Delikatesky jako dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marky983
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 12.12.17 16:14
Delikatesky jako dárek

Ahoj holky, potřebovala bych nějaký tip na e-shop, nebo i kamenný obchod, kde by se dal udělat balíček z různých delikatesek. Jako např. marmeládky, paštiky, klobásky, nebo různé naložené záležitosti…houby, cibulky atd. Aby to bylo kvalitní a hezky vypadalo jako dárek. Víte o něčem?
Díky za tipy :kytka:

Reklama

Reakce:

Fikta
Extra třída :D 14123 příspěvků 12.12.17 16:28

Já teď chlapovi k narozeninám objednala bednu z manboxeo.cz a měla velký úspěch :)

Marky983
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 12.12.17 16:32

@Fikta vypadá to skvěle :)… Díky za tip. Potřebuju ale něco levnějšího pro tátu k Vánocům.

Fikta
Extra třída :D 14123 příspěvků 12.12.17 16:51

@Marky983 je to drahé, my se taky skládaly, ale i ten proces rozbalení stojí za to :lol: Jinak mě napadá zajít do nějakého farmářského obchodu nebo na trh. Jinak já osobně vyrábím nejradši jedlé dárky sama :)

Teresa.p
Kecalka 210 příspěvků 12.12.17 17:23

Ja taky kupovala tatovi-pastiky deluxe z lidlu, lepsi olivy, morske plody, thajske omacky, javorovy sirup, fikova marmelada a chutney z lidlu. dala jsem to do krabice do ktere jsem zmuchlala dekoracni papirove spiraly a zabalila. on tatka nejradsi ji, tak mu to udela radost. 8)

Teresa.p
Kecalka 210 příspěvků 12.12.17 17:25

Jinak kdysi jsme mu dovezla z parize syry a misto toho aby si to dal k vinu, tak si to dal k veceri s rohlikama a jedl to jak eidam :mrgreen: labuznik.

kvmatonka
Kecalka 419 příspěvků 3 inzeráty 12.12.17 17:42

@Marky983 kamenny obchod boutique gurman. Maji vice pobocek. Nakoupis ruzne pochutiny na jednom miste. Mrkni na jejich web. :palec:

Marky983
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 12.12.17 20:25
@Teresa.p píše:
Jinak kdysi jsme mu dovezla z parize syry a misto toho aby si to dal k vinu, tak si to dal k veceri s rohlikama a jedl to jak eidam :mrgreen: labuznik.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama