Delikatesky jako dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 12.12.17 16:14
Delikatesky jako dárek

Ahoj holky, potřebovala bych nějaký tip na e-shop, nebo i kamenný obchod, kde by se dal udělat balíček z různých delikatesek. Jako např. marmeládky, paštiky, klobásky, nebo různé naložené záležitosti…houby, cibulky atd. Aby to bylo kvalitní a hezky vypadalo jako dárek. Víte o něčem?
Díky za tipy :kytka:

Reakce:
Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 12.12.17 16:28

Já teď chlapovi k narozeninám objednala bednu z manboxeo.cz a měla velký úspěch :)

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 12.12.17 16:32

@Fikta vypadá to skvěle :)… Díky za tip. Potřebuju ale něco levnějšího pro tátu k Vánocům.

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 12.12.17 16:51

@Marky983 je to drahé, my se taky skládaly, ale i ten proces rozbalení stojí za to :lol: Jinak mě napadá zajít do nějakého farmářského obchodu nebo na trh. Jinak já osobně vyrábím nejradši jedlé dárky sama :)

Uživatel je onlineTeresa.p
Kecalka 298 příspěvků 12.12.17 17:23

Ja taky kupovala tatovi-pastiky deluxe z lidlu, lepsi olivy, morske plody, thajske omacky, javorovy sirup, fikova marmelada a chutney z lidlu. dala jsem to do krabice do ktere jsem zmuchlala dekoracni papirove spiraly a zabalila. on tatka nejradsi ji, tak mu to udela radost. 8)

Uživatel je onlineTeresa.p
Kecalka 298 příspěvků 12.12.17 17:25

Jinak kdysi jsme mu dovezla z parize syry a misto toho aby si to dal k vinu, tak si to dal k veceri s rohlikama a jedl to jak eidam :mrgreen: labuznik.

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 12.12.17 17:42

@Marky983 kamenny obchod boutique gurman. Maji vice pobocek. Nakoupis ruzne pochutiny na jednom miste. Mrkni na jejich web. :palec:

Marky983
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 12.12.17 20:25
@Teresa.p píše:
Jinak kdysi jsme mu dovezla z parize syry a misto toho aby si to dal k vinu, tak si to dal k veceri s rohlikama a jedl to jak eidam :mrgreen: labuznik.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >