Dávkování - espumisan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.04.19 17:49
Dávkování espumisan

Zdravím, mám dvouměsíčního chlapečka a trápí nás prdíky. Koupila jsem espumisan, protože si ho každý chválí. Ale všude píšou že se dává 5-10 kapek před každým kojením. Platí to i když kojim třeba po půl hodině nebo po hodině? Nebo dávat cca co tři hodinky? Děkuji za radu. :kytka:

Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 30.04.19 18:46

Já dávalo ráno odpoledne večer. Ale nezabralo to, bylo to ještě horší.

Fiškuska
Stálice 53 příspěvků 30.04.19 19:28

Já jsem dávala cca 4×-5× denně, i když jsem kojila vícekrát.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 30.04.19 21:05

Nasi po tom bylo jeste hur, nez bez nich. Od kamosek jsem zjistila, ze katastrofa, bylo go u nich stejne. Doporucuju biogaia. Sice 500,– 5kapek denne, ale fakt uz po pul dni byl klid.

suzka1
Kecalka 204 příspěvků 30.04.19 21:33

Ja davam klukum dvojcatum vzdy pred kojenim. Kdyz vidim, ze se mi celý den krouti a casto „vyprdkavam“, tak dam i klidne 15 kapicek. Jinak 7-10. Vecer davame pribiotika. Ted mame biogaia, ale pouzivali jsme i Maxika z Dr. Max a taky ok. Do toho ja si dam i hrnek fenykloveho caje. S Espumisanem je to uz lepsi, ale obcas to jeste kluky trapi. Pocitej vsak s tim, ze po pravidelnem uzivani to zabere klidne az za tyden (takhle mi to rekla laktacni poradkyne) a asi tyden to netrvalo u nas, ale druhy den to taky nebylo. Zkus i vychytat, po cem ty prdiky ma. U me je to hlavne mliko a cokolada, na 100% toho jednoho totalne ucpu :zed: A pred kazdym kojenim zvedam i klukum nozicky, aby si případně prdli jeste pred jidlem :)

oligenerallogin
Povídálka 38 příspěvků 30.04.19 22:15

U nas espumisan vse zhorsil - maleho uplne ucpal…stejne tak i v mem okoli meli podobne zkusenosti…pozor na to. Nam pomohl Baby Calm a to jsem davala pred kazdym kojenim bez omezeni.

Váš příspěvek
Reklama