Dávat pít z lahvičky?

404
14.2.17 12:47

Dávat pít z lahvičky?

Mám mimi 4,5 měsíce. Po příkrmu mám dávat čaj po lžičkách, ale připadá mi, že malá ho nechá vytéct z pusinky ven. Napadlo mě dát jí ho do lahvičky. Nezkazí si tím techniku kojení? Aby pak chtěla vůbec prso a správně pila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

23149
14.2.17 12:49

U prikrmi uz si urcite nezkazis kojeni, to je jen u novorozencu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59393
14.2.17 12:51

@pufik20 fanatici kojeni Ti napisou nedavat. Ja davala z tekouci lahve (s dirkou), protoze nic jineho nepochopila a kojila jsem 2 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19000
14.2.17 12:53

@pufik20 Ne, nezkazíš, stejně toho asi moc nevypije. Osobně preferuji na pití pro mimina učící hrnky nebo panákovu skleničku než flašku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15061
14.2.17 13:07

Myslím, že u čaje nezkazí, to není mlíko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.17 13:21

Zkus to, ale ani jedno z mých děti lahvicku nechtělo. Osvědčil se az hrnek se savickou a nejraději pil z klasického hrnecku. Ovšem dokud jsem kojila vícekrát za den, tak tekutiny navíc nechtěl vůbec. Az kolem roka se milostive parkrat napil. Uvidíme, co teď ten mladší. Ale láhev taky odmítá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.2.17 13:33

Já mám 9m dítě a dávám pít z lahvičky Avent s proměnlivým průtokem. Stále kojím, ale chci jí zvykat už i na vodu. U prvního dítěte jsem měla problém, že nechtěl z ničeho pít. Mám po něm doma x různých lahví. Takže teď dávám zatím z lahvičky. Teda ono to zatím různě žižlá, občas něco vycucne, ale chci aby si zvyklo, že neni jen prso s mlékem. Pak bych chtěla přejít na avent s brčkem…k tomu jsem se s prvním dítětem dostala potom co se naučilo vysát samo sunárek do ručičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28856
14.2.17 13:48

Ve 4,5 měsících nepotřebuje kojené dítě po příkrmu čaj. Já jsem kojeným dětem začala dávat první čaj až kolem roku, po příkrmu jsem dokojila, pokud to bylo potřeba. Do toho roku plus minus bylo MM jediným zdrojem tekutin. Začali jsme potom už rovnou z hrníčku, doma malý plastový, ven „učící“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
14.2.17 13:57

Během prvních 6 měsíců mé holčičky bylo několik období dlouhých 2-6 týdnů, kdy jsem po kojení musela přikrmovat malou Nutrilonem. Vždy z lahve a kojení se tím nepokazilo. Kojím dodnes (2,5r.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
14.2.17 14:15

@pufik20 klidně bych to zkusila a dala z lahve. Já to u dětí taky zkusila, ale nevzali na milost nic - žádnou jinou tekutinu než MM a žádnou lahev, hrnek, lžičku :D Takže na žízeň jsem až do cca roka jen kojila. Ale techniku si tím ted nejspíš už nezkazíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
14.2.17 14:28

Ja jsem taky davala pit male z lahvicky cajik po jidle a kojla jsem rok a pul a v pohode, jak zacnes s prikrmama, tak uz je to v pohode, to je hlavne u miminek nez papaji prikrmy, mala mi z lzicky cajik nikdy nevypila, pro ni je piti v lahvicce a jidlo na lzicce, tak to ma naucene :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama