Najdu kamarádku na povídání o všem možném?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vikkull
Povídálka 16 příspěvků 13.07.19 07:40
Najdu kamarádku?

Najdu mezi vámi kamarádku, které bych se mohla čas od času svěřit? :nevim: Sdílet s ní radosti, starosti, přijímat rady. Poslední dobou mám pocit, že se ke mě všichni točí zády a bylo by fajn mít někoho, s kým můžu probrat všechno možné. Myslím, že i já v lecčem dokážu poradit a pomoci.

Reakce:
Verun83
Extra třída :D 10161 příspěvků 13.07.19 07:45

A odkud jsi?

Niki Ku
Ukecaná baba ;) 1338 příspěvků 13.07.19 07:52

@Vikkull klidně napiš do zpráv :)

Uživatel je onlinemrav
Vesmírná mluvilka 30168 příspěvků 13.07.19 08:28

Klidně se svěřuj, pokud ti nevadí, že jsem chlap. Jsem kamarádský, mám dceru, které je tři a půl a žijeme sami… :mavam:

kačenka 1234
Stálice 82 příspěvků 13.07.19 10:09

Ja se taky přidám :) můžeš klidně napsat sz :) nebo od kud jsi? :hug: :mavam:

impossible
Povídálka 33 příspěvků 13.07.19 11:35

@Vikkull Ahojky, můžeš napsat cokoliv a kdykoliv :kytka:

Vikkull
Povídálka 16 příspěvků 13.07.19 17:09

Jste skvělí, moc Vám děkuji :innocent:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.19 17:58

@Vikkull odkud jsi ;) v dnešní době najít kamarádku je těžký protože jsou nepřejici nebo závidí ti i ho..no :( nemám žádnou takže vše dusim v sobě :(

Vikkull
Povídálka 16 příspěvků 13.07.19 18:52
@Anonymní píše:
@Vikkull odkud jsi ;) v dnešní době najít kamarádku je těžký protože jsou nepřejici nebo závidí ti i ho..no :( nemám žádnou takže vše dusim v sobě :(

Jsem z Vysočiny, Pelhřimovsko. A vystihla jsi přesně moje pocity. Všichni závidí, že mám dům, že mám auto, že mám spokojený vztah. Ale nikdo nevidí, kolik času trávím v práci, abych si na to vydělala a kolik úsilí mě to všechno stálo…bohužel, doba je taková

Uživatel je onlinemrav
Vesmírná mluvilka 30168 příspěvků 13.07.19 19:04
@Vikkull píše:
Jsem z Vysočiny, Pelhřimovsko. A vystihla jsi přesně moje pocity. Všichni závidí, že mám dům, že mám auto, že mám spokojený vztah. Ale nikdo nevidí, kolik času trávím v práci, abych si na to vydělala a kolik úsilí mě to všechno stálo…bohužel, doba je taková

Ani dům, ani auto není všechno. Nejdůležitější je spokojený vztah. :mavam:

Vikkull
Povídálka 16 příspěvků 13.07.19 19:33

@mrav jojo, to já vím. Ale u nás ten spokojený vztah jde ruku v ruce s domem. Je to náš sen, předtím jsme bydleli u rodičů a co si budem povídat žádná sláva…

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 13.07.19 19:39
@Vikkull píše:
@mrav jojo, to já vím. Ale u nás ten spokojený vztah jde ruku v ruce s domem. Je to náš sen, předtím jsme bydleli u rodičů a co si budem povídat žádná sláva…

On si leckdy ten vysněný dům vezme jako daň i to nejcennější, co ve vztahu máme.

Vikkull
Povídálka 16 příspěvků 14.07.19 21:38

@smutny klaun2 to je pravda. Bylo to jen přirovnání. Lidi jsou zlí a najdou si každou blbost…

Váš příspěvek
Reklama