Dcera (15) chce spát u přítele (17)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
debilstoleti
Nováček 6 příspěvků 11.08.19 08:32
Dcera (15) chce spát u přítele (17)

Ahoj. Moje dcera má 17 letého přítele. Jsou spolu něco přes 4 měsíce. Potkávají se prakticky jen na soustředěních a závodech. Jelikož mají mezi sebou pár stovek kilometrů. No a jelikož jsem ho chtěla poznat tak byl u nás na týden.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2607 příspěvků 11.08.19 08:36

A dál?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 08:36

Mě to naši povolovali, ale musela jsem každý den volat a brát pravidelně antikoncepci :oops:

debilstoleti
Nováček 6 příspěvků 11.08.19 08:37

Omlouvám se nestihla jsem to dopsat. No a přišli za mnou, že by chtěli, aby ona přestala na týden u nich. Já znám jeho rodiče a on je taky velmi fajn. Vím, že za chvíli to nebude jen vodeni za ručičky. Pustili by jste svoje dítě?

PS. To jméno vymyslel můj přítel, nevíte jak ho změnit?

MP Krista
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 11.08.19 08:42

Přítele rozhodně vyměňte! Jak, to vám neporadím. Dcerka je dost mladá, mně by se to jako matce nelíbilo a snažila bych se tomu zabránit. Nicméně, nasaďte antikoncepci, nedá se nic dělat..

Kaci89
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 11.08.19 08:45

Jestli je jeji pritel stejny idiot, jako ten tvuj, radsi bych ji nepustila at nema vo.la jako jeji mama

debilstoleti
Nováček 6 příspěvků 11.08.19 08:56
@Kaci89 píše:
Jestli je jeji pritel stejny idiot, jako ten tvuj, radsi bych ji nepustila at nema vo.la jako jeji mama

Můj přítel je vůl. Už s ním půl roku nejsem ale měli jsme hesla a tak společné takže dělal peklo.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 11.08.19 08:57
...

Obávám se, že kocour už v troubě stejně dávno byl. :hug:

35ja
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 11.08.19 08:58

@debilstoleti me to naopak pobavilo, to jsou porad nejaka hesla a prezdivky…co clovek musi vymýšlet :mrgreen:..dceři zaridte antikoncepci a je jen na vas jestli ji tam pustite.kdyz byl hoch už u vás tak bych ji možná pustila ale ne na týden.

jahuhudka
Extra třída :D 14734 příspěvků 11.08.19 08:58
@debilstoleti píše:
Můj přítel je vůl. Už s ním půl roku nejsem ale měli jsme hesla a tak společné takže dělal peklo.

jestli je stejný jako ten tvůj tak potěš

Příspěvek upraven 11.08.19 v 09:00

Uživatel je onlinePHV
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 11.08.19 08:59

Mě by máma v patnácti hnala :mavam: a já dceru asi taky. Ať se schází, ať přijde na čaj atd, ale na noc ještě ne. Kor po čtyřech měsících,, vztahu"

Murka
Ukecaná baba ;) 1931 příspěvků 11.08.19 09:02

Já bych nepustila, je dost mladá a jen vodění za ručičky to nejspíš fakt nebude. Ale to je můj názor.
Ale zase je lepší ji pustit s nějakým nastavením pravidel, než aby holka utekla z domu.
Takže za mě je lepší ji pustit a nastavit pravidla.
Předpokládám, že poučená o bezpečném sexu a antikoncepci je, tak bych se jen ujistila, že má dostatek kondomů a ví jak se používají. Žádný alkohol, přiměřená večerka atd. Dohodnout se s rodiči chlapce, aby na to dohlédli. V určitou hodinu bych ji volala a probrala co a jak.
Jméno tady na fóru ti může změnit admin. Napiš soukromou zprávu na @admin.

Alkata
Zasloužilá kecalka 818 příspěvků 11.08.19 09:09

Sex legálně už může, tak snad mate v dceru nějakou důvěru s je rozumná a ví, jak co funguje. Nemá smysl to zakazovat. Holt už dávno měla proběhnout sexuální výchova.

warita
Extra třída :D 11740 příspěvků 11.08.19 09:15

Kdyby moje dcera chtela mit sex v 15, tak ji pretrhnu jako hada. Vsak to je jeste dite, na sex ma casu vic nez dost a moje dite se nebude tahat s chlapama jako nejaka ciganka. Ani nechci vedet, jak by vyvadel manzel, kdyby s timhle prisla nase dcera.

Cili, ja bych ji rekla, ze vzhledem k tomu, ze si myslim, ze by doslo pak na sex, tak si to nepreju a tudiz NE.

Uživatel je onlineTeSudička
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 11.08.19 09:16

@Tecumseh taky si myslim, ze uz si krocana ohral uz davno :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama