Délka penisu, jak na tom jsem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 11:45
Délka penisu

Zdravím, chtěl bych se Vás na něco zeptat a to přesněji na názor na můj penis, který má 16cm délka, 3,7cm průměr a 10cm obvod. Často jsem si říkal, zda to dívce bude stačit, či to pro ní bude málo. Klidně to řekněte na plnou hubu, nemusíte mě uklidňovat, přál bych si vědět, jak na tom doopravdy jsem. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
7.straka
Kecalka 365 příspěvků 02.01.19 11:51

Chlape, mnohem důležitější je technika. Nejhorší je neandrtálec s kyjem. Tvoje rozměry mi přijdou OK.

Enmamma
Závislačka 3218 příspěvků 02.01.19 11:54
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěl bych se Vás na něco zeptat a to přesněji na názor na můj penis, který má 16cm délka, 3,7cm průměr a 10cm obvod. Často jsem si říkal, zda to dívce bude stačit, či to pro ní bude málo. Klidně to řekněte na plnou hubu, nemusíte mě uklidňovat, přál bych si vědět, jak na tom doopravdy jsem. Děkuji.
Řada chlapů si myslí, že čím delší, tím lepší. Zapomínají však na to, že holka jí nemá kilometr dlouhou a prostě obrovské rozměry se nevejdou a nakonec se musí rozejít, nebo tím oba trpí.
Lulina999
Kecalka 196 příspěvků 02.01.19 12:29

Průměr 3,7 cm a obvod 10 cm dle mě není v pohodě ani omylem ;) :lol: :lol:

karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 02.01.19 12:40
@Lulina999 píše:
Průměr 3,7 cm a obvod 10 cm dle mě není v pohodě ani omylem ;) :lol: :lol:

To je fakt.delka dobra,ale obvod 10 je strasne malo.

Lulina999
Kecalka 196 příspěvků 02.01.19 12:44

@karkarka
To taky, ale hlavně jsem narážela na to, že při obvodu 10 cm bude průměr 3,7 jen těžko :) Trošku chybička.

unuděná
Kelišová 5747 příspěvků 1 inzerát 02.01.19 12:55

@Lulina999 Zas takova chybicka to neni,pri prumeru 3,7 by mel byt obvod cca 11,5cm,ale zkousela jsi nekdy presne merit prumer penisu pravitkem? :mrgreen: To je jaksi celkem nepresne :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 12:56

@Lulina999
Takový průměr opravdu mám, takovouhle hodnotu mi pravítko vyplivlo :think:

unuděná
Kelišová 5747 příspěvků 1 inzerát 02.01.19 13:01
@Anonymní píše:
@Lulina999
Takový průměr opravdu mám, takovouhle hodnotu mi pravítko vyplivlo :think:

a obvod jsi meril jak.?taky tim pravitkem? :lol: :lol:
jinak hele,podle me zcela prumerne miry,pohledej tu na diskuzich o malem penisu a hned se budes citit jako alfasamec :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 13:14

@unuděná
Obvod jsem měřil krejčovským metrem a pro jistotu jsem to pak ještě udělal skrze proužek papíru, který jsem po obmotání kolem penisu přiložil k pravítka :D Dobrá, podívám se do těch diskuzích :D

unuděná
Kelišová 5747 příspěvků 1 inzerát 02.01.19 13:24
@Anonymní píše:
@unuděná
Obvod jsem měřil krejčovským metrem a pro jistotu jsem to pak ještě udělal skrze proužek papíru, který jsem po obmotání kolem penisu přiložil k pravítka :D Dobrá, podívám se do těch diskuzích :D

no mozna by neskodilo zapracovat na vedomostech ze zakladky-ke zjisteni obvodu ti staci znat prumer/polomer a naopak ;) To,ze ti to nevychazije,je tedy nutne v dusledku spatneho mereni ;)

unuděná
Kelišová 5747 příspěvků 1 inzerát 02.01.19 13:26

https://www.emimino.cz/…ikost-92536/

tady mas materialu na hodiny ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 13:39

@unuděná
Děkuji :)

Run
Generální žvanilka 20634 příspěvků 02.01.19 17:12

Fotka by nebyla?

GabinkaCh
Závislačka 3039 příspěvků 02.01.19 17:15

Všechno málo

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >