Dcera hraje sebevražednou hru

38
10.7.20 19:12

Dcera hraje sebevražednou hru

Ahoj už to několik hodin rozdýchávám. Mojí dceři do mobilu nelezu ale poslední dobou se začala chovat divně(deprese, modřiny, řizance…) A já ji teda šla do mobilu (poprvé v životě) a našla jsem na messengeru že si píše s kurátorem momo hry :,( (do teď jsem si myslela že je jen Modrá verliba) teď je u kamarádky tak jsem napsala kuratorovi o další úkol a má se podříznout na zápěstí. Panebože co mám dělat policie, zabavit mobil… Co by jste dělali vy? :,(

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

38
10.7.20 19:15

Kdy se vrátí dcera?

• Nahlásit
Anonymní
10.7.20 19:16
@Barca 04 píše:
Kdy se vrátí dcera?

Asi o půl

• Nahlásit
38
10.7.20 19:17
@Anonymní píše:
Asi o půl

Tak si s ní promluv

• Nahlásit
1219
10.7.20 19:17

Zabavila bych mobil, třískla s ním o zem a koupila mobil blbej… Pokud nejsi cholerik, tak jen vyndej simku a mobil někam pečlivě schovej. Ať si dcera pořídí lepší mobil až si na něj vydělá :nevim:
Můžeš i nenápadně toho kurátora zablokovat.

• Nahlásit
38
10.7.20 19:18
@Barca 04 píše:
Tak si s ní promluv

To nejde protože bych stratila její důvěru

• Nahlásit
466
10.7.20 19:18

To sla bez mobilu? 8)

• Nahlásit
27425
10.7.20 19:19
@Anonymní píše:
Ahoj už to několik hodin rozdýchávám. Mojí dceři do mobilu nelezu ale poslední dobou se začala chovat divně(deprese, modřiny, řizance…) A já ji teda šla do mobilu (poprvé v životě) a našla jsem na messengeru že si píše s kurátorem momo hry :,( (do teď jsem si myslela že je jen Modrá verliba) teď je u kamarádky tak jsem napsala kuratorovi o další úkol a má se podříznout na zápěstí. Panebože co mám dělat policie, zabavit mobil… Co by jste dělali vy? :,(

Četla jsem na netu o podobných případech, šla bych na policii, promluvila s dcerou, určitě by byla dobrá návštěva psychologa.

On bohužel může přitvrdovat…

• Nahlásit
27425
10.7.20 19:20
@Barca 04 píše:
To nejde protože bych stratila její důvěru

Ty si píšeš sama se sebou? :think:

• Nahlásit
2860
10.7.20 19:20

@admin prosím o odkrytí anonymního trolla, který si tu z nás dělá legraci.

• Nahlásit
27425
10.7.20 19:21
@Anonymní píše:
Ahoj už to několik hodin rozdýchávám. Mojí dceři do mobilu nelezu ale poslední dobou se začala chovat divně(deprese, modřiny, řizance…) A já ji teda šla do mobilu (poprvé v životě) a našla jsem na messengeru že si píše s kurátorem momo hry :,( (do teď jsem si myslela že je jen Modrá verliba) teď je u kamarádky tak jsem napsala kuratorovi o další úkol a má se podříznout na zápěstí. Panebože co mám dělat policie, zabavit mobil… Co by jste dělali vy? :,(

@admin

Je zakladatelka @Barca 04 a tím pádem si diskutuje sama se sebou?
Děkuji… :kytka:

• Nahlásit
Anonymní
10.7.20 19:21

@Fifi2 jo ona si ho nesmí brát ven já nevím proč ale manžel jí to zakázal

• Nahlásit
1219
10.7.20 19:23

Holky, troll. Je to ta barca04, v jedné diskuzi má 2 kluky :mrgreen:

• Nahlásit
12825
10.7.20 19:23

@Barca 04 navíc všude jinde píšeš že dceru nemáš, ale syny… tak jak?

• Nahlásit
23741
10.7.20 19:24

V takové situaci bych se jednoznačně poradila s odborníky, ptž stačí rodičovský přešlap a je malér. Není nějaká krizová info linka, která by ti poradila?
Znáš někoho mladého, kdo má u dcery autoritu? Třeba někdo z příbuzných, ale mladší generace, komu důvěřuješ a víš, že to má v hlavě srovnané? Sestřenice, teta, starší dcera? Tyhle děcka mají sklon životní moudra lépe pobrat od nich než od rodičů a více se jim otevřou. Každopádně je naprosto nutné s holkou komunikovat, ale postup bych volila podle profesionálních instrukcí…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama