Dcera odmítá spát v postýlce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maharet
Nováček 4 příspěvky 16.12.18 21:30
Dcera odmítá spát v postýlce

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Dcera 14. měsíců už se naučila sama usínat v postýlce a v noci, jak se probudí, tak si ju beru do postele. Ale teď z ničeho nic absolutně odmítá být v postýlce, uz to trvá asi týden. Vždycky když zjistí, ze ji chci dát do postýlky, tak v ní řve a řve. Nakonec usne během chvilky u nás v posteli. Nevíte proč?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.18 21:36

Že by řvala, protože chce k vám do postele a pak usnula během chvilky, protože dosáhla svého :lol: ?

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 16.12.18 21:37

Vím proč. Zvykla si na vaši postel. Je ji příjemnější být s vámi. Malý mozecek nechápe, proč jednou to jde a jednou ne. Přestante ji plést hlavu a rozhodni se - buď bude celou noc v postýlce, nebo s vámi posteli. A ne jednou tak a pak jinak. Chudak dite.

vertunka
Závislačka 4819 příspěvků 16.12.18 21:37
@Anonymní píše: Že by řvala, protože chce k vám do postele a pak usnula během chvilky, protože dosáhla svého :lol: ?

Proč anonym? Co je na tom citlivého?

Ukecana15
Stálice 63 příspěvků 16.12.18 21:40

Malá mi dělala pomalu to samé ja ji prostě po jídle dala do postýlky do každé ruku jednoho dudlika a nechala ji dokud neusla a teď už s tím problém nemáme jen prostě zkouší jestli dosáhne svého

amka.82
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 16.12.18 21:40

Dcerka se každou noc stěhovala do naší postele a vůbec jsem to neřešila, prostě chtěla být u maminky, vždyť je to to nejkrásnější se přitulit k mrnouskovi :lol: Neboj, v patnácti už su tebe spát nebude :mrgreen:

maharet
Nováček 4 příspěvky 16.12.18 21:42

Ale ona sama usínala asi 2 měsíce a z ničeho nic, jakoby se tam bála

machninka
Povídálka 49 příspěvků 16.12.18 21:42

To je jak u nás :D dcera 14 měsíců, donedávna celou noc spala u sebe v postýlce…A teď pár týdnů se to nějak zvrtlo a najednou už je celou noc u mě :D ale mě to nevadí, malá je jen chviličku, tak se mazlíme :srdce:

Ukecana15
Stálice 63 příspěvků 16.12.18 21:43

@amka.82 no bráchovi je 10 a od miminka spí jenom s mamkou jinak neusne takže pro mě to je odstrašující případ :joy:

Celeste97
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 16.12.18 21:50

Jojo máme to samé.. 13 měsíců a poslední týden odmítá sama usnout v postýlce.. Takže místo usínání v 7 jde spát až semnou v 10 :zed: :)

zelenoockaa19
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 16.12.18 21:57

Můžou to být zoubky, nebo prostě chce být s vámi, u dětí se to mění docela často.

Aduš8
Kelišová 5349 příspěvků 16.12.18 22:01

Taky jsme to teď měli, syn 13 měsíců. Večer to šlo, ale přes den jako bych ho vraždila. Tlačí se mu asi 5 zubů najednou, visí na mně celý den. Do toho byl nemocný, takže když bylo potřeba, spinkal u mámy.

alilauter
Kecalka 440 příspěvků 16.12.18 22:06

U nas byla problém postýlka se spruslema, taková ta klasická. Prostě v ní nebude. Pořídila jsem matraci na zem (pro dospělého), a tam spí. Tedy taky ne vždy. Když to jde dobře, tak ho tam uspime a vydrží celou noc. Tedy občas zabreci, když chce napít nebo má plnou plinu. Někdy když mu plina přeteče, tak se zvedne a jde si pro mě do ložnice. Já ho tam v manželský posteli prebalim a převlecu, on napůl spí. No a pak ho odnesu do dětského a tam spí dál. Občas ale přijde jen tak, pokud je to cca mezi 4-5a později, tak ho tam necháme, jinak přenáším. Ale taky nejsem 100% důsledná.

Macik.S
Kecalka 403 příspěvků 16.12.18 22:06

Tak syn naštěstí usíná v postýlce v pohodě, v noci si ho většinou taky beru k sobě, ale pak ho přenesu, bojím se hrozně, že by spadl - bude mu 16 měsíců. Jak to řešíte holky? Jednou se stalo, že slezl, netuším jak.. :nevim:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17716 příspěvků 16.12.18 22:08
@amka.82 píše:
Dcerka se každou noc stěhovala do naší postele a vůbec jsem to neřešila, prostě chtěla být u maminky, vždyť je to to nejkrásnější se přitulit k mrnouskovi :lol: Neboj, v patnácti už su tebe spát nebude :mrgreen:

Přesně tak. První dceru jsem násilně učila na postýlku a mělo to za následek akorát stres můj i dceřin. U druhé dcery jsme měly postýlku defacto na parádu, měla v ní hračky a hrála si v ní, jinak od mala spala se mnou v posteli a stále spí, je jí 2,5 roku a fakt tohle neřeším. Opravdu se nebojím, že ještě v 10 letech bude s námi spát v posteli. Starší dceru, když se narodila ta mladší a já zjistila, že všem dělá dobře netlačit na pilu, taky brala k sobě, to jí bylo 5, ale trvalo to jen chvilku a sama už chce spát ve svém pokoji. A pak holky budou mít palandu, až mladší bude těch 5, 6 let, tak si myslím, že určitě bude chtít spát se ségrou na palandě, možná i dřív.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama