Sousedovi z chatové oblasti vadí naše děti

Anonymní
1.7.20 20:28

Sousedovi z chatové oblasti vadí naše děti

Koupili jsme si malou chatu se zahradou. Jinak bydlíme v paneláku, takže jsme rádi, že máme prostor, kde se děti mohou vylítat a my odpočinout. Máme dvě děti. Bohužel postarší sousedy, cca 50 let, kteří zde bydlí celoročně. Vše jim vadí, hlavně když děti zavysknou nebo si i třeba mezi sebou povídají. Sousedka řve přes plot: vy ku**y, parchanti, svi*ě a podobne výrazivo. Děti jsou z toho v šoku a pláčou. Snažíme se děti okrikavat, ale není přece řešení, abychom je pořád na vlastním pozemku napomínali a pomalu jsme si povídali šeptem. Sousedi jsou divní, samotáři a nedá se s nimi už od začátku dohodnout ani na běžných provoznich věcech. Dělají různé drobné naschvály, třeba že nám hazou slimáky na nás pozemek přes plot, přijde mi, že se v tom divne vyžívají.
Je řešením volat policii a znepřátelit si je úplně? Nebo tam zase zkusit zajít a nějak s nimi jednat (jak?) Nebo obecní úřad?
Resil jste to někdo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17391
1.7.20 20:33

A na co chces volat policii? Spis bych na ně naběhla i s chlapem a taky jim pořádně vynadala. Případně jim oplatit stejnou mincí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3690
1.7.20 20:37

Volej policii vzdycky, aspon mestskou, bude o tom zaznam a vyresite pak na úřadě. Jednou by na moje dite nekdo takhle kricel a bylo by to naposled

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41654
1.7.20 20:38

No jako první bych si je nahrála jak dětem nadávají. Klidně z nějakého úkrytu a nebo dětem dala i diktafon nebo tak něco. No a pak bych na ně naběhl. Pokud by se to opakovalo i po domluvě, volala bych PČR a nebo městskou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
1.7.20 20:51

Obávám se, že s tímto typem lidí se nepůjde domluvit nijak, ani po dobrém, ani po zlém. Prodala bych chatu a koupila jinou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19356
1.7.20 20:53

Prodat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17533
1.7.20 21:14

Zavolejte policii, minimálně zásahovku, ti na to čekají :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
1.7.20 21:16
@Anonymní píše:
Koupili jsme si malou chatu se zahradou. Jinak bydlíme v paneláku, takže jsme rádi, že máme prostor, kde se děti mohou vylítat a my odpočinout. Máme dvě děti. Bohužel postarší sousedy, cca 50 let, kteří zde bydlí celoročně. Vše jim vadí, hlavně když děti zavysknou nebo si i třeba mezi sebou povídají. Sousedka řve přes plot: vy ku**y, parchanti, svi*ě a podobne výrazivo. Děti jsou z toho v šoku a pláčou. Snažíme se děti okrikavat, ale není přece řešení, abychom je pořád na vlastním pozemku napomínali a pomalu jsme si povídali šeptem. Sousedi jsou divní, samotáři a nedá se s nimi už od začátku dohodnout ani na běžných provoznich věcech. Dělají různé drobné naschvály, třeba že nám hazou slimáky na nás pozemek přes plot, přijde mi, že se v tom divne vyžívají.
Je řešením volat policii a znepřátelit si je úplně? Nebo tam zase zkusit zajít a nějak s nimi jednat (jak?) Nebo obecní úřad?
Resil jste to někdo?

Na co PČR? Dokud vám neublíží, není důvod.. Otázkou je, jak se děti chovají.. Celodenne řvoucí smradata by mi vadila taky.. Jinak vysoký plot a ignorace.. A naučit to děti. No..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
1.7.20 21:16
@Kaileee píše:
Volej policii vzdycky, aspon mestskou, bude o tom zaznam a vyresite pak na úřadě. Jednou by na moje dite nekdo takhle kricel a bylo by to naposled

Za nadávky? Zaplatíš zbytečný výjezd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
1.7.20 21:20
@martina.se píše:

tak mohlo by to být bráno jako ohrožení mravní výchovy dítěte, ale taky bych to nedělala…

Co podat oznámení na obecní úřad, existuje nějaká komise či co, co takovéto věci řeší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3690
1.7.20 21:20
@martina.se píše:

Neplatis je to přestupek proti obcanskemu souziti nebo tak nejak, sousedi na chate s tim maji bohate zkusenosti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
1.7.20 21:23
@Kaileee píše:
Neplatis je to přestupek proti obcanskemu souziti nebo tak nejak, sousedi na chate s tim maji bohate zkusenosti :mrgreen:
:mrgreen: :lol: twl.. To poradím ségře.. 5 domu, jeden prazaci. Teď při korone to bylo peklo. Jejich smradi neumí jic jiného, než celé dny ječet. Ale fakt masakr.. Ale nikdo jim nenadava.. Ale mohly by ty smrady tedy taky nahnat před PČR, že je to proti obcanskemu souziti :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59574
1.7.20 21:23

@welovefashion přesně tak.. PČR slouží k jiným účelům :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
1.7.20 21:27

A proč ne policii? Ohrožování mravní výchovy vám nic neříká? Na moje děti někdo takhle sprostě řvát, tak je opravdu hodně zle! Já tak doma nemluvím, tak proč by měl někdo jiný?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17533
1.7.20 21:29
@Romeon píše:
A proč ne policii? Ohrožování mravní výchovy vám nic neříká? Na moje děti někdo takhle sprostě řvát, tak je opravdu hodně zle! Já tak doma nemluvím, tak proč by měl někdo jiný?

Ohrožování mravní výchovy :lol: :lol: jo určitě, to půjde minimálně do trestního řízení :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama