Dcerka byla cítit potem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
174
22.1.22 08:01

Dcerka byla cítit potem

Ahoj všem, myslela jsem si, že tohle nebudu muset řešit nebo až o několik let později. Dcerka byla se školkou v tělocvičně, chodí vždy jednou týdně. Včera jsem přišla na to, že je cítit potem. Byl to zápach přesně, jako když se spotí manžel, ale samozřejmě ne v tak velké intenzitě. Ne, že bych k ní čuchala (to až po zjištění) ale když jsem otevřela batůžek a vyndala tričko, co měla v tělocvičně, tak jsem to zacitila. Přijde mi to strašně brzy, vždyť ji bude teprve 6 🙈 docela mě to vylekalo. V pondělí zavolám samozřejmě doktorce, ale chtěla jsem vědět jestli jste to někdo už řešil u tak malé holčičky? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47593
22.1.22 08:07

K psychiatrovi chodíš? Měla bys.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
22.1.22 08:11

@inkakřivák ptala jsem se zda to někdo řešil. Pokud vím, tak tam není jediná zmínka o tom, že chci tyhle přihlouplé komentáře někoho, kdo se nudí. Bohužel jsem ani nenapsala, že typy těchto komentářů nechci, ale vím že by to bylo k ničemu, protože vždy se najde přesně někdo takový, kdo má potřebu komentovat něco takovym způsobem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1125
22.1.22 08:11

Kvůli tomuhle budeš volat doktorce? Já ty pediatry někdy fakt lituju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47593
22.1.22 08:14

A co chceš řešit? Že se dítě poti? Ano, i miminka se potí. A když propocené oblečení strcis do batohu, tak bude páchnout, protože se pot rozkládá. A psychiatra doporučuji, anebo možná bude stačit jen něco přečíst o potu a pocení. Možná nejsi blázen, který řeší hloupost, jen jsi asi pomalejší?
Ale k pediatrické bych s tím, že šestileté dítě se v tělocvičně potí, opravdu nelezla. Oni mají práce dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24510
22.1.22 08:14

A co budeš prosím tě řešit s doktorkou? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47593
22.1.22 08:15
@terien píše:
A co budeš prosím tě řešit s doktorkou? 8o

No dítě se potí, tak jestli to není nemoc, ne? Fakt chudáci doktoři. A stačilo by zavést poplatek a byl by klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
22.1.22 08:19

To jen tak nevymyslíš🤠

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5736
22.1.22 08:21
@inkakřivák píše:
K psychiatrovi chodíš? Měla bys.

neco podobneho me pri cteni napadlko,
definujes to uplne presne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
22.1.22 08:21

A nechceš dcerku spíš umýt než volat doktorovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47593
22.1.22 08:22

No že chodí matky s dětmi k doktorovi klidně vyndat třísku nebo ošetřit po žihadle i děti bez alergie, to vím. Tohle už je další level zneužívání péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47593
22.1.22 08:23

@Pesimistaa Pokud nechodí, tak možná to vezme rovnou na lůžkové. Přímo od toho pediatra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
22.1.22 08:24
@HappyTummy píše:
Ahoj všem, myslela jsem si, že tohle nebudu muset řešit nebo až o několik let později. Dcerka byla se školkou v tělocvičně, chodí vždy jednou týdně. Včera jsem přišla na to, že je cítit potem. Byl to zápach přesně, jako když se spotí manžel, ale samozřejmě ne v tak velké intenzitě. Ne, že bych k ní čuchala (to až po zjištění) ale když jsem otevřela batůžek a vyndala tričko, co měla v tělocvičně, tak jsem to zacitila. Přijde mi to strašně brzy, vždyť ji bude teprve 6 🙈 docela mě to vylekalo. V pondělí zavolám samozřejmě doktorce, ale chtěla jsem vědět jestli jste to někdo už řešil u tak malé holčičky? Děkuji :kytka:

Tvoje dcera sportovala popvé v životě? Chodila jsi s ní někdy ven nebo na hřiště? Cítila jsi její pot? I mimika se potí, zavolej na MZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5736
@inkakřivák píše:
A co chceš řešit? Že se dítě poti? Ano, i miminka se potí. A když propocené oblečení strcis do batohu, tak bude páchnout, protože se pot rozkládá. A psychiatra doporučuji, anebo možná bude stačit jen něco přečíst o potu a pocení. Možná nejsi blázen, který řeší hloupost, jen jsi asi pomalejší?
Ale k pediatrické bych s tím, že šestileté dítě se v tělocvičně potí, opravdu nelezla. Oni mají práce dost.

a pockej, jake tu bude pozdvizeni,
az si to jeji dite poprve poradne nahlas prdne,
to bude i s chemickym rozborem plynu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Jedno z mých dětí se taky potilo víc a bylo cítit, někomu je pot cítit už v tak malém věku.
Dcera má dost zdravotních potíží, ale to ty moje nepotící děti taky. Žádnou souvislost nikdy nikdo nehledal. Pot jí zapáchá víc i do dneška. Pravda, hormonální nerovnováha tam je, ale nic, co by někdo řešil (nebo uměl řešit).

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat