Jít, či nejit na potrat?

Anonymní
5.12.19 19:19

Jít či nejit na potrat

Jsem druhym rokem sama s prckem, moc jsem si prala vztah a nove mimco, bylo pár nápadníků, ale zadny vztah, tak byly aspoň přes postel. A jsem těhotná, bohuzel otec zareagoval hrozně, nejdřív odmítal, pak naznacil pouze potrat, je mi 33, bydlim s rodici v rodinnem domě. Stalo se nekomu, že by otec po puvodnim soku otocil? Nechali byste si v takove situaci dítě? K těhotenství doslo opravdu nehodou, protože si ani jeden nejsme ničeho vědomi. Takze to nebyl muj plan ho na dítě utáhnout, ale dle toho co mi rikal, kdyz jsme byli spolu jsem mela dojem, že by dítě nebyl problem.ale asi jedno jsou reci a jedno realita…

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

5.12.19 19:22

Bohužel bych na potrat šla :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5489
5.12.19 19:23

Nenechala bych si ho. Dvě děti, každé jiného otce. Ani s jedním nejsi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
508
5.12.19 19:23

Nenechala bych si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9269
5.12.19 19:25

Volila bych potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4734
5.12.19 19:30

Já osobně nevím co bych dělala nejsem v té situaci na potrat říkám že bych krom zdravotních důvodů nešla ale těžko říct v takové situaci no já jsem těhotná mam dva syny s bývalym a teď čekám ze současným partnerem ale já toho chlapa mám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11669
5.12.19 19:32

Též bych si ho nenechala, ale - udělat podruhé stejnou chybu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
5.12.19 19:33

Jestli hledáš šťastný rodinný život, nezvolila jsi podle mě moc dobrou metodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
5.12.19 19:36
@Anonymní píše:
Jsem druhym rokem sama s prckem, moc jsem si prala vztah a nove mimco, bylo pár nápadníků, ale zadny vztah, tak byly aspoň přes postel. A jsem těhotná, bohuzel otec zareagoval hrozně, nejdřív odmítal, pak naznacil pouze potrat, je mi 33, bydlim s rodici v rodinnem domě. Stalo se nekomu, že by otec po puvodnim soku otocil? Nechali byste si v takove situaci dítě? K těhotenství doslo opravdu nehodou, protože si ani jeden nejsme ničeho vědomi. Takze to nebyl muj plan ho na dítě utáhnout, ale dle toho co mi rikal, kdyz jsme byli spolu jsem mela dojem, že by dítě nebyl problem.ale asi jedno jsou reci a jedno realita…

Těžká volba, záleží na tom, jake máš prostředky… Jak to máš s bydlením u rodičů, s hlídáním, s prací? Máš nějaké úspory? Dvě děti na samotnou ženskou a s chlapem se počítat nedá… Asi bych se bála dítě si nechat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 19:41

Potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7631
5.12.19 19:45

Tak tady asi není co řešit… Jdi na potrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3972
5.12.19 19:49

V tvé situaci bych šla na přerušení.
A pro příště se chraň, ne jen proti početí, ale i před pohlavně přenosnými nemocemi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10408
5.12.19 19:51

Taky bych si dite v teto situaci nenechala a to jsem jinak pomerne odpurce interupci. A priste dvojitou metodu ochrany, pokud mas chlapa jen na sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.12.19 19:56

Byla jsem na přerušení těhotenství pro genetickou vadu ditete - už nikdy v životě bych na potrat nesla. Ona je jedna věc o potratu premyslet, ale druhá je na něj pak jít a dokázat s tím rozhodnutím žít. V podobne situaci bych v úplně nejhorším případě volila adopci. Dokážeš obě děti byť za pomoci rodiny uživit? Je možné z otce dostat výživné?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2119
5.12.19 19:59

Ty jsi teda materiál… na potrat jdi, stačí že jedno děcko není s otcem… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu