Dcerka mě úplně odmítá

12.7.20 23:10

Dcerka mě úplně odmítá

Ahoj všem, jsem rozvedená a mám tři děti z toho nejmenší 2 letou holčičku. S bývalým manželem si dceru střídáme podle domluvy a nikdy nebyli problémy ani v domluvě. Jenže už delší dobu mě dcera úplně odmítá pokaždé když se vrací k otci je v pohodě a když si pro dceru přijdu je to hrozný křik a ani se na mě nechce podívat. A až domů je to velký pláč. Nevím si rady ptala jsem se bývalého co se to děje a že mám pocit že dceru nějak ovlivňuje. Ale nevím zda to ani jde u tak malého dítěte :,( do práce musím abych sebe a děti uživila proto bývá u svého otce teď častěji. Ale trhá mi to srdce a prijdu si že své dítě trápím :,( :,( :,( evim co mám dělat nechci ji omezovat styk s otcem je to i jeho dcera ale opravdu nevím. A nepřijde mi přirozené že dítě odmítá svou matku ????????????prosím máte někdo zkušenosti s takovou situací?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

84
12.7.20 23:24

Střídavá péče podle mě takto malým dětem nedělá dobře. Co poradit, nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.20 23:25

@Kipa22 Ahoj, nemáme střídavou péči. Bývá u obou z nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4178
12.7.20 23:25

Starsi to ve 2 letech chvili delal take, mame tedy vsichni spolecnou domacnost. Ted je mamanek… ale ted mi to zase dela mladsi (2 a pul) a je to opravdu tezke. Snad se to brzy zase obrati…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.20 23:28

@Limi123 nevím kde se stala chyba, do práce musím vše je na mě. Bývalí má už novou partnerku s dětmi a já také nového partnera který má také děti. Všechno bylo v pořádku. Ale jak jsem psala poslední dobou se to stupňuje a zhoršuje. Bojím se aby jí to nějak nepoznamenalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2410
12.7.20 23:31

Malý má 2r2m. Už tak 2-3 měsíce je vylozene fixovany na me. Teď už alespoň nemá hysterak když k němu vstane v noci tata a ne já. To same koupat, uspavat… vše maminka. S tátou si jen hraje a občas prijde pomazlit. Vůbec ho navádět nemusí, spis je to období. U kamaradciny stejne starý holky zas aktuálně vede na plné care tatínek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 23:37

Neporadím jak resit, ale mam dceru 3,5 a resim neco podobného. Jsem rozvedená a bydlime u mé mamky a dcera zase vyzaduje na vse babicku, trha mi to srdce, ale mam pocit ze je to tim ze se mnou ke porad. I když doufam ue to prejde nekdy je mi z toho opravdu uzko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
9419

U nas holky taky v urcitem obdobi totalne fixnute na tatinka a kluk byl zase fixnuty na me… Je to narocne, ale je to podle me jen obdobi :hug: :hug:. Ja sla do prace taky ve 22m nejmladsi (ani ne tak kvuli penezum jako kvuli sobe) a ze zacatku mala byla v jeslich v pohode, ale jen jsem si ji vyzvedla, delala naschvaly a rvala. Preslo to nastesti rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Neporadím jak resit, ale mam dceru 3,5 a resim neco podobného. Jsem rozvedená a bydlime u mé mamky a dcera zase vyzaduje na vse babicku, trha mi to srdce, ale mam pocit ze je to tim ze se mnou ke porad. I když doufam ue to prejde nekdy je mi z toho opravdu uzko :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.20 23:47

Mozna to je jen vekem, my jsme s muzem spolu, ja byla s malym doma v tomhle veku ale jak byl tatinek nesmela jsem asi vezt vozik v obchode s klukem, chtel aby ho vezl tatínek, jinak hysterák.

• Nahlásit
  • Citovat
649
13.7.20 01:58

A place i otci, když si ji bere?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11415
13.7.20 07:10

Mne to prijde celkem normalni. Kluk mel taky takovy ruzny obdobi :nevim: jednou odhanel me, pak zas tatku.. pokud mezi vama dospelyma nejsou zadny vetsi problemy, nejakou vedu bych z toho zatim asi az tak nedelala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.20 07:35

@Adelkadd právě že nepláče. Běží za ním a těší se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
13.7.20 07:46

No, hele, možná na to mé státnice z vývojové psychologie nestačí
ale může to být v ní taková automatická obrácená pomsta
chtěla by být s tebou, ubližuje jí to střídání a neumí si s tím poradit, tak řve :oops: je nešťastná, řeš to.. ve 2letech je dítě křehká nádoba, počti si Matějčka,
to co děláte, pro ni aktuálně fakt není dobré.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.20 07:50

@Lucy75 napadlo mě to taky že jí to střídání mezi námi nedělá dobře
Když jsem s tímhle přišla za byvalim řekl mi že to nebude tím a že mě dcera nejspíše nemá ráda a má raději jo. Nechci si ji brát stylem že ji budu odtrhávat od něj. Předání vždy probíhá na jeho adrese.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama