Debilní kecy tchyně

Anonymní
18.12.19 23:26

Debilní kecy tchyně

Ahoj, na Vánoce jedeme k přítelovým rodičům. Bydlí od nás více jak 300km a syna viděli jen jednou (už mu bude 17 měsíců)
No a problém je ten, že někdy má úplně debilní kecy, až mi to hlava nebere. Já jsem celkem citlivý člověk a když do mě někdo začne jet s radama jak mám vychovat své dítě a dělá ze mě neschopnou, tak vybuchnu. Dnes nám např pořád volala na facebooku, zrovna když jsme byli v obchodě. Že prý každý je kvůli nám v pohotovosti a my nebereme ani telefon. Že ona nám shání pro malého postýlku a ještě židličku a že kdyby bylo na ni, už by malého naučila spát v posteli a jíst u stolu.. a že co chodíme tak pozdě večer s malým ven?! A že u ní se prej nebudeme jen válet a ležet v posteli.. Ale budeme péct sami cukroví. Jako, po tomhle tam nemám chuť jít a nejradši bych zůstala doma. Z těch keců jsem akorát na nervy! Mám pocit jako bych měla jet někam na tábor :zed: myslíte že je to normální? nebo přeháním.. co jak to tam bude horší? Myslím že tam vydržím tak den..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30214
18.12.19 23:29
@Anonymní píše:
Ahoj, na Vánoce jedeme k přítelovým rodičům. Bydlí od nás více jak 300km a syna viděli jen jednou (už mu bude 17 měsíců)
No a problém je ten, že někdy má úplně debilní kecy, až mi to hlava nebere. Já jsem celkem citlivý člověk a když do mě někdo začne jet s radama jak mám vychovat své dítě a dělá ze mě neschopnou, tak vybuchnu. Dnes nám např pořád volala na facebooku, zrovna když jsme byli v obchodě. Že prý každý je kvůli nám v pohotovosti a my nebereme ani telefon. Že ona nám shání pro malého postýlku a ještě židličku a že kdyby bylo na ni, už by malého naučila spát v posteli a jíst u stolu.. a že co chodíme tak pozdě večer s malým ven?! A že u ní se prej nebudeme jen válet a ležet v posteli.. Ale budeme péct sami cukroví. Jako, po tomhle tam nemám chuť jít a nejradši bych zůstala doma. Z těch keců jsem akorát na nervy! Mám pocit jako bych měla jet někam na tábor :zed: myslíte že je to normální? nebo přeháním.. co jak to tam bude horší? Myslím že tam vydržím tak den..

Tchýně tohle dělají. Za pár desítek let jí budeš taky a představ si, že svoje vnouče uvidíš jednou za 17 měsíců. Tak snad budeš lepší, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5334
18.12.19 23:33
@Anonymní píše:
No a problém je ten, že někdy má úplně debilní kecy, až mi to hlava nebere. Já jsem celkem citlivý člověk a když do mě někdo začne jet s radama jak mám vychovat své dítě a dělá ze mě neschopnou, tak vybuchnu. Dnes nám např pořád volala na facebooku, zrovna když jsme byli v obchodě. Že prý každý je kvůli nám v pohotovosti a my nebereme ani telefon. Že ona nám shání pro malého postýlku a ještě židličku a že kdyby bylo na ni, už by malého naučila spát v posteli a jíst u stolu.. a že co chodíme tak pozdě večer s malým ven?! A že u ní se prej nebudeme jen válet a ležet v posteli.. Ale budeme péct sami cukroví. Jako, po tomhle tam nemám chuť jít a nejradši bych zůstala doma. Z těch keců jsem akorát na nervy! Mám pocit jako bych měla jet někam na tábor :zed: myslíte že je to normální? nebo přeháním.. co jak to tam bude horší? Myslím že tam vydržím tak den..

Já bych tam nejela :mrgreen: záleží na tvém chlapovi, ten můj by mě ujistil že bude stát za mnou a ukecal by mě. Občas svoji matku umí pěkně zkrotit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
18.12.19 23:34
@Russet píše:
Tchýně tohle dělají. Za pár desítek let jí budeš taky a představ si, že svoje vnouče uvidíš jednou za 17 měsíců. Tak snad budeš lepší, no.

Tak nemůžeš vědět, třeba oni sami neprojevili zájem za mladými vyrazit. Moje tchýně dokonce nikdy nebyla u nás doma, pozvání odmítá, odkládá (ať už domů nebo třeba na nějakou neutrální půdu), nás na návštěvu také nikdy nepozve, ale když už se náhodou vidíme, tak se také do všeho montuje. A argument, že bude tchýně. Být tchýně neznamená chovat se jak pinda :D. Zakladatelko, tohle je klasika, snad Tě potěší, že v tom nejsi sama. Ignoruj to, kdyby už něco bylo moc, tak ať se manžel ozve a buď ráda, že ji máš takhle daleko, představ si tohle v jednom domě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
18.12.19 23:35
@Eliskaxox píše:
Já bych tam nejela :mrgreen: záleží na tvém chlapovi, ten můj by mě ujistil že bude stát za mnou a ukecal by mě. Občas svoji matku umí pěkně zkrotit :D

A souhlasím, buď by si matinku zkrotil, nebo bych tam také nejezdila, proč se zbytečně nervovat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30214
18.12.19 23:37
@yocheved píše:
Tak nemůžeš vědět, třeba oni sami neprojevili zájem za mladými vyrazit. Moje tchýně dokonce nikdy nebyla u nás doma, pozvání odmítá, odkládá (ať už domů nebo třeba na nějakou neutrální půdu), nás na návštěvu také nikdy nepozve, ale když už se náhodou vidíme, tak se také do všeho montuje. A argument, že bude tchýně. Být tchýně neznamená chovat se jak pinda :D. Zakladatelko, tohle je klasika, snad Tě potěší, že v tom nejsi sama. Ignoruj to, kdyby už něco bylo moc, tak ať se manžel ozve a buď ráda, že ji máš takhle daleko, představ si tohle v jednom domě :kytka:

Ono na to ještě může být nahlíženo jinak. Tchýně shání věci pro vnouče, aby se u ní mělo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3057
18.12.19 23:38

Nemyslim si, ze by schvalne chtela rypat. Jsou daleko, pres 300 km mam i ja celou svoji cast rodiny, bud jedeme my tam nebo oni za nami. Pokud z tebe citi nenavist, tak se nedivim, ze neprijedou. Proste nektere babicky jsou takove, jine makove. Sama budes jednou tchyne a verim tomu, ze bys nerada videla podobne vylevy na svou adresu po internetu. Musim rict, ze mne je nekdy tech tchyni fakt lito. Zkusila bych nejdrive naladit svou mysl pozitivne, proste slusne jednani a jde to aj vysvetlit " maminko, nezlobte se, vim, ze to myslite dobre, ale nase dite chci vychovavat dle sebe " :palec: ona vyciti utocnou naladu, taky citis, pokud te nekdo nema rad ;) pokud ti " nici zivot " jenom tim, ze ma snahu pomahat se vsim okolo, tak to bude mit asi jednou dost tezky :roll: Holka, hlavu vzhuru, kazda jednou budeme babicka a tchyne, jak uz sem psala, tak ji dej sanci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8092
18.12.19 23:38
@Anonymní píše:

přeháníš. To není „citlivý člověk“ ale výbušný. A tchyně je to samé. Jste se hledaly.
Moje tchyně by nic nekupovala, ani postýlku, a ani by nás nehostila. Nechat se pohostit, to jo, ale ona ne. A jednou za 17 měsíců? U nás ještě skvělé. To abys měla srovnání.
Budete si samozřejmě dělat, co budete chtít i u nich. Uváže vás nohou k radiátoru? :roll: Neber si to tak ty kecy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
18.12.19 23:43
@Russet píše:
Ono na to ještě může být nahlíženo jinak. Tchýně shání věci pro vnouče, aby se u ní mělo dobře.

No, nebo na to taky může bejt nahlíženo tak, že tchýně nemá žádnej extra zájem, za děckem se nepřijede za rok a půl podívat, ale pak se může přetrhnout a dělá strašně hodnou… To je samozřejmě milion hypotéz, ale u nás to tak třeba je, a to mě pak může vzít šlak, když je najednou strašně aktivní, přitom ani neví, kolik mi je let :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 23:46

@yocheved ona ty věci nekupuje, půjčuje od známých staré krámy ze sklepa… a ještě ji to obtěžuje. Přítel ji narovinu řekl, že jestli nás tam nechce tak se nemusí s ničím obtěžovat… já bych si tu postýlku sehnala klidně sama, ale ona že má známou která má…

• Citovat
  • Nahlásit
30214
18.12.19 23:47
@yocheved píše:
No, nebo na to taky může bejt nahlíženo tak, že tchýně nemá žádnej extra zájem, za děckem se nepřijede za rok a půl podívat, ale pak se může přetrhnout a dělá strašně hodnou… To je samozřejmě milion hypotéz, ale u nás to tak třeba je, a to mě pak může vzít šlak, když je najednou strašně aktivní, přitom ani neví, kolik mi je let :mrgreen:

Tak já na to nahlížím zase z pozice mé hodné tchýně. Taky někdy řekne něco, s čím nesouhlasím. Ale jsou to prkotiny. Někdy se vesele spolčujeme proti jejímu synovi a někdy přizvukuju jemu, co si to bábina vymýšlí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 23:48

@PaníBovaryová jo vybuchnu tak, že začnu brečet.. modlím se ať se to nestane. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
30214
18.12.19 23:48
@Anonymní píše:
@yocheved ona ty věci nekupuje, půjčuje od známých staré krámy ze sklepa… a ještě ji to obtěžuje. Přítel ji narovinu řekl, že jestli nás tam nechce tak se nemusí s ničím obtěžovat… já bych si tu postýlku sehnala klidně sama, ale ona že má známou která má…

Tak jestli tam zas přijedete za rok a půl, nová být nemusí, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
18.12.19 23:49
@Anonymní píše:
@yocheved ona ty věci nekupuje, půjčuje od známých staré krámy ze sklepa… a ještě ji to obtěžuje. Přítel ji narovinu řekl, že jestli nás tam nechce tak se nemusí s ničím obtěžovat… já bych si tu postýlku sehnala klidně sama, ale ona že má známou která má…

Takže ona nezapomene zdůraznit, jak kvůli vám lítá a shání :D chudinka. A ještě pindy, co budete nebo nebudete dělat. OMG, buď tam nejezdi a nebo ať ji taťka zklidní. Držím palce a nekaž si Vánoce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30214
18.12.19 23:49
@Anonymní píše:
@PaníBovaryová jo vybuchnu tak, že začnu brečet.. modlím se ať se to nestane. :roll:

A zamyslela ses nad tím, proč tě to tak točí? Neumíš se tomu třeba zasmát? Nikdy jsi nepotkala člověka, co to měl než ty? Proč brečet? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat