Dcera nechce, ať jí uspávám

Anonymní
16.9.20 20:08

Dcera nechce, ať jí uspavam

Máme 2 měsíční miminko a téměř 3 letou holčičku. Starší jsem vždy uspavala každý večer. Po narození miminka většinou tou dobou kojim a usíná miminko anebo place a potřebuje mě/prso, tak začínal uspavat tatínek. Když se výjimečně stane, ze miminko již spinká, tudíž mohu jít uspavat starší (což chci, protože mi to naše večerní mazlení moc chybí) ona už opakovaně řekla, že mamka ne, že tatínek. Tak jí dám pusinku na dobrou noc a nechám je tam. Ale mrzí mě to moc. Přes den teda jsem skoro pořád s nimi oběma a starší dceři se snažím věnovat co to jde. Spinká sama v pokojíčku, ale v noci jí mám na chuvicce a když se vzbudí volá mami mami. Tak ji prenesu k sobe (a mimcu) do ložnice. Taťka spí jinde sám, ať ho mimi nebudi. Starší dcera usíná v pokojíčku, protože sama chce. Spinkala tam uz před narozením sourozence

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4822
16.9.20 20:10

No, a táta jako uspavat nemůže proč? 8o Však má dva rodiče, je moc hezký že není jen mamanek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
16.9.20 20:13

Nechala bych dal uspávat tatínka :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5313
16.9.20 20:15

Normál, to u nás bylo taky a teď chce někdy mamu, někdy tátu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3731
16.9.20 20:16

Chápu, že tě to mrzí, ale jestli se užijete přes den, tak bych to brala tak, že si prostě zvykla na uspávání tátou a respektovala bych to. Je to zas jejich společný čas, přes den ho asi moc nemají, ne?
Náš nejmladší je taky „tátův“, uspávat chce od něj, ale j za tátou běží, když potřebuje uklidnit, pofoukat, s něčím pomoct… „Tebe nechci, chci tátu“ slýchám docela často. Beru to jak to je :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
769
16.9.20 20:17

No, vždyť je to přece krásné, že chce usínat s tatínkem a nevyžaduje jen tvoji přítomnost. Tohle není definitivní, zase se to může změnit a bude chtít usínat s tebou. A v noci volá tebe, bereš ji k sobě, tak je jasné, že je všechno v nejlepším pořádku. Je super, že jako rodina fungujete :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
16.9.20 22:05

Ahoj, je to tou změnou s miminkem si myslím. U nás to bylo to stejně, nech to na ni, nabidni ať spinka i s vami… ale asi nebude chtít když je tam mimco. Dcerka až teď po 2 letech od narození brachy rika, ze tehdy měla pocit “ze je na druhé koleji” a nechtěla být s nim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama