Situace v rodině

Anonymní
16.12.19 21:34

Situace v rodině

Ahoj, píšu anonymně, protože mě tu pár lidí zná a nechci, aby něco věděli. Přišla jsem se vypsat, poradit se, protože nevím, co mám dělat, nebo jestli jsem udělala chybu. Tak nastínim situaci
Mám manžela, ten má sestru. Rok zpátky se zadlužila kvůli chlapovi v milionové částce a její chlap ji opustil. Neměla kam jít a tak nás přemlouvali jejich rodiče, aby jsme ji na rok nechali u nás. ( Je to taková ta holka, že když si dupne, rodiče přijdou a vyhlásí vám válku) My moc nechtěli, protože víme, že už dřív na mě útočila, ikdyz mě viděla jednou v životě. Ale rodina je rodina, je to manželova sestra, tak ji necháme u rodičů na gauči. Máme doma veliký pokoj, který máme pro miminko, až přijde a tak jsme jí ho poskytli. Pravidla byla nastavená, věděla, že mi vadí moc lidí ( trpím sociální fobií ) a od začátku si k nám vodila muže. Říkala, že to je přítel, tak jsme to nechali, ale pak další a další a… No prostě hodně mužů.???? Za ten rok, co tu byla ani jednou neuklidnila společné prostory, jen si vždy umyla talíř a to bylo vše. Její máma k nám chodila a několikrát mi řekla, že jsem prase, protože je na židli mikina, ve strojku na česnek je zbytek česneku atd atd, ( bylo to její) a třeba i mokrá koupelna.. a když jsem řekla, že to je její, tak mi řekla, že přece ona chodí do práce, proto nemůže uklízet a že já jsem celý den doma ( starám se o postiženého manžela ) dneska jsem milou švagrovou vyhodila z bytu, protože mi vynadala, že ji schválně přemisťuju boty v botníku ???? Nadala mi do pi a ku a tak ???? pak to završila tím, že brzo mi manžel stejně umře a já zůstanu sama.. samo po vyhození volala rodičům a ti na nás nastoupili, jak si to dovolujeme a tak dále.
Já se cítím zle, obviňují se ze všeho a nevím co dál s manželem se přestali bavit a mě to mrzí, má je moc rád.. jestli jste to přečetli až sem, všechna čest :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6019
16.12.19 21:39

Udelala jsi dobre a ta vyjmenovala slova, ktera pouzila na Tebe je tak maximalne okna!
Vypravet, co se stane s Tvym muzem, se divim, ze jsi ji jednu nenatahla, nevim, jestli bych se udrzela.
Drzte se a v zadnem pripade ji neber zpet!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10092
16.12.19 21:44

Vyrazila bych dveře s její matkou stejně, jako jsi to udělala s manželovou sestrou. Ať si ji vezme domů sama a stará se, ona je její rodič. Její slova si neber k srdci, chtěla ti jen ublížit. Manžel by měl stát za tebou, na to, že se o něj staráš, je to od něj podpásovka. Rodiče nerodiče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4012
16.12.19 21:44

Nikoho kdo má milionové dluhy bych u sebe bydlet nenechala. A to jsem jinak docela charita…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 21:46

@Aduš8 právě, že on je se mnou, řekl všechno, co myslí i jim.. ale já na něm vidím, že ho mrzí, že se zachovali takhle.

• Citovat
  • Nahlásit
10092
16.12.19 21:54
@Anonymní píše:
@Aduš8 právě, že on je se mnou, řekl všechno, co myslí i jim.. ale já na něm vidím, že ho mrzí, že se zachovali takhle.

Je, omlouvám se, já špatně přečetla tu poslední větu, četla jsem,, s manželem jsme se přestali bavit". :oops: v tom případě je vše v pořádku. Je jasné, že to bude trvat dlouho, než se vše uklidní, možná by bylo lepší, kdyby s ní ty dveře vyrazil on. Ty jsi pořád v situaci toho,, cizího " v rodině. Ale nemáš si co vyčítat, ty za její životní situaci nemůžeš a nejsi povinná se o ní starat. Ještě ve vaší situaci, kdy se bojíš o zdraví svého manžela. Takováhle slepice v domě mu určitě nepřidá. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19399
16.12.19 22:09

Udělala jsi dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11702
16.12.19 22:25

No dobře's udělala. A souhlasím, ještě vyrazit matku te mile švagrové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
16.12.19 22:37

Odřízla bych jak ji, tak rodiče. Upřímně, já bych ji u nás nenechala, bylas víc než vstřícná. Je dobře, že tvůj muž je při tobě. Doufám, že ví, co o něm sestřička řekla.

• Citovat
  • Nahlásit
742
16.12.19 22:46

Tohle říct o mem nemocnem manželovi, tak bych jí jednu liskla :cert: no a výstup tchýně? S tou bych se taky neparala a vysvětlila jí to tak, že by mi se pak maximálně tak odvážila poslat dopis. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1028
16.12.19 22:55

Vyrazila bych s oběma dveře. Jak se švagrovou, tak s tchýní. Té bych dala hadr do ruky, jen co by si dovolila říct, že jsem prase. Máš hodně odolné nervy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 23:21

Dobré jsi udělala. Neber uz ji zpět. Ještě ti to tam kvůli ní přijde vybilit exekutor…na tchýni se taky vykašli a manžel se s tím určitě srovná. Však musí vidět, že někteří rodiče bohužel nestojí za to :?

• Citovat
  • Nahlásit
20326
16.12.19 23:26

Vyrazle bych je obe a daleko driv - mladou po tom, co by mi z domu delala verejny dum a jeste po sobe neuklizela a tchyni pote, co by mi ve vlastni domacnosti rekla, ze jsem prase. Hlavne nemej zadny vycitky, podas prst a sezerou ti celou ruku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
17.12.19 21:47

To je strašné, co si někteří lidi dovolí. 8o Udělala jsi dobře, ať si jí k sobě nastehuje maminka. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat