Tchýně se zbláznila

Anonymní
13.12.19 12:47

Tchýně se zbláznila!

Jdu si za Vámi postěžovat i když mi to nebude nic platné ale jsem neskutečně vzteklá!! Jsem od úterý v porodnici, manžel dneska nechal děti hlídat babičce, tedy jeho matce. Ví že jí samotné je nechávat nechci protože si ona hledí svých věcí a na děti nebere ohledy. Dnes po obědě když měly děti jít spát, tak jim na oběd dala rohlík a šunku, spát je nedala vůbec a ke všemu je vzala do nějakého ubytování pro nemocné seniory za svým příbuzným který má svrab. Jsem strašně vytočená a nemůžu s tím absolutně nic dělat. Manžel mi řekl že by to nemělo být tak přenosné, já si myslím že na takovém místě nemá malé dítě co dělat, mladší dítě má navíc i své zdravotní problémy a já fakt zuřím. Mám chuť tchýni zavolat a udělat scénu ale nechci se teď ještě stresovat. :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26182
13.12.19 12:50

Ten svrab by mi asi vadil, ten zbytek ne. Že obědvali rohlík neřeš, že nespí, nevrlý budou na ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18373
13.12.19 12:51

Tak měl zůstat s dětmi manžel, když víš, že je tchyně všehoschopná…šunka s rohlíkem by mi na oběd ani tak nevadila, spaní taky ne, ale lézt někam, kde je svrab a ty máš čerstvý mimino, to je fakt blbka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 12:53

:zed: okamžitě bych vyslala manžela, ať si to nějak zařídí a jede pro děti a je s nimi on :pocitac: Co je to za nápady, brát děti bůhví kam ještě k nakazenemu svrabem? :pocitac: A ano, je to přenosné celkem dobře - ex měl přítelkyni, její druhý syn se u jejího ex nakazil svrabem, během jednoho dne prolezly celý byt, musela ho nechat vymrznout, všechno vydesinfikovat, vyvarit, vše preprat a zbavovala se toho zatraceně dlouho, ex tehdy s naším dítětem několik týdnů k nim nesměl, vysloveně na doporučení MUDr.. Anonym, citlivé info

• Citovat
  • Nahlásit
31187
13.12.19 12:58
@Anonymní píše:
Jdu si za Vámi postěžovat i když mi to nebude nic platné ale jsem neskutečně vzteklá!! Jsem od úterý v porodnici, manžel dneska nechal děti hlídat babičce, tedy jeho matce. Ví že jí samotné je nechávat nechci protože si ona hledí svých věcí a na děti nebere ohledy. Dnes po obědě když měly děti jít spát, tak jim na oběd dala rohlík a šunku, spát je nedala vůbec a ke všemu je vzala do nějakého ubytování pro nemocné seniory za svým příbuzným který má svrab. Jsem strašně vytočená a nemůžu s tím absolutně nic dělat. Manžel mi řekl že by to nemělo být tak přenosné, já si myslím že na takovém místě nemá malé dítě co dělat, mladší dítě má navíc i své zdravotní problémy a já fakt zuřím. Mám chuť tchýni zavolat a udělat scénu ale nechci se teď ještě stresovat. :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed:

Tak svrab by mi taky vadil, rohlík bych přežila.
Dnes už je snad dítko doma s otcem, tak buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
13.12.19 12:59

Všechno jsou to prkotiny. Ale svrab? 8o To je síla. Ale jakože on je někde v důchoďáku a nikdo tam neřeší, že má svrab?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
13.12.19 12:59
@Anonymní píše:
Jdu si za Vámi postěžovat i když mi to nebude nic platné ale jsem neskutečně vzteklá!! Jsem od úterý v porodnici, manžel dneska nechal děti hlídat babičce, tedy jeho matce. Ví že jí samotné je nechávat nechci protože si ona hledí svých věcí a na děti nebere ohledy. Dnes po obědě když měly děti jít spát, tak jim na oběd dala rohlík a šunku, spát je nedala vůbec a ke všemu je vzala do nějakého ubytování pro nemocné seniory za svým příbuzným který má svrab. Jsem strašně vytočená a nemůžu s tím absolutně nic dělat. Manžel mi řekl že by to nemělo být tak přenosné, já si myslím že na takovém místě nemá malé dítě co dělat, mladší dítě má navíc i své zdravotní problémy a já fakt zuřím. Mám chuť tchýni zavolat a udělat scénu ale nechci se teď ještě stresovat. :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed: :pocitac: :zed:

Ten svrab je průser. Požádala bych manžela aby ji rázně dimluvil. Pokud toho není schopný, zavolej ji sama. Ostatní neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
13.12.19 13:01

Svrab by mi vadil hodně, ostatní bych přežila, když je to čas od času. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3716
13.12.19 13:05

Rohlík k obědu je malichernost, kterou bych neřešila, svrab je průšvih.
A ten report o průběhu dne máš od manžela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3874
13.12.19 13:06

Neřešila bych nic, jen ten svrab. To bych šílela taky. On je v důchoďácích docela rozšířený. Manžel tam měl dědu a to nebylo žádné levné zařízení a také tam dostal svrab. Nikdo nám o tom ani neřekl, až po asi hodině návštěvy přišla sestra a utrousila mezi zuby, že by sem s tím děckem teď nešla, že má děda svrab 8o Dcera měla 5 a já těhotná. No naštěstí ho nikdo z nás nedostal, ale měla jsem nahnáno pěkně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57877
13.12.19 13:06

Hele…svrab by mi vadil…
Ale to stihli teda rychle…12.47 už tedy byli po obědě, po té cestě do toho důchoďáku a ty už komplet informována o tom všem jo??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10836
13.12.19 13:27

Uf, nic z toho co jsi napsala není tak strašný, až na ten svrab. To by mi vadilo hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49513

Jediný, co by mi vadilo, by byl ten svrab. Ostatní jsou blbosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Ne, oni jsou tam teď. Prostě manželovi řekla že za ním s nimi jede. Je v nějaké léčebně a ten svrab tam asi moc neřeší, má ho už po několikáté. Dotyčného znám ale přestala jsem tam kvůli tomu jezdit v těhotenství i já a ona mi tam vezme děti za ním. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 13:28

Za tím příbuzným, ne za manželem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat