Nemám žádný směr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 11:42
Nemám žádný směr

Ahoj, nedávno jsem se rozešla s přítelem protože nám to nefungovalo. Porad teda v kontaktu jsme, ale já vím ze to budoucnost nema. Co mě spis trápí je to, ze jsem tři roky co jsme spolu byli, jsem nevědomky začala žít jeho život a začala žít pro nej. A najednou jsme se rozešli a já otevřela oči a zjistila ze najednou nevím co se sebou. Je mi 26 ale nezakrněli nemám žádný koníček, nic co by mě bavilo. Když už něco vymyslim, nemám ani s kym to podniknout. Nevím jak se odrazit ode dna a začít znovu. Přitom bych strašně chtěla. Měl to někdo podobně?

Reakce:
Sany80s
Kelišová 7483 příspěvků 28.07.19 11:55

Já to nemám podobně, ale znám člověka, který to tak měl.
A eště navíc musela utéct do úplně jiného města a začít si budovat nový život ve věku přes 40. Zhruba 20 let předtím nemohlaz domu a celý její život byl jen hospodářství, úklid, děti a posluhování tyranovi.
Jestli je něco, co tě baví dělat, tak si najdi nějakou skupinu lidí, do té se přihlaš a jakmile poznáš pár lidí, oni tě seznámí s dalšími…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23471 příspěvků 28.07.19 11:56

Nemáš žádné kamarádky? Jinak kontakty s bývalým přítelem bych přerušila. Jendak se to nebude líbit potencionálnímu nástupci, jednak to prostě není dobře. Jasně potkat se na ulici, pozdravit, zeptat jak se má, poslat přání k vánocům, ale to je tak všechno

Kačus82
Kelišová 7043 příspěvků 28.07.19 13:34

Ahoj, vubec to nemam podobne, delam si zalozni plany pro pripad, ze nevyjdou ty, ktere se realizuji. Napr. (doufam, ze to nevyzni cynicky)- kdyby nevyslo tehotenstvi, tak zacnu okamzite hubnout a sportovat. Na materske se konecne muzu soustredit na blog, muzu se pokusit o studium, dodelat si statnice z jazyka, naucit se sit, vypestovat vlastni zeleninu, s partnerem budeme mit zvířata, chci zkusit sve dite vzdelavat alespon castecne sama, naucit se renovovat stary nabytek, vsechno to zorganizovat tak, abych se z toho nezblaznila a aby alespon neco z toho vyslo. Ty moje sny a plany me zbavuji uzkosti z toho, co bude, kdyz prijdu a to, co mam. Tak drzim palce, aby sis taky nasla neco, co te vtáhne a co budes chtit dotáhnout. Mozna jsi ted v depce, ze ti chybi ten partner i ta jistota, ale urcite to prijde!!!

Jagwa
Kecalka 373 příspěvků 28.07.19 15:52

Ano mám to dost podobně :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 19:42
@Kačus82 píše:
Ahoj, vubec to nemam podobne, delam si zalozni plany pro pripad, ze nevyjdou ty, ktere se realizuji. Napr. (doufam, ze to nevyzni cynicky)- kdyby nevyslo tehotenstvi, tak zacnu okamzite hubnout a sportovat. Na materske se konecne muzu soustredit na blog, muzu se pokusit o studium, dodelat si statnice z jazyka, naucit se sit, vypestovat vlastni zeleninu, s partnerem budeme mit zvířata, chci zkusit sve dite vzdelavat alespon castecne sama, naucit se renovovat stary nabytek, vsechno to zorganizovat tak, abych se z toho nezblaznila a aby alespon neco z toho vyslo. Ty moje sny a plany me zbavuji uzkosti z toho, co bude, kdyz prijdu a to, co mam. Tak drzim palce, aby sis taky nasla neco, co te vtáhne a co budes chtit dotáhnout. Mozna jsi ted v depce, ze ti chybi ten partner i ta jistota, ale urcite to prijde!!!

To je moc hezké, držím palce ať všechno vyjde :-) a ano je to tím ze mi chybí partner protože s nim jsem měla plány a cíle ale nevyšlo to a já najednou nevím co se sebou. Mám z toho hrozny depky a snažím se vždycky dělat něco nebo vymyslet jak se zabavit ale porad u toho mám kolotoč myšlenek.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 19:45
@lleennttiillkkaa píše:
Nemáš žádné kamarádky? Jinak kontakty s bývalým přítelem bych přerušila. Jendak se to nebude líbit potencionálnímu nástupci, jednak to prostě není dobře. Jasně potkat se na ulici, pozdravit, zeptat jak se má, poslat přání k vánocům, ale to je tak všechno

Mám ale většina má rodinu a nemají tolik času. S tím přítelem se o to snažím, ho ignorovat. Ale on vždycky napíše a já jsem jak pominutá…vím ze je to špatně ale pak jsem jak kdybych si nasadila růžový brejle a už nevidím tu realitu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 19:46
@Jagwa píše:
Ano mám to dost podobně :roll:

A víš kvůli čemu to tak máš? Já třeba vím ze to mám kvůli tomu příteli. prptoze jsem opravdu žila jeho život a měla jen plány a cíle spojené s nim. :nevim:

Kačus82
Kelišová 7043 příspěvků 28.07.19 23:43
@Anonymní píše:
To je moc hezké, držím palce ať všechno vyjde :-) a ano je to tím ze mi chybí partner protože s nim jsem měla plány a cíle ale nevyšlo to a já najednou nevím co se sebou. Mám z toho hrozny depky a snažím se vždycky dělat něco nebo vymyslet jak se zabavit ale porad u toho mám kolotoč myšlenek.

Tak to chápu, clovek je jako kdyby prisel o nohy. A nechces si ted proste jen dachnout a srovnat myšlenky? Dovol si normalne se vydychat, vdyt nemusis nikomu ani sobe nic dokazovat. Rozesli jste se a ty mas pravo byt v háji. Nevim teda, jak probihal ten vas zivot, jestli jste aktivity delali spolu (v tom klidne muzes pokračovat) nebo on neco delal a ty jsi fandila, tak jestli te bavi fandit, tak si najdi jiny objekt, ale az casem. A neni to jeste v tom, ze on se ti zda v pohodě, protoze v klidu pokracuje v tom, co delal a ty stojis s prazdnyma rukama? Nedej boze jestli nema narazky, abys se sebou neco udelala? To uz fantaziruju, jen nevim, proc tak najednou rychle neco potrebujes. Kasli na vsechno, lizej si rany a jemu se vyhybej, nez se seberes. Drzim palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 12:03
@Kačus82 píše:
Tak to chápu, clovek je jako kdyby prisel o nohy. A nechces si ted proste jen dachnout a srovnat myšlenky? Dovol si normalne se vydychat, vdyt nemusis nikomu ani sobe nic dokazovat. Rozesli jste se a ty mas pravo byt v háji. Nevim teda, jak probihal ten vas zivot, jestli jste aktivity delali spolu (v tom klidne muzes pokračovat) nebo on neco delal a ty jsi fandila, tak jestli te bavi fandit, tak si najdi jiny objekt, ale az casem. A neni to jeste v tom, ze on se ti zda v pohodě, protoze v klidu pokracuje v tom, co delal a ty stojis s prazdnyma rukama? Nedej boze jestli nema narazky, abys se sebou neco udelala? To uz fantaziruju, jen nevim, proc tak najednou rychle neco potrebujes. Kasli na vsechno, lizej si rany a jemu se vyhybej, nez se seberes. Drzim palce [/citace
Já jsem mu řekla až mi nepíše, nevolá a nic. Tak uvidime.. hned potom co jsem to udělala jsem z toho neměla dobrý pocit ale vím že mezi nama už to nikdy dobrý nebude. Nevazil si mě. Když spolu nejsme, jsme úplně v pohodě. kdyz jsme spolu zase začali chodit tak to bylo zase vzhůru nohama.
Ale takhle se budeme oba brzdit. Myslím si ze to on nevydrží ale uvidime… je to fakt hrozně těžký, ale musím si tím projit :( děkuji moc :-)
Ernais
Kecalka 427 příspěvků 29.07.19 12:24

Tez jsem mivala tendence prebirat partnerovy konicky a kamarady. A pak mi takovy vztah po 6 letech krachl a ja byla najednou bez kamaradu, bez konicku a v cizim meste. Chvili jsem se v tom placala, ale pak jsem se hecla a zacla znova. Koupila jsem si koleckovy brusle a zacla na nich jezdit, zacala jsem chodit do posilovny a po vecerech behat (podotykam ze predtim mi sport nic nerikal). A taky jsem se zacla vic bavit s lidma kolem sebe, s automechanikem co nasim opravoval auto, s holkou co jsem se s ni potkala na brigade, se spoluzackou se zakladky atd.. A najednou jsem zila vic nez kdy driv, sportovala jsem, mela jsem dost vlastnich kamaradu a zjistila jsem, ze vlastne zadnyho chlapa nepotrebuju, abych byla stastna. Od te doby mam za sebou jeste jeden rozchod, ale ten uz me tolik nezasahl, protoze jsem se uz nevzdala vlastnich konicku a kamaradu a pak jsem se mela cemu venovat, kdyz ten vztah nedopadl. Zkus to taky, prihlas se na nejaky kurz, kup si vybaveni na sport nebo napis davne kamaradce a uz se toho v pristim vztahu nevzdavej ;)

Váš příspěvek
Reklama