Spánek u 15. měsíčního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdenik1988
Kecalka 378 příspěvků 13.12.18 21:19
Spánek u 15. měsíčního ditete

Ahoj zajímalo by jak to mají vaše děti se spánkem. Jsem už trochu zoufalá. Malá vstává v 5 hodin a začne zběsile řadit. Po obědě si dá hodinku spánku a večer mi tu ještě v půl desáté vyvádí. Dopoledne jsme venku co to jde. Vždy bez kočáru aby se běháním unavila a odpoledne chodíme venku co to jde dokud není úplná tma a zas bez kočáru. Doufala jsem že zase začne spát alespoň od osmi ale už to trvá přes dva měsíce a já začínám být na pokraji sil???? měli to vaše děti taky?

Přečtěte si článek: Spánek a nespavost kojenců - jak na klidné spaní?

Reakce:
xjuliax
Kecalka 333 příspěvků 13.12.18 21:29

@zdenik1988 Chci ti jen říct, že v tom nejsi sama. Náš 14. měsíční spal dnes teda do 9, ale po obědě si dal sotva půl hodiny a teď ještě taky řádí a to jsem se už v 8 ho snažila uložit. :zed: Bych si nejraději šla lehnout za něj. Ani pohádku bych nepotřebovala. :zed:

Hadumi
Extra třída :D 13671 příspěvků 13.12.18 21:34

Obě děti spaly celou noc cca 12 hod. vkuse, první přes den slabou hodinku, druhé tak 3-4 hodiny přes den (vkuse).

Sue2008
Kecalka 184 příspěvků 13.12.18 21:39

Ahoj, beru, ze ne vsichni jsou spavci, ale ja jsem s dcerou mela zkusenost, ze ji v 15m jeden spanek nestacil. Prave taky radila a nesla pak ulozit. Poctive jsem dopoledne vozila v kocaru a uspavala. Odpoledne pak jeste jednou vytuhla. Hlavne bez toho ranniho spanku byvala fakt na zabiti :zed:

machninka
Povídálka 43 příspěvků 13.12.18 21:50

Teda, tak to držím palce, ať se to zlepší. Moje čtrnácti měsíční chodí spát v osm do cca sedmi, mezitím se teda na chvilku budí. A přes den spí cca 10:30-13:30 v kuse (venku v kočáře)…

Capretta
Kecalka 443 příspěvků 13.12.18 22:03

Muj 16m semtam spi rano cca hodinu - nekdy ne, zalezi, pak po obede 2-3 hodiny a pres noc 11, s buzenim na kojeni /pomazleni o frekvenci zavisle na zubech, ale vzdy jde o okamzik…

vtipna
Kecalka 198 příspěvků 13.12.18 22:07

Ono se toto ruzne meni. Nase mala ma ted 15 m a budi se okolo 7h,spat chodi v 13h a spi tak 2-3 hodiny. Pak vecer okolo 21h. Ale tesne kdyz ji byl rok,tak se vnoci budila,pak vyspavala do 9h nebo 10h, spat odpoledne se ji chtelo az tak v 16h,coz byl horor :zed: a vecer chodila v 22h. :( Nastesti ji to preslo.
Osvedcilo se mi pozorovat,kdy sise zacne mnout ocka,zivat…udelam mliko a jde spat,nekdy usne rychle,nekdy zapasime i hodinu (jako dnes :lol: ). Taky zalezi jesrli je zdrava nebo nemocna.

Lily-en
Povídálka 43 příspěvků 12.01.19 11:34

Ahoj maminky, rada bych oživila diskuzi a chtěla bych vás moc poprosit o radu.
Můj 13mesicni syn nikdy nebyl nějaký extra spáč a vlastně se stále budil po dvou hodinách, už to jsem považovala za katastrofu. Jenže poslední tři - čtyři mesice to jeste vylepšil a vstává přesně po hodině (někdy po půl hodině :think: ). Vecer mi do půl deváté usne v nositku na zádech asi tak minutu po tom, co ho tam dam. Do hodiny je vzhůru. Pak se budí po hodině. Ve dvě ráno se vzbudí a je vzhůru hodinu, potom opět buzení po hodině a definitivně vstává v osm ráno. Snažím ho udržet ve své postýlce, ale kolem třetí už nemůžu a beru ho tedy k sobě až do rana.
Kdyz jsem se s tímto problémem svěřila paní doktorce a poprosila ji o radu, tak její rada byla jasná - nechte vybrecet a zavolejte, jestli se to zlepšilo.
Jsem naprostý odpůrce vyplakavani. Nikdy to nedělám a nechci s tím začínat. Neměl by prosím někdo nějaký nápad nebo zkusenost?? Předem moc dekuji všem :srdce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 12.01.19 11:51

@Lily-en zkuste homeopatika, sejít se přímo s homeopatičkou a ona by vám měla namíchat kapky přesně na míru.. dost sem četla že na spánek pomáhají ;)

morinka7
Kelišová 7037 příspěvků 12.01.19 12:03

@Lily-en
Mě tohle dcerka dělala když ji bolely zuby. Jak měla venku stoličky byl klid. Spala s námi v posteli a v rámcích meze jsme se vyspali.
Vyplakávat bych taky nenechala.

LindaPraha
Extra třída :D 14102 příspěvků 12.01.19 12:30

@Lily-en mne se takhle budil prvni syn od 6m do 2 let :zed: U nej to byly zuby, ale bolely ho bohuzel stale. Kdyz byla dobra noc, vstavali jsme k nemu „jen“ 8×, pohuzel ty horsi noci prevladaly a bylo to 15-20× za noc :zed: Takze bud v klidu, muze byt hur :) A u nas nepomohlo nic - ani brufen, ani homeo, ani gel na zuby, proste NIC

Pocahonta
Kecalka 284 příspěvků 12.01.19 23:21

Tak to by byla moje noční můra… Nedokáži si představit uspávat batole v nosítku na zádech. Kdyby si ho dala bez uspávání do postýlky, tak by řval? A nebo si s ním jít lehnout do postele? Pochopila sem, že když si ho dáš ráno do postele, tak je v klidu, ne? Když se v noci vzbudí, tak potom by tu hodinu řval? Něco jiného je, že se vzbudí a něco ho bolí, něco se mu zdálo ošklivého a něco jiného je, že se vzbudí a chce být akční. To bych mu dala najevo, že se v noci prostě spí…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >