si řeknou o nocnik.. ale kdyby ne, tak jsme kvuli tomu zas zpět na plenkách..

• Nahlásit
  • Citovat
4166
8.12.19 13:50
@Anonymní píše:
@Lekninka91 díky:-) pro ty chuvy tam, je to asi pohodlny..jsou tam děti od 1roku, takže vidí od ostatních, že mají dudliky a chtějí taky..bez plen se zas musí pomáhat na nocnik.. asi lenost :roll: ale vadí mi to dost, naštěstí jsou kluci šikovní a celou cestu ze školky se stejně nepocuraji ani do plenky, počkají domů a hned si řeknou o nocnik.. ale kdyby ne, tak jsme kvuli tomu zas zpět na plenkách..

A kolik za to platíš? Mně tedy přijde šílený, že jim cpou dudlíky a pleny. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 13:53

Já bych je tam nenechala, nebo bych je tam nechala a udělala tam takový bordel, že slečna učitelka by dostala okamžitou výpověď…

Dětem určitě neprospívá, když jim strkaji pleny a měla bys být i trochu sobecká a myslet na sebe, tohle musí být pro tebe psychicky extrémně náročné tu krávu tam každý den potkávat… :hug:

Takže buď bych si promluvila s ředitelkou, že ta holka porušila mravní a etický kodex a nechceš, aby to mělo negativní dopad na tvoje i další děti… Tzn. že buď skončí ona nebo tvoje děti ;)
Nebo bych je rovnou dala jinam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.12.19 13:54
@Anonymní píše:

Vzdyt on taky myslel vic na sebe nez na deti. Nenech si nic vycitat a dej je jinam. A pani reditelce rekni proc, at vi proc prichazi o penize :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama