Dcera a starší muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 18:02
Dcera a starší muži

Ahoj dámy, prosím Vás, jak by jste se v této situaci chovaly Vy?
Mám 16ti letou dceru, krásné havraní vlasy, zelené oči, fajn postava. Dceři se vždycky líbili vrstevníci, třeba okolo 16-17. To mi ještě přišlo v pohodě, samozřejmě žádného kluka ještě nikdy neměla a nijak zvlášť jí to nevadí.
Jen co se poslední dobou změnilo je to, že s ní začínají flirtovat opravdu starší kluci, okolo 25-27 let. V nemocnici jí mladý doktor okolo těch 25ti říkal, že má opravdu nádherné oči, vyptával se jí jestli má přítele. Druhý, taky věk podobný prvnímu, se jí zas ptal od koho má náhrdelník ( měla takové psí známky od bratra- voják), hned se ji ptal jestli od přítele a že kdyby měl možnost, koupil by ji teda na krk něco hezčího 8o Trošku jsem nechápala a jen jsem hleděla na co se jí to ptají :roll: Včera zas na ni čučel chlap okolo 28mi let, jak lezla z bazenů, div se mu hlava nevykroutila, v obchodě zas kluk 25let na ní Koukal jak na boží obrázek :nevim: Dcera nevypadá nějak zvlášť starší, ani nemá nijak velké poprsí a za.dek tak nevím proč na ní civí takhle starší kluci :oops: Sice si víc rozumí se staršíma lidma okolo těch 20ti let, ale kamarády má povětšinou vrstevníky.
Někomu se to může zdát jako blbost, ale pochopte ten můj strach o ní, sice je poučená o všem co ve svém věku může a nemůže, ale stejně se nějak pořád bojím :( Řekly by jste své dceři v tomhle případě, že si myslíte, že vrstevníci jsou “lepší” nebo jak by jste se chovaly? Přijde mi divné, že na ní koukají tak starší 8o Jinak já jsem s manžou o 4 roky a nikdy na mě tak starší kluci nekoukali :think:
Anonym - informace o dceři atd. jinak smažte :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
dinosauruska
Povídálka 21 příspěvků 28.07.19 18:05

Nech ji byt

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 28.07.19 18:10

Nechat byt, jak se zamiluje, hormony si stejne budoi delat, co budou chtít. Uz jen doufat, ze se bude řídit podle toho, co jsi do ni vložila :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 18:16

25, 28 a sestnacka, to mi tak hrozné nepřijde, já měla v 19 33 leteho, byl chytrý a měl přehled, zkušenosti… Moji vrstevnici byli dost povrchni telatka… Já si za ty 3 roky vztahu nasbirala hodně neocenitelnych zkušeností.

Kamarádka chodila ve 20 se 42 letym, to uz bylo trošku divný…

Ber to tak, že dcera dospívá a začíná se líbit klukům, mladým mužům… Mě v 17 balil 60tnik na zastávce brrr to byl hnus… Slečno nešla byste se mnou na pivo?… Autobuse prosím už přijeď :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 18:30

@dinosauruska Dobře :palec: Zkl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 18:30

@Tiffany1 Dobře, taky doufám, že se tím bude řídit :D Zkl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 18:33
@Anonymní píše:
25, 28 a sestnacka, to mi tak hrozné nepřijde, já měla v 19 33 leteho, byl chytrý a měl přehled, zkušenosti… Moji vrstevnici byli dost povrchni telatka… Já si za ty 3 roky vztahu nasbirala hodně neocenitelnych zkušeností.

Kamarádka chodila ve 20 se 42 letym, to uz bylo trošku divný…

Ber to tak, že dcera dospívá a začíná se líbit klukům, mladým mužům… Mě v 17 balil 60tnik na zastávce brrr to byl hnus… Slečno nešla byste se mnou na pivo?… Autobuse prosím už přijeď :lol:

Já si právě říkala, že je to trošku velký rozdíl, no když vidím jak píšeš 20 a 42 :mrgreen:
Budu se to tak snažit brát, tyjo fuj, to už je fakt moc, 60tnik :mrgreen: Zkl.

anahry
Kecalka 420 příspěvků 28.07.19 18:38

Hele, co já si pamatuju, tak na mě v těch 16 taky civěli. I to filtrování bylo. Mně to teda ale nijak nevadilo, měla jsem z nich legraci a v podstatě mě to dělalo dobře. A nemyslím si, že bych se chovala kvůli tomu, že po mně koukaj starší chlápci nějak nezodpovědně. Ale on už je to tedy pravěk:grinning:

topkiss
Kecalka 422 příspěvků 28.07.19 18:49

V tomhle dcera matku určitě poslouchat nebude. I když by taky samozřejmě brala opak. Nic bych ji neříkala. Akorát by něco udělala na truc.

Náměsíčná
Závislačka 4540 příspěvků 28.07.19 18:55

Co si pamatuju tak v 16cti se mi začali líbit starší kluci. od cca 20 do 25 let starší už byli staří se mi zdálo. Takže bych to nechala na ní. Stejně jak se zamiluje nenaděláš nic. Hlavně ať se chrání nejen před početím.

iPodPrd
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 28.07.19 19:20

V šestnácti byli moji vrstevníci ještě uhrovatí mutující nerdi. Holky jsou trochu rychlejší, takže je normální, že si bude spíš rozumět se staršími :nevim: (já sama jsem „randila“ ve 20 s chlápkem, co slavil 48). Ve 23 jsem potkala svého současného manžela, jemu bylo 21 :mrgreen: Takže se to fakt může vybalancovat, nebo dokonce zajít do minusu :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 19:24

@anahry Jí samonotné to nevadí a ráda si s něma povídá, s doktory třeba v odborných latinských termínech, což nevím kde se toho tolik naučila :cert: :D To mě spíš znepokojuje to, že jsou o hodně starší než ona :nevim: Zkl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 19:24

@topkiss Asi ji nic říkat nebudu, to máš pravdu, jen by se naštvala a to by nadělalo větší neplechu :mrgreen: Zkl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 19:26

@Náměsíčná Ano, před vším jsem ji snad poučila rádně. Tak doufám, že bude rozumná a dá na sebe pozor. Zkl.

Leni_2019
Kecalka 223 příspěvků 28.07.19 19:27

Mne to pripada normalni. Neresila bych to, jen bych si s dcerou promluvila o muzich. Ale to bych udelala v kazdem pripade.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama