Rodina okrádá babičku

Anonymní
14.12.19 23:25

Rodina okrada babicku

Ahoj holky, pokusim se to nejak zkratit.. asi to spis potrebuji nekomu sdelit. Anonym proto, ze nechci aby neco videla rodina. Babicka ma 1 syna, druhy syn byl muj otec ktery je po smrti a dceru. Babicce je neco malo pres 80 let. Tomu prvnimu synovi je 60 let, co ja ziju okradal babicku, vecne k ni chodil jist bez toho aniz by ji neco koupil a byl to takovy ten floutek co zdime matku do posledni koruny. Ma syna, tomu zemrela matka v ranem detstvi a tak ho vsichni rozmazlovali. Vyrostl z nej gauner co krade kde se da a babicka nam dnes oznamila, ze si od ni pujcil 7 000Kc, ktere mel vratit do zamestnani, protoze je tam ukradl. Do prace je zrejme ale nevratil. Ted je bez prace a babicce to podle me ani nevrati. Babicka ma chatu, ten jeji syn ji donutil podepsat darovaci smlouvu, babicka uz je trochu mimo.. Premlouval ji snad pul roku, nakonec ji utahl, ze kdyz to na nej prepise, udela novy okna (pro info, babicka 3× naletela na ty nabizece hrncu, nozu a masaznich kresel), takze se moc neradi s nikym co podepisuje… Tim samozrejme pripravil me a sestru - babicky dceru o dedictvi, ktere se chaty tyce. Dcera babicky je teda taky pekna…ta si vzala cigose kterej vecne prohrava vejplatu v automatu, maji syna, ten byl snad uz 10× ve vezeni za kradeze.. je mi z cely ty familie na bliti, mam trochu strach, ze se neco takovyho stane i s babicky bytem, ja na nej nebudu mit narok a vsechno vyhazi (jako na ty chate). Je mi lito taty, kteryho by oskubali, stejne jak ted o dedictvi oskubou me a ze vyhazeji i jeho veci, ktere po nem v byte zustaly. Strasne me sere, ze takhle okradaj tu babicku, nevim co s tim mam delat. Kdyz jim zavolam, budu za kretena ja. Jako je to na dlouuuhej pribeh co vsechno ty hajzlici napachali. Ten syn babicky syna, ten treba zfalsoval maturitni vysvedceni, ukradl ho memu otci a pomoci PC ho upravil na sve a je toho opravdu mnoho.. jsem z toho nestastna

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
355
14.12.19 23:29

Bude to chtít naprosto otevřeně si pohovořit s babičkou. Vysvětlit jí, jaká je situace, a zeptat se jí, co zamýšlí s tím bytem. Říct jí, že tyhle de facto recidivisty podporovala už dost, a stejně to k ničemu nebylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 23:35

@Mosie o tom jsem uvazovala, jenze babicka uz proste nesmysli jako dospely clovek. Neni to asi demence, ale chapu, smrt syna se na cloveku podepise.. s tim clovek uplne nepocita v jeho veku. Potom uz neni nejmladsi, neslysi, musi se jo vsechno opakovat, nepamatuje si jmena, nepamatuje si meho dlouholeteho pritele, zitra si nebude polovinu z toho co se dnes delo pamatovat. Jen nejake neurcite detaily..

• Citovat
  • Nahlásit
2753
14.12.19 23:36

Nechat si byt napsat na sebe? Jaké máš vztahy s babičkou? V jiné situaci by mi to přišlo hnusné - využít toho, že starý člověk už má slabší rozum, ale pokud je opravdu situace ve vaší rodině tak šílená, jednala bych. Raději ať je byt na mě, aby babička měla kde důstojně dožít. Měla bych strach, že ji o byt připraví, byt prodají a babička skončí kdovíkde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
14.12.19 23:43

Tak zbývá jediné - dojít za babičkou s předepsanou darovací smlouvou a pokusit se jí vysvětlit, že je to jediná rozumná cesta, jak udržet aspoň nějaké peníze v rodině.
Holt si zbytek rodiny musí nakrást, ale jak je vidět, problémy jim to nečiní… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 23:46

@Melpel ja jsem to s pritelem probirala, ale prislo mi to prave bezpaterni, sama bych se snad ze sebe poblila, mam o ni strach, ona je tak naivni, ze si mysli jak je svet zalitej sluncem a lidi si musi pomahat. Nechci byt jako oni.. ani nevim jak bych to podala, v dubnu se nam ma narodit mimco a jeste do toho resim takovyhle sracky, vubec se s tou casti rodiny neschazim, nemuzeme si prijit na jmena.. prijit za ni, rict hele babi, mam strach aby te tvoje rodina neokradla o byt, tady mi podepis darovaci smlouvu.. ( jako ten byt je past, neumim si predstavit to tam vyklizet, babca je sberac.. presto by z toho ty hajzlove neco meli ze.. prece jen je to byt 3+1)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 23:49

@Mosie no necini, on tam ten muj „bratranec“
Prave leze bez jejiho vedomi a ukradne ji nejake finance, protoze jeho tata ma klice od bytu, aby tam v pracovni dobe mohl chodit z prace spat.. jako zni to fakt strasne, ale ja uz jsem za ty leta zvykla ze mi to snad ani neprijde divny

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 00:25

A teď si tedy nejsem jistá. Vím oč ti jde a co chceš k užitku zachovat… Ale není to náhodou tak, že přímý dědic je jen tvůj strýc? Tedy její jediný syn a bratr tvého otce? Jako něco podobného bych dokázala pripodobnit i k naší rodině. Babička musela přepsat celý dům na mého otce. Jenže babička má ještě jednoho syna, tedy to je bratr dvojče mého otce. No a on u ní bydlí, jinak by neměl kde. Můj strýc je prakticky bezdomovec. Takhle si vychoval i svou dceru, mou nevlastní sestřenici a ta si na majetek dělá rovněž zálusk, ta má dvě děti, která přivedla do naprosto šílených podmínek. A víš co? Já se do toho vůbec nepletu. Vím, že můj otec je ňouma, kterého bratr vždy jen využil a měl skrz něj problémy, potažmo i má mamka, když mu můj otec určil. Ten majetek přijde v niveč. Taky mám rodinu. Ale normálně chodíme s manželem do práce a na své platby si vyděláváme sami. V životě by mě nenapadlo jít za babičkou s darovací smlouvou tak, aby byl dům můj. Stejně tak ani mého bratra to nenapadlo. Prostě to není naše… A rovněž víme jak to celé dopadne. Tak to holt je. Žij si svůj život a starej se o svůj majetek. O majetku, který ti nepatří můžeš sice mít svou představu, ale jen tu…

• Citovat
  • Nahlásit
29190
15.12.19 01:03
@Anonymní píše:
Ahoj holky, pokusim se to nejak zkratit.. asi to spis potrebuji nekomu sdelit. Anonym proto, ze nechci aby neco videla rodina. Babicka ma 1 syna, druhy syn byl muj otec ktery je po smrti a dceru. Babicce je neco malo pres 80 let. Tomu prvnimu synovi je 60 let, co ja ziju okradal babicku, vecne k ni chodil jist bez toho aniz by ji neco koupil a byl to takovy ten floutek co zdime matku do posledni koruny. Ma syna, tomu zemrela matka v ranem detstvi a tak ho vsichni rozmazlovali. Vyrostl z nej gauner co krade kde se da a babicka nam dnes oznamila, ze si od ni pujcil 7 000Kc, ktere mel vratit do zamestnani, protoze je tam ukradl. Do prace je zrejme ale nevratil. Ted je bez prace a babicce to podle me ani nevrati. Babicka ma chatu, ten jeji syn ji donutil podepsat darovaci smlouvu, babicka uz je trochu mimo.. Premlouval ji snad pul roku, nakonec ji utahl, ze kdyz to na nej prepise, udela novy okna (pro info, babicka 3× naletela na ty nabizece hrncu, nozu a masaznich kresel), takze se moc neradi s nikym co podepisuje… Tim samozrejme pripravil me a sestru - babicky dceru o dedictvi, ktere se chaty tyce. Dcera babicky je teda taky pekna…ta si vzala cigose kterej vecne prohrava vejplatu v automatu, maji syna, ten byl snad uz 10× ve vezeni za kradeze.. je mi z cely ty familie na bliti, mam trochu strach, ze se neco takovyho stane i s babicky bytem, ja na nej nebudu mit narok a vsechno vyhazi (jako na ty chate). Je mi lito taty, kteryho by oskubali, stejne jak ted o dedictvi oskubou me a ze vyhazeji i jeho veci, ktere po nem v byte zustaly. Strasne me sere, ze takhle okradaj tu babicku, nevim co s tim mam delat. Kdyz jim zavolam, budu za kretena ja. Jako je to na dlouuuhej pribeh co vsechno ty hajzlici napachali. Ten syn babicky syna, ten treba zfalsoval maturitni vysvedceni, ukradl ho memu otci a pomoci PC ho upravil na sve a je toho opravdu mnoho.. jsem z toho nestastna

Neřešila bych vlastní dědictví, spíš bych babičce domluvila, aby nic nikomu nepůjčovala a nic nepodepisovala. Jestli to i přesto udělá a je svéprávná, nedá se nic dělat. Pokud jí to moc nemyslí, raději bych udělala takové kroky, aby to ani udělat nemohla.
Jak mohl někdo zfalšovat maturitní vysvědčení? To jako jde? A ten zlodějíček chmatáček jako u někoho s takovým dokladem uspěl? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
15.12.19 07:52

Já bych za ní dosla. Mohla by totiž taky přijít o střechu nad hlavou. Klidně s darovací smlouvu, neměla bych výčitky, vyměnila bych ji hned zámek u dveří a trochu ji chránila.
Tohle je rodina :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 07:52

@Russet hele nemam tuseni jak to udelal.. Tatovi ho ukradl, predpokladam ze ho nekde naskenoval, upravil, mozna rekl nejakemu znamemu.. kdyz jdou zfalsovat i prachy, myslim si ze vysvedceni nebude problem. V tom zamestnani kam vysvedceni potreboval byl nekolik let a neprisli mu na to..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 08:05

@mofiz babca je prave hrozne naivni, i kdyz vymenime zamky - coz ona by asi nechtela, proroze i kdyz jsou to sraci a ona to treba vi, tak je rada kdyz je vidi, ze tam za ni nekdo prijde i kdyz ji oberou. Vcera rikala ze na tom neni financne dobre kvuli tomu memu bratranci, koukali jsme s moji nevlastni sestrou - lednice prazda. Minule jsme ji nakoupily plnou lednici kdyz se tohle delo, vsechno podle segry stejne sezrala ta druha cast rodiny, samozrejme nic nenakoupili, tak rekla, ze se na to taky muze vysrat, ze neni charita a babicka se z toho musi ponaucit. Takze vsichni uz maji nervy a vzdavaji to, (moje mama, segra, pritel), protoze uz je to vsechny sere, vecne zivit zlodeje.. nehlede na to ze jeste babicky soused rekl, ze jeho detem zmizely jizdni kola..no zkuste hadat kde jsou? V penezence meho bratrnce.:

• Citovat
  • Nahlásit
29190
15.12.19 08:23
@Anonymní píše:
@mofiz babca je prave hrozne naivni, i kdyz vymenime zamky - coz ona by asi nechtela, proroze i kdyz jsou to sraci a ona to treba vi, tak je rada kdyz je vidi, ze tam za ni nekdo prijde i kdyz ji oberou. Vcera rikala ze na tom neni financne dobre kvuli tomu memu bratranci, koukali jsme s moji nevlastni sestrou - lednice prazda. Minule jsme ji nakoupily plnou lednici kdyz se tohle delo, vsechno podle segry stejne sezrala ta druha cast rodiny, samozrejme nic nenakoupili, tak rekla, ze se na to taky muze vysrat, ze neni charita a babicka se z toho musi ponaucit. Takze vsichni uz maji nervy a vzdavaji to, (moje mama, segra, pritel), protoze uz je to vsechny sere, vecne zivit zlodeje.. nehlede na to ze jeste babicky soused rekl, ze jeho detem zmizely jizdni kola..no zkuste hadat kde jsou? V penezence meho bratrnce.:

A co dát babičku někam do domova důchodců? Nepřijde mi moc myšlenkově soudná, když si nechá sníst jídlo z lednice. Ty zámky bych vyměnila a řekla jí, ať k sobě nikoho kromě vás nepouští. Že jinak nemůžete zaručit, že bude mít co jíst a mít nějaké peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29190
15.12.19 08:27
@Anonymní píše:
@Russet hele nemam tuseni jak to udelal.. Tatovi ho ukradl, predpokladam ze ho nekde naskenoval, upravil, mozna rekl nejakemu znamemu.. kdyz jdou zfalsovat i prachy, myslim si ze vysvedceni nebude problem. V tom zamestnani kam vysvedceni potreboval byl nekolik let a neprisli mu na to..

Tak falešné peníze se poznat dají. Jako kopie vysvědčení. Normálně by se měl přinést originál a udělat z něj kopie. Pokud to tak nedělají, mohli by tam mít spoustu inženýrů - předělávačů diplomů. Ale asi je to jedno, když si majitel doklady nehlídá. Třeba u mě by je náhodný host nenašel tak lehce :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.12.19 08:30

@Russet no s lednici je to taky vtipnej pripad, v loni jsem ji kupovala rychlovarnou konvici, nevim proc ale ta jeji 100 leta uz vytejkala do ty elektriny, rekla jsem ji ze takhle jeste vyhori, ze ji musi vymenit, samozrejme ti co tam chodi nejcasteji, ty to ani nenapadlo. A co je to letos? 3 mesice ji nefunguje lednice, vcera jsme to tam jeste zkoseli, je to stara lednice.. samozrejme nikoho to netrapi, segra to rikala bratranci, ten se ji vysmal ze nefunguje no hahaha, tak jsme se slozili na novou, kterou dostane k Vanocum. Jsem zvedava, kdyz ji takhle dovybavime byt, jak se to po jeji smrti bude tem sracum rozebirat a prodavat. Do domova duchodcu ji nedostanem, to je jeji nejvetsi trauma.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat