Dcera a gynekologie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 23:44
Dcera a gynekologie

Ahojte, máme 15 letou dceru a chtěla jsem se zeptat kdy jste šli s dcerami poprvé na gynekologii? Dceři jsem říkala že půjdeme a ona začala křičet že nikam nepůjde, teď je na mě nasran aa nebaví se. A jak reagovaly vaše děti?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
BeNiPe
Povídálka 15 příspěvků 21.07.19 23:51

Já jsem tam šla v patnácti sama. Nepřipadalo v úvahu jit s mamkou :lol: ale já jsem spis samostatná jednotka a s mamkou nemám žádný extra vztah, záleží jak to mate vy.. rekla bych, ze pokud nechce antikoncepci tak bych ji asi ještě nechala. Ale já jsem zásadně proti antikoncepcim, takže i já sama tam chodím jen kvůli prevenci-člověk nikdy neví co se tam dole muže dít :roll:

pe-terka
Generální žvanilka 20012 příspěvků 21.07.19 23:52

Pokud nemá žádné potíže, počkala bych do 18ti - 20ti let klidně :think: Nebo až začne žít pohlavním životem a ztratí trochu zábrany :think: Ted je ještě hodně mladá, dej jí čas

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 23:55

@BeNiPe vztah máme nebo spíš měly jsme dobrý, všechno jsme si říkaly ale teď kdybych nevešla do jejího pokoje tak ani nevím jestli má přítele. Líbaly jse… nechci aby za chvíli přišla z eje těhotná. Ale ona doktory nesnáší, kdyby měla zlomenou nohu tak by radci byla doma než aby musela k doktorovi :zed:

dog.s
Kecalka 130 příspěvků 21.07.19 23:56

Šla jsem v 17ti a o nic jsem nepřišla, alespoň jsem byla více připravena. Dodnes nemám gynekologii ráda a představa, že mě tam mamka nutí preventivně jako čerstvého pubertaka, díky ne. Prostě až když jsem začala sexuální život. (Samozřejmě do té doby bez zdr. komplikací)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 23:59

Já tedy své mamce také nesdělila o prvním sexu. Bála jsem se vyzvedu a nepochopení. Ale pravda, že jsme používali kondom a když se stala nehoda, přítel mě vzal pro postinor a pak jsem si na tu gyndu pro HA došla :lol:
Jsme spolu dodnes, 8 let a teď už to miminko čekáme :D

BeNiPe
Povídálka 15 příspěvků 22.07.19 00:01
Jsem celkem mladá, takže tyhle situace si ještě živě pamatuju :lol:
Teď ji proste asi musíš jen nenásilně poucit, v klidu nabídnout ať si tam zajde sama - hlavně jako prevenci pro své zdraví a pak jen doufat, ze si z toho neco veme a bude rozumná :) nic víc s tím stejně asi nenadelas a když bude chtít, všechno si najde na netu. Stejně by za tebou nesla se ptát, jak má příteli nasadit kondom, to si buď v době internetu jista :lol:
@Anonymní píše:
@BeNiPe vztah máme nebo spíš měly jsme dobrý, všechno jsme si říkaly ale teď kdybych nevešla do jejího pokoje tak ani nevím jestli má přítele. Líbaly jse… nechci aby za chvíli přišla z eje těhotná. Ale ona doktory nesnáší, kdyby měla zlomenou nohu tak by radci byla doma než aby musela k doktorovi :zed:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 00:20

Kdyz nechce jit tak at nejde. Proc by mela jit. Treba take nechce jit k muzi. Bez s ni k zene.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 22.07.19 00:47
@Anonymní píše:
@BeNiPe vztah máme nebo spíš měly jsme dobrý, všechno jsme si říkaly ale teď kdybych nevešla do jejího pokoje tak ani nevím jestli má přítele. Líbaly jse… nechci aby za chvíli přišla z eje těhotná. Ale ona doktory nesnáší, kdyby měla zlomenou nohu tak by radci byla doma než aby musela k doktorovi :zed:

Tím spíš ji nenutit? Jako co si budeme, ony ty první prohlídky nejsou nějak skvělej zážitek… proč jí to připravovat, když to není nutný.
Což, nevím… pokud je zdravá, myslím že ani z hlediska prevence prostě v patnácti opravdu nutný není… :nevim:
Poučila bych ji o sexu, že vždycky ochranu, že když se „něco nepovede“, tak postinor… hlavně nevěřit kecům nadrženejch puberťáků, že všechno bude oukej a nic se nemůže stát… A na tu preventivku nebo pro HA ať si zajde, až z toho sama dostane trochu rozum. Do osmnácti, dvaceti má dost času pochopit, že rakovina je průšvih, a umřít asi nechce.

Jinak přesně, já byla poprvé na nátlak matky v sedmnácti a fakt nemám pocit, že by mi něco uteklo… tím spíš, že doktorka byla celkem vyhlášená řeznice a taky mi z toho docela udělala zážitek… :roll: Podruhé jsem šla sama, dobrovolně, ve třiadvaceti pro antikoncepci a to už jsem fakt neměla nejmenší potřebu si z toho vyrábět trauma ani extra zážitek… :D

Nechala bych dceru dýchat… je to její tělo, ne? Domluv jí, ať neotěhotní, a jinak se kvůli tomu opravdu svět nezboří…

Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 22.07.19 01:42

Šla jsem v 16ti sama

Nimie
Nadpozemská drbna 28134 příspěvků 22.07.19 01:45
@Anonymní píše:

Není důvod aby byla těhotná bez gynekologa. Pokud je jí 15 a měla by třeba prvního přítele, tak by stejně měla používat kondom…

Jinak bych nenutila, zvlášť když nesnáší doktory. Tím spíš pokud bys jí chtěla brát „jen tak pro jistotu“.

Russet
Neúnavná pisatelka 17985 příspěvků 22.07.19 05:11
@Anonymní píše:
Ahojte, máme 15 letou dceru a chtěla jsem se zeptat kdy jste šli s dcerami poprvé na gynekologii? Dceři jsem říkala že půjdeme a ona začala křičet že nikam nepůjde, teď je na mě nasran aa nebaví se. A jak reagovaly vaše děti?

Mně to bylo nařízeno ve 14 po operaci slepého střeva. Supr zážitek :roll: Doktorka nic nevysvětlila, moc se se mnou neprděla. Máma mi dopředu taky radši nic neřekla. Samozřejmě jsem se pak do této ordinace nehrnula. Nechala bych ji být, nejspíš nebude ani schopná s přítelem něco provozovat. Rozhovor o sexu a ochraně máte, doufám, dávno za sebou, takže je poučená. Nenutila bych jí ihned HA jen proto, že se dali pusu.

Verun83
Extra třída :D 10384 příspěvků 22.07.19 05:45

Pouc ji, ze se musi pri sexu chranit a jinak ji tam netahej. Vysetreni pres konecnik asi zadna nechce v 15ti zazit. Teda pokud je panna.

Alušáček
Závislačka 3952 příspěvků 22.07.19 05:53

Dceru jsem vzala na gynekologii v 16 letech, na první prohlídce ji doktor ani neprohlizel, jen udělal ultrazvuk přes břicho. Není důvod z návštěvy gynekologa dělat drama.

Lulina999
Kecalka 481 příspěvků 22.07.19 05:54

Já šla v 15 sama, potřebovala jsem prášky. Jinak bych tam asi ještě nešla. Rodičům jsem pak akorát přinesla podepsat papír, že tam chodím.
Já si myslím, že se bojí, že zjistíš, že není panna :-) Třeba by tam šla sama raději.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama