Musí být vždy po jeho

Anonymní
5.7.20 08:57

Musí být vždy po jeho

Zdravím, mám syna který má teď 13 let. Vůbec mě neposlouchá uplně cokoliv co mu řeknu aby udělal, tak mi řekne že nebude skákat tak já řeknu. A to je se vším. Třeba když řeknu že půjdeme někam ven a tam kam chci já on nechce, tak řekne že buď půjdu já tam kam chci a nebo s tebou nikam nejdu. Na pomoct v domácnosti mi odpověděl, že není žádný otrok a že nikdy nebude dělat to co já mu řeknu. Jak byste na tohle reagovali vy? Začli byste to nějak řešit nebo to nechali být s tím že s tím nic neuděláte a prostě vás poslouchat nebude. Moc vám děkuji za všechny rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18192
5.7.20 09:00

Ze ty jsi troll?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24570
5.7.20 09:21

To bych mu taky řekla, že nejsem žádný otrok, ať si teda uvaří a vypere sám :nevim: buď se dohodnete normálně, nebo nebude nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4539
5.7.20 09:21

No když nebude dělat otroka on vám, tak bych nedělal otroka jemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4191
5.7.20 09:22
@Anonymní píše:
Zdravím, mám syna který má teď 13 let. Vůbec mě neposlouchá uplně cokoliv co mu řeknu aby udělal, tak mi řekne že nebude skákat tak já řeknu. A to je se vším. Třeba když řeknu že půjdeme někam ven a tam kam chci já on nechce, tak řekne že buď půjdu já tam kam chci a nebo s tebou nikam nejdu. Na pomoct v domácnosti mi odpověděl, že není žádný otrok a že nikdy nebude dělat to co já mu řeknu. Jak byste na tohle reagovali vy? Začli byste to nějak řešit nebo to nechali být s tím že s tím nic neuděláte a prostě vás poslouchat nebude. Moc vám děkuji za všechny rady

Věřím ti. A nevím, co bych dělala. Může to přejít a taky nemusí. Buď sám jednou pochopí, že se v životě bude muset něčemu podrizovat a nebo ať si žije jak chce. A bývalo to vytoužené navonene miminko. Když mu to oplatíš stejně, váš vztah se naruší ještě více. Nezbývá než počkat do 18 a vyhodit z domu. Do školy stejně nepůjde, tak co s ním. Nebo najít člověka, na kterého on dá, aby s ním promluvil. Jinak nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5159
5.7.20 09:28

Nech kluka pocítit důsledky svých činů, není otrok, však ty taky ne.. Takže bych pro něj nehnula ani prstem, ať si uvaří, vypere a cokoliv bude potřebovat, má smulu, protože tobě se nechce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3569
5.7.20 09:29

A funguje v té rodině otec? :think:

Když on nebude dělat otroka, ty taky ne - takže žádné praní, vyvařování, kapesné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
5.7.20 09:31

Tak tohle… :cert: :cert: :cert: ono se to lehce řekne, nebuď mu taky otrokem. Ale už vidím, jak takový spratek začne vyhrožovat sociálkou a podobně. Ty jsi na něj sama? Nechala bych tatínka dát mu co proto 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24570
5.7.20 09:38
@KaZeAd píše:
Tak tohle… :cert: :cert: :cert: ono se to lehce řekne, nebuď mu taky otrokem. Ale už vidím, jak takový spratek začne vyhrožovat sociálkou a podobně. Ty jsi na něj sama? Nechala bych tatínka dát mu co proto 8)

To ať si speciálkou klidně vyhrožuje :mrgreen: ale poslat na něj otce aby mu dal co proto mi taky nepřijde ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4568
5.7.20 09:48

Nemůže ho někdo navádět? Otec, prarodiče?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
401
5.7.20 09:48
@Alušáček píše:
Nech kluka pocítit důsledky svých činů, není otrok, však ty taky ne.. Takže bych pro něj nehnula ani prstem, ať si uvaří, vypere a cokoliv bude potřebovat, má smulu, protože tobě se nechce..

To je ovšem nabádání k porušení zákona i když chápu, že pro většinu místních lenošek by to bylo uvítáno. Rodič má ze zákona povinnost se o nezletilého potomka starat a k tomu praní a vaření evidentně patří…celé to vypadá na opičí lásku a nevychování dítěte a zároveň neschopnost si udržet muže, který by chlapečka srovnal…typuju, že nechtěla s vařením a uklízením dělat „otroka“ ani svému muži a on si našel lepší. Takhle dopadne každá líná a ublafaná ženská!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22760
5.7.20 09:52
@Anonymní píše:
Zdravím, mám syna který má teď 13 let. Vůbec mě neposlouchá uplně cokoliv co mu řeknu aby udělal, tak mi řekne že nebude skákat tak já řeknu. A to je se vším. Třeba když řeknu že půjdeme někam ven a tam kam chci já on nechce, tak řekne že buď půjdu já tam kam chci a nebo s tebou nikam nejdu. Na pomoct v domácnosti mi odpověděl, že není žádný otrok a že nikdy nebude dělat to co já mu řeknu. Jak byste na tohle reagovali vy? Začli byste to nějak řešit nebo to nechali být s tím že s tím nic neuděláte a prostě vás poslouchat nebude. Moc vám děkuji za všechny rady

Začínat s výchovou ve 13 je už fakt pozdě. Jako vychovatel jsi naprosto selhala. To, co mělo být deset let nastaveno teď už nenastavíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
671
5.7.20 09:57

@pikola správné to asi není, ale když slyším o takových fakanech, tak vidím rudě :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4400
5.7.20 10:07

Já když jsem tohle v pubertě zkusila, tak mě mamka řekla přesně to stejný co radili ostatní a hned sem litala. Do teď žádné povinnosti neměl? Zkusila bych to s ním po dobrým si promluvit, že by ti to moc pomohlo, že si unavená z práce, starosti o domácnost atd a slíbila za pomoc nějakou odměnu když to bude fungovat. Pokud ne tak po zlým no. Otázka je co na syna platí. Pokud má první poslední tak to uplne lehký nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
5.7.20 10:12

Teda vy jste na zakladatelku, hustí, někteří…

Já nemám zatím tak velké dítě, ale asi bych se pokusila s řádným vysvětlením (nikdo není ničí otrok, společně pecujeme o domácnost, aby se tu dalo žít) sepsat, co se v domácnosti dělá, a chtěla bych slyšet, jak si to rozdělíme. Samozřejmě není fér, abych všechno dělala jenom já a ty nic, že, synu?

Pokud by to nepomohlo, můžeš stopnout všechny výhody, kapesné, výlety, akce… Přestat vařit a prát asi nemůžeš, ale rozhodně bych se nepretrhla, aby měl čisté svoje oblíbené věci a uvařené svoje oblíbené jídlo…

Vždycky s vysvětlením, že pokud neudělá on nic pro společné soužití, já se na něj zlobím, připadám si využívaná a nechci pak dělat nic pro něj, je nefér, aby jeden pracoval a druhý se vezl. Pubertaci mívají smysl pro spravedlnost, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama