Dávání opět UM

29.3.16 14:39

Davani opet UM

Maminky je tu nektera ktera skosela dat opet Sunar? Nebo UM? Syn 15 mesicu mi moc nechce jist uz 3 mesice nedostava Sunar…Napadlo me mu do jeho jidelnicku vsunout opet sunar aby mel dostat Latek Vitaminu atd…Byl v tom problem mu opet dat sunar obcas? Jak na to? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Poison Eve
29.3.16 14:41

Jaky by ten problem mel presne byt :nevim:?

• Nahlásit
  • Citovat
540
29.3.16 14:44

Ahojky,
dcerka (15m) uz taky mesic UM nepila a ted opet zacala pred snidani (tak v 5 rano-pak jeste usne)…ja v tom problem nevidim… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 14:50
@Poison Eve píše:
Jaky by ten problem mel presne byt :nevim:?

Nechce mi jist odmita jidlo chci mu davat obcas znova sunar aby dostaval nejake latky do sebe vitaminy mineralni latky scharidy bilkoviny proste aby mel vseho dostatek…otazka zni jen jestli nebyli problemy s podavanim opet sunaru chtela bych aby ho mel co nejdyl ale tchyne mi predelala vyzivovaci navyky prestalamu uplne davat sunar…chci aby normalne jedl a opet obcad dostal i sunar jak to probihalo kdyz jste chteli dat opet sunar :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.16 14:52
@Freya10 píše:
Ahojky,
dcerka (15m) uz taky mesic UM nepila a ted opet zacala pred snidani (tak v 5 rano-pak jeste usne)…ja v tom problem nevidim… :nevim:

Ja mu prave uz nabizela kolikrat sunar jako kdyby vycejtil ze je to sunar tak utece :D tchyne mu ho prestala davat uplne ale ja chci aby ho bral co nejdyl :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
29.3.16 23:15
@Maminka1995
@Maminka1995 píše:
Ja mu prave uz nabizela kolikrat sunar jako kdyby vycejtil ze je to sunar tak utece :D tchyne mu ho prestala davat uplne ale ja chci aby ho bral co nejdyl :?

Jojo-to delala dcerka pred tim mesicem taky-myslela jsem si, ze uz ho proste nikdy chtit nebude, ale najednou ma zas obdobi, kdy ho bere na milost ;-).
Tak mu ho zkus dat v noci/nad ranem - to by nad tim nemusel dumat a mohl by si automaticky dat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama