Dcera mě nemá ráda?

Anonymní
23.1.20 20:20

dcera mě nemá ráda?

Dobrý den,

mám 4 letou dceru a v poslední době se ke mně začala chovat velmi ošklivě, doma mi odmlouvá, dělá naschvály, posílá mě pryč, nechce si se mnou hrát..venku když jsme třeba na cvičení chodí za jinými maminkami a chce od nich pozornost a hrát si s nimi a mě posílá pryč..

dnes před spaním jsem ji nedovolila vzít si na spaní šaty, které má na běžné nošení, scena (ty jsou v poslední době pořád) a začala brečet a že jsme ošklivá a že chche jinou maminku, že mě nechce že mám jít pryč a hrozně srdceryvně brečel, že chce Pavlínku )učitelka ve školce, že chche aby ona byla její maminka. dost mě to zabolelo, snažím se to nebrat osobně, ale v poslední době s efakt ke mně chová velmi ošklivě..

nevím vůbec čím to je, ještě 2 m zpátky na mě byla fixlá, že jsem pomalu nemohla udělat krok z bytu bez ní, mazel a ted ji dám usu a řekne fuj a utírá si tvář. chybí mi ty naše mazlácí chvilky a do toho tohle, vůbec nevím co za tím může být..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

607
23.1.20 20:24

Nemohlo jej nejaké dieťa, napríklad v škôlke povedať niečo ošklivé o tebe? Že by ju to za mrzelo a ventilovala si hnev na tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 20:26

Vypadá to, jak kdyby ji někdo proti tobě,,naočkoval,, :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2993
23.1.20 20:28

Taky mě to napadá, že ji někdo něco musel říct a ještě to podporuje… Jaký máte vztah s mužem? S babičkama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1357
23.1.20 20:29

Na me to syn take zkousel a silne narazil. Mluvis o me osklive, ok, s takovym clovekem si nemam co rict a nebudu si s tebou hrat. A nastala ignorace. Parkrat to zkusil, obcas se dozvedel, ze klidne muze jit bydlet k sousedum, ale rychle ho to preslo. Nemohla to dcera okoukat treba ve skolce? Tam se deti nauci spoustu veci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 20:32

Holky je fakt, že to poprvé, kdy mě poslala pryč, bylo od babičky..hlídala ji a když se vrátily, bylo to pořád že mám jít pryč, že mě nechce, ten den dokonce tchyne uspavala, poprvé za 4r jsem to nebyla já, taky mě to napadlo, manžel tvrdil, že jsem paranoidní, ale tchyne se sešla se svou známou co bydlí ve městě jak my, tak mě napadlo, že mě Zdeňky před dcerou..ale už je to 3 týdny a od té doby babičku neviděla, odjela. Teď je jen se mnou, muž je přes týden na služební cestě, že by to trvalo tak dlouho? Jsem z toho docela špatná.

• Nahlásit
  • Citovat
2653
23.1.20 20:32

Tak se jí na to zeptej, nikdo z nás ti to nevysvětlí líp než ona sama. Však ona musí vědět, proč to dělá :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
23.1.20 20:33

No, ten muj to zkousel taky. A ja ho nechala bejt. Chtel jen tatu. A ted je zase mazel, co mne nenecha ani samotnou vykoupat, chce si se mnou povidat. Nechces me? Ok. Jdu si po svym. Takze pokud za tim neni treba nekdo dalsi, kdo by mel takovy debilni zajem, nechala bych ji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 20:34
@luci.no píše:
Na me to syn take zkousel a silne narazil. Mluvis o me osklive, ok, s takovym clovekem si nemam co rict a nebudu si s tebou hrat. A nastala ignorace. Parkrat to zkusil, obcas se dozvedel, ze klidne muze jit bydlet k sousedum, ale rychle ho to preslo. Nemohla to dcera okoukat treba ve skolce? Tam se deti nauci spoustu veci :roll:

Já nevím, když jí řeknu, že teda půjdu pryč tak skoro nadšeně řekne joo..já nevím..dost mě to mrzí..ignorace nic moc, já ji zas nechci ignorovat, ona spíš ignoruje mě, dnes koukala na pohádku, chtěla jsem si k ní sednout a hned vystřelila, že ne, že mám jít pryč..úplně mě od sebe odhání.

• Nahlásit
  • Citovat
2988
23.1.20 20:36

A proc ti rekla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4899
23.1.20 20:36
@Anonymní píše:
Holky je fakt, že to poprvé, kdy mě poslala pryč, bylo od babičky..hlídala ji a když se vrátily, bylo to pořád že mám jít pryč, že mě nechce, ten den dokonce tchyne uspavala, poprvé za 4r jsem to nebyla já, taky mě to napadlo, manžel tvrdil, že jsem paranoidní, ale tchyne se sešla se svou známou co bydlí ve městě jak my, tak mě napadlo, že mě Zdeňky před dcerou..ale už je to 3 týdny a od té doby babičku neviděla, odjela. Teď je jen se mnou, muž je přes týden na služební cestě, že by to trvalo tak dlouho? Jsem z toho docela špatná.

Jo, to bude ono.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.20 20:38

Období vzdoru, jiné děti to mají výrazné a jiné ne. Říká se tomu malá puberta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 20:38
@Takyjedna píše:
Jo, to bude ono.

A mám to prostě přejít a čekat až to přejde? Nebo jak byste reagovaly, když se jí ptám proč to říká, nic.

• Nahlásit
  • Citovat
1357
23.1.20 20:43
@Anonymní píše:
Já nevím, když jí řeknu, že teda půjdu pryč tak skoro nadšeně řekne joo..já nevím..dost mě to mrzí..ignorace nic moc, já ji zas nechci ignorovat, ona spíš ignoruje mě, dnes koukala na pohádku, chtěla jsem si k ní sednout a hned vystřelila, že ne, že mám jít pryč..úplně mě od sebe odhání.

Pokud je od nekoho naockovana, tak ignorace je spatna cesta. Jinak nevidim duvod, proc neignorovat cloveka, ktery se ke me nechova hezky. Kdyby o tobe nekdo dospely osklive mluvil a nadaval ti, tak si budes chtit sednout vedle nej a koukat s nim na film? Kdyz se dite omluvi, neni problem se s nim zase bavit normalne a spolecne si hrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2653
23.1.20 20:45
@Anonymní píše:
A mám to prostě přejít a čekat až to přejde? Nebo jak byste reagovaly, když se jí ptám proč to říká, nic.

ja bych jí řekla, že jsem z toho smutná, ze jiný děti mají své maminky rady a ona se chová takto, prostě bych to z ní dostala a hlavně bych jí říkala, že mě to trápí a jsem z toho smutná (dát najevo emoce), pokud teda má důvod, tak řekne proč, pokud nic neřekne, je to období jakehosi vzdoru a nezbývá než to přečkat nebo navštívit odborníka, který lecos vysvětlí a poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama