Dávky umělého mléka

18
13.11.19 11:20

Davky umeleho mleka

Maminky prosim o info, jak davat davky umeleho mlecka, v porodnici mi nic moc nerekli, jen ze se musi dodrzovat 3h min. rozestup. Maly bude mit 2tydny. A davame po 3hodinach, vypije cca 90ml. Jenze si rika i driv, treba po 2,5h. I v noci. Jakmile chce papat, tak je k neutiseni a proste pres to nejede vlak. Davat mu jak si rekne, i po tech 2,5h? Mne prijde, ze by nejradsi jedl furt. Pritom vypije tech 90ml, vic uz neda. Tabulkove by mel mit 6×100ml.. A nam to vychazi 8×90ml.. Dekuji za rady! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1869
13.11.19 11:28

Dávala bych mu, jak si řekne. 2,5 hodiny nebo 3 není takový rozdíl. Postupně se to ustálí. Pro jistotu bych se, ale ještě poradila radši s doktorkou než na emiminu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4910
13.11.19 11:41

Já dávala dokonce co 2 hodiny ale mín, jinak blinkala. Dávej jak potřebuje. Neřeš to tak striktně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
13.11.19 14:24

Zeptam se jeste aji doktorky. No joo, je to prvni ditko a nemame zadne zkusenosti :D dekuju za odpovedi :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1213
13.11.19 14:38

Dítě plně na UM by mělo vypít za den celkem 150-180 ml na kilogram své váhy. Je dobré dodržovat rozestupy alespoň dvou hodin, aby se staré mléko strávilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17933
13.11.19 14:45

Dn dvou a půl hodin bych šla… Vám sedlo hned první um? Jestli nemá hlad po něm, i to bývá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2390
13.11.19 14:52

@Nikki.157 syn pil taky po 2.5 hod :) jak nebylo papání bylo zle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
13.11.19 14:59

Naše taky jedla dřív. A dávky větší než by měla. A to jsem se jí občas snažila nosit, uspat, zabavit, prostě něco, protože byla blinkací, tak jsem ji nechtěla přecpávat. Ale nebylo zbytí, přišel přídavek a krásně se uklidnila a usnula. :nevim:
S doktorkou se radit, nevím, jestli bude k něčemu. Ta spíš bude zastáncem těch 3 hodin a doporučených dávek… :think: řídila bych se dítětem. Taky jsem ji nenechala brečet půl hodiny, protože „ještě nebyl čas“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
13.11.19 15:09

Mne v porodnici kladli na srdce, ze rozestup tech 3h minimalne. Prvni noci(nejhorsi je rvani v noci, ze ano), jsme se snazili nejak zabavit, chovat atd. a snazili se dodrzovat ty 3h. Ale nedalo se to, tak uz jsme davali aji po 2,5h.. On se proste po tech 2,5h vzbudi a jidlo jidlo jidlo a HNED! :zed: A davame ted Nutrilon, ktery zacali davat v porodnici a po dobrani chceme prejit na Kendamil, protoze nas trapi i brisko. S Espumisanem je to trochu lepsi. Tak treba ho ten Kendamil i vic zasyti a vydrzi dyl. Uvidime.. Je mozne, ze ma po tom Nutrilonu hlad.. :nevim: Dekuju za odpovedi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat