Reklama

Delikatesky jako dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 12.12.17 16:14
Delikatesky jako dárek

Ahoj holky, potřebovala bych nějaký tip na e-shop, nebo i kamenný obchod, kde by se dal udělat balíček z různých delikatesek. Jako např. marmeládky, paštiky, klobásky, nebo různé naložené záležitosti…houby, cibulky atd. Aby to bylo kvalitní a hezky vypadalo jako dárek. Víte o něčem?
Díky za tipy :kytka:

Reklama

Reakce:

Fikta
Extra třída :D 14295 příspěvků 12.12.17 16:28

Já teď chlapovi k narozeninám objednala bednu z manboxeo.cz a měla velký úspěch :)

Marky983
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 12.12.17 16:32

@Fikta vypadá to skvěle :)… Díky za tip. Potřebuju ale něco levnějšího pro tátu k Vánocům.

Fikta
Extra třída :D 14295 příspěvků 12.12.17 16:51

@Marky983 je to drahé, my se taky skládaly, ale i ten proces rozbalení stojí za to :lol: Jinak mě napadá zajít do nějakého farmářského obchodu nebo na trh. Jinak já osobně vyrábím nejradši jedlé dárky sama :)

Teresa.p
Kecalka 252 příspěvků 12.12.17 17:23

Ja taky kupovala tatovi-pastiky deluxe z lidlu, lepsi olivy, morske plody, thajske omacky, javorovy sirup, fikova marmelada a chutney z lidlu. dala jsem to do krabice do ktere jsem zmuchlala dekoracni papirove spiraly a zabalila. on tatka nejradsi ji, tak mu to udela radost. 8)

Teresa.p
Kecalka 252 příspěvků 12.12.17 17:25

Jinak kdysi jsme mu dovezla z parize syry a misto toho aby si to dal k vinu, tak si to dal k veceri s rohlikama a jedl to jak eidam :mrgreen: labuznik.

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 12.12.17 17:42

@Marky983 kamenny obchod boutique gurman. Maji vice pobocek. Nakoupis ruzne pochutiny na jednom miste. Mrkni na jejich web. :palec:

Marky983
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 12.12.17 20:25
@Teresa.p píše:
Jinak kdysi jsme mu dovezla z parize syry a misto toho aby si to dal k vinu, tak si to dal k veceri s rohlikama a jedl to jak eidam :mrgreen: labuznik.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >