Jaká je vaše oblíbená značka aut?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 19:38
Jaká je vaše oblíbená značka aut?

Ahoj :mavam:,
Jaká je vaše oblíbená značka aut a proc? A jakou značku nemusíte a proč? Máte vaše vysněné auto, jaké?

Ptám se, protože se nemůžu rozhodnout, jaké si mám pořídit auto -žiji bez chlapa, takže je výběr čisté na mě a já vůbec nemám ponětí jaký si koupit..
Naposledy jsem ridila auto před 4 lety -mela jsem autonehodu kvůli opilimu ridici, který jel v dodávce (3 roky jsem byla v nemocnici).Už jsrm zase nabrala nějaké o sebevědomí a dostala jsem se z toho, ale vůbec nevím, jaký si mám koupit, tak chci jen nějakou inspiraci :think:.

Anonym - s tou autonehodou se nechlubim..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
alimdar
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 09.08.19 19:49

Já miluju Volvo, už po x desetiletí se řadí mezi nejbezpečnější auta. Mým snem je Škoda Superb combi. Nesnáším BMV - co řidič, tak kreten. Aspoň v ČR.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15556 příspěvků 09.08.19 19:51

Já mám rada Mazdu, nelíbí se mi skodovky

azaleila
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 41 inzerátů 09.08.19 19:53
@alimdar píše:
Já miluju Volvo, už po x desetiletí se řadí mezi nejbezpečnější auta. Mým snem je Škoda Superb combi. Nesnáším BMV - co řidič, tak kreten. Aspoň v ČR.

Moje rec! BMW řídí sami…
a volvo mam tez! Nedam na nej dopustit.

Uživatel je onlineČičorečka
Závislačka 2605 příspěvků 09.08.19 19:54

Nemám ráda Škodovky a Renaulty (ty čistě jen pro tu pindu ve znaku). Měla jsem za bezdětna Abarth, teď Audi. Obě se mi líbí a jsem za ně ráda.

bobule86
Ukecaná baba ;) 1095 příspěvků 09.08.19 20:00

Já mám Škodu Superb kombi 2014 a neměnila bych, bezpečné, pohodlné, prostorné, náhradní díly všude k dostání, spolehlivé :srdce: :srdce: :srdce:

Ellenka.l
Povídálka 11 příspěvků 09.08.19 20:03

BMW! Každá jízda je zážitek! A ne každý řidič BMW je kretén!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 20:03
@azaleila píše:
Moje rec! BMW řídí sami…
a volvo mam tez! Nedam na nej dopustit.

:mrgreen: Dík. Máme BMW X5, a jak mi byla auta úplně buřt, tak tohle miluju. Předtím jsme měli Volvo. Ale přišli jsme k němu náhodou, sami bysme si ho nevybrali. Vzali bysme zas nějaký Volvo.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 09.08.19 20:04

My jsme meli do nedávná BMW, které jsme uz prodali - @alimdar @azaleila Holt jsme byli za kre**** :lol: :nevim:.

A ted uz mame jen audi.

Nemam rada škodovky

jizvíková
Extra třída :D 12986 příspěvků 09.08.19 20:06

Ne Škoda, ano Volvo a děsí mě to ssangyong nebo jak se to jmenuje

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.19 20:11
@Ellenka.l píše:
BMW! Každá jízda je zážitek! A ne každý řidič BMW je kretén!

Někdo má BMW a někdo má HIV. Také mám a neměnila bych, super pohodlné na delší cesty

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 09.08.19 20:12

Já mám Audi A6 allroad, předtím jsem měla Mazdu 6 a ta se mi vzhledove líbila více, ale ta Audi ma zase lepší jízdní vlastnosti, super zrychlení.. líbí se mi třeba i Porsche nebo Ford Mondeo, pěkný je Nissan Quaskai, ale fakt nemusím Dacia a Škoda

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 09.08.19 20:13

Jinak Volvo, jak tady psaly holky dříve, je taky fajn a bezpecne.. tak přeji šťastnou výběr

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 09.08.19 20:25

Tak asi spis nez znacku, tak je dulezitejsi resit rozpocet a podle nej vybirat. A taky podle toho jak a na co to auto budete potrebovat. Asi je debilovina si porizovat X5 na pojizdky po meste, kde neni kde poradne zaparkovat. A naopak C1. Kdyz jezdite pravidelne na chatu, kde berete vagon veci sem a tam. :palec:

Ellenka.l
Povídálka 11 příspěvků 09.08.19 20:28
@Anonymní píše:
Někdo má BMW a někdo má HIV. Také mám a neměnila bych, super pohodlné na delší cesty
Vaše přirovnání teda nechápu…Asi jsem nepochopila ten vtip! A proč anonymně?
Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama