Dcera 4 roky, 107 cm - 16 nebo 20" kolo?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1144
28.12.16 06:01

Ahoj, myslim ze by to pro ni byl velky skok z 12 na 20. Zvlast kdyz 20 uz ma prehazku a brzdi se rukama. To musi zvladnout i hlavou. Dcera sla v 5 a ctvrt na 20 a mela cca 108 cm, ale protoze moc to kolo chtela a trvalo to nez to dobre zvladla. V lete uz na nem ale jezdila jak drak pri asi 110 cm, ale mame lehke hlinikove. Vybirejte s deckem v cyklo, ale do sesti asi nevydrzi. Ono s prehazkou se pak jezdi uplne jinak…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4232
28.12.16 06:39

Koupila bych bazarovou 16. 20 má už přehazku a to by asi ještě nepochopila. Navíc není 20 jako 20. Kola se od sebe hodně liší ve velikosti i převody. Naše Ela je menší dítě než byla starší dcera. 16 měla tedy ve třech a půl letech, ale tu nejmenší a nejlehčí, co jsme našli, Specialized Hotrock. Letos na jaře už přešla na 20 Superiora Pandu, co jsme měli po starší dceři, a měla co dělat, aby ho vůbec zvládla. Velikostně a i rozumově. Bylo jí 5,5 a měřila něco přes 120. V létě už to bylo o dost lepší, asi trošku povyrostla a pomaličku už začínala chápat i tu přehazku. Takže já bych nespěchala. Koupila bych kolo v bazaru, je jich tam spousta a v těchle velikostech jsou většinou jako nová.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
478
30.12.16 08:10

Díky moc za rady. Už jsem objednala šestnáctku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek