Reklama

Dcera schválně čůrá do postele - 2 a 8 m

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 19:41
dcera schválně čůrá do postele - 2 a 8 m

Dobrý den,

potřebuji radu, jak dceři vysvětlit, že to dělat nemá, nejde to po dobrém ani po zlém.

Dcera je už 2. měsíc odplenkovaná, beru, že se stane nehoda, ale už je nemívá, ale o to nejde, jednou mi usnula nahá, jak byla vedra v naší posteli, dala jsme pod ni ručník, ale jak se mlela, slezla ze spaní z něj a počůrala postel, to je ok, tak jsem šla převlíkat postel, byla i peřina trochu, blbly jsme u toho, líbilo se ji to, nikdy dřív o to neprojevila zájem, stlaní postele..no ale od téhle doby schválně chodí do naší postele a sedne si na bobek a čůrá, směje se, shodí polštáře a peřiny a chce sunadt prostěradlo, jsme ji ted pořád za zadkem, šla jsme ted do ložnice pro krém, šla za mnou a sedla na postel, ju k ní a říkam, že čůrat musí do nočnníku, ona se přkryla peřinou a dělala, že spí - tak si hraje, po chvíli říkám, tak už půjdeme v postýlce se spinká, jdeme si hrát vedle a domazala sjem si nohy krémema kouknu - čůrá a směje se, tak jsme ji hned popadla, ale malou loužčku udělal, už před ní ložnici zamykám, a le spí tam s náma a mám tam i svůj koutek, každopádně, když je doma manžel, nezamyká a vůbec, nevim co to eělá, co se to naučila.. :zed: vysvětlování, nic nezabírá, manžel ji včera dal na zadek už, protože spolu blbli a ona si sedla, lechtala ho, manžel se schovával pod peřinu a bafal na ni a najednou když vybafl kouká, že dcera hází na zem polštář a ukazuje na loužičku - jako pojd převléct :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 15.08.18 19:58

No ty kokos 8o. Já bych prostě zamkla ložnici a basta. Nesměla by tam. A nebo bych jí prostě do ložnice dávala plenu.

blumen
Hvězda diskuse 41240 příspěvků 15.08.18 19:59

Asi pritvrdit a dat na ten zadek znovu, tohle jsou naschvaly.

Kazdopadne dcera 3,5 neco podobneho nazacatku prazdnin, trvalo to 3 tydny :zed: byla na hristi v bludisti a nemohla najit vychod ven a pocurala se tm, ok. Pak jsme tam na dovolene byli jeste 2× a to same, ok, nenadavala jsem a prevlikla ji. Ovsem pak se pocuravala i doma s tim, ze chce prevlict :zed: dala jsem i na zadek, ale bez vysledku (predtim jsem tyden vysvetlovala).. Pak jsme nekam odjeli na vikend pryc, tam ji to preslo a od te doby zase klid.

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 15.08.18 20:05

Tohle udelat moje (jakoze tohle si nikdy nedovoli) tak ji tu pr.del zmaluju,ze by na to nezapomela.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 15.08.18 20:07

Ač se to asi některým maminkám tady nebude líbit, u nás by dostala na zadek, ložnice by se zamkla a prostě by tam nesměla. Ani by tam s námi nespala, prostě nekompromisně vstup zakázán.

sloninka
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 15.08.18 20:07
@Dojcanis píše:
Tohle udelat moje (jakoze tohle si nikdy nedovoli) tak ji tu pr.del zmaluju,ze by na to nezapomela.

Jsem ráda, že i někdo další má stejný názor.

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 15.08.18 20:12
@sloninka píše:
Jsem ráda, že i někdo další má stejný názor.
:pankac: :kytka: a ja cekala kdo me označil,ze sem tyran :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 20:14

@sloninka já proti tomu nic nemám, nedávám teda že bych zadek zmalovala, ale zas , aby to pocítila a štíplo to, nejsme zastáncem trestů fyzických, ale někdy když vše selže se k tomu uchýlím,ale zatím bez výsledku, vůbec je v poslední době nějaká zdivočelá, v obýváku na gauči hází polštářky na tzem, i s opěradlama taky už dostala a nic, bohužel muž je v tomto laxní a nechá ji to deělat, když u toho nejsem, teda to počůrávání ne, to už i on ji dal na zadek..

nějak si ted zničeho nic nedělá, když za ně dostane vyhubováno, nic, na zadek, chvíli řve a pak to udělá znova, posledně se tak vztekla na hřišti, když jsme ji odtáhla od kluku co si tavěli hrad a ona jim ho bořila - ne teda schválně, chtěla stavět s nima, ale vždy to spíš rozbořila, tak se tak vztekla, že upkně zatla zuby a zčervenala, chytal mě zariuku a snažila se mě štípnout a vylít si tak vztek, pak se zakousla do provazového žebříku , evim co s ní je, to bylo naštěstí ojedinělé, ale to čůrání už mě štve! asi budu muset přitvrdit

astoret
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 15.08.18 20:19

co ty děti nevymslí, ale spojila si to pěkně, vyčůrám se - bude se převlíkat :D no budete muset přitvrdit, zkus zamykat, třeba na to zapomene, když ne, tak trestat přiměřeně, asi zkouší co může, co ji ještě projde..

Dojcanis
Závislačka 3662 příspěvků 15.08.18 20:29
@Anonymní píše:
@sloninka já proti tomu nic nemám, nedávám teda že bych zadek zmalovala, ale zas , aby to pocítila a štíplo to, nejsme zastáncem trestů fyzických, ale někdy když vše selže se k tomu uchýlím,ale zatím bez výsledku, vůbec je v poslední době nějaká zdivočelá, v obýváku na gauči hází polštářky na tzem, i s opěradlama taky už dostala a nic, bohužel muž je v tomto laxní a nechá ji to deělat, když u toho nejsem, teda to počůrávání ne, to už i on ji dal na zadek..nějak si ted zničeho nic nedělá, když za ně dostane vyhubováno, nic, na zadek, chvíli řve a pak to udělá znova, posledně se tak vztekla na hřišti, když jsme ji odtáhla od kluku co si tavěli hrad a ona jim ho bořila - ne teda schválně, chtěla stavět s nima, ale vždy to spíš rozbořila, tak se tak vztekla, že upkně zatla zuby a zčervenala, chytal mě zariuku a snažila se mě štípnout a vylít si tak vztek, pak se zakousla do provazového žebříku , evim co s ní je, to bylo naštěstí ojedinělé, ale to čůrání už mě štve! asi budu muset přitvrdit

Ty jsi zakladatelka? Ja myslela,ze jeden anonymni ma porad stejnou kytku.

PAN66
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 15.08.18 20:32

určitě to dělá shválně, píšeš, že se u toho smeje, takže to tak vypadá, ale kamarádky dcera kolem 3 let chodila místo nočníku čůrat na koberec v obýváku, když na ni kamarádka zvýšila hlas co dělá, malá se smála a utekla, pak zjistili, že měla zánět močáku, někdy děti na některé veci upozornují zvláštně, tohle asi nebude ten případ, ale já jen hne dk tomu přitvrdím a dítěti naplácám

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 15.08.18 21:17
@Dojcanis píše:

Souhlasím,týden by si na tu pr.del nesedlo.

blumen
Hvězda diskuse 41240 příspěvků 15.08.18 21:31
@Dojcanis píše: :pankac: :kytka: a ja cekala kdo me označil,ze sem tyran :mrgreen:

Proc tyran? U nas ale neni na dverich zamek napriklad :mrgreen:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 15.08.18 21:35

A jsou děti, co dostanou na p.rdel a klidně to jdou udělat za 10 minut znovu. Opět dostanou na p.rdel a za 15 minut to zase udělají a ještě z toho mají bžundu…

Jana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 15.08.18 21:47
@Svistice píše:
A jsou děti, co dostanou na p.rdel a klidně to jdou udělat za 10 minut znovu. Opět dostanou na p.rdel a za 15 minut to zase udělají a ještě z toho mají bžundu…

Tak na tu pr.del asi nedostali pořádně :nevim: :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >