Velikost partnerova penisu

3
1.1.12 16:26

Velikost

Dobrý den, chtěl bych se zeptat místních žen a slečen, je pro vás důležitá velikost partnerova penisu? Popřípadě od kolika centimetrů je podle vás malý penis a byl by to pro vás i důvod k rozchodu?
Díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
tatranka1
1.1.12 16:39
Petr83 píše:
Dobrý den, chtěl bych se zeptat místních žen a slečen, je pro vás důležitá velikost partnerova penisu? Popřípadě od kolika centimetrů je podle vás malý penis a byl by to pro vás i důvod k rozchodu?
Díky za odpovědi

za mě na velikosti nezáleží,rozhodně bych se kvůli velikosti s někým nerozcházela.Jednou jsem měla přítele cm nevím,ale dost velký byl,tedy penis a než jsem si na to zvykla,bylo to dost bolestivý ,ale časem se to srovnalo ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
27034
1.1.12 16:40

Ahoj, podle mě je to jedno.
Normal je v pohotovosti kolem 13-15cm. tzv. „evropský průměr“

Hodně malý penis může být sice opravdu komplikací, ale dnešní erotický trh nabízí dost širokou škálu pomocníků, takže „Pokud ho miluješ, není co řešit“ :)
Problém je v tom, že některé ženy se do prvního sexu nestihnou natolik zamilovat aby to svému partnerovi „odpustili“ a raději z toho počínajícího vztahu utečou hledat jinam. Tak to asi řeší ženy mladší, pro které je sex ve vztahu prioritou … myslím si, že starší žena je schopná to přejít a pomoci si s partnerem i pomůckami. Starší ženy už mají ty piority podle mě trochu jinde. Netvrdím, že by pro ně měl být sex méně důležitý, ale přeci jen…no, snad mě chápete…nevím jak to jinak vysvětlit :mrgreen:

Naopak májm ale i kamarádku, která nedala šanci strašně hodnému chlapovi jen pro to, že ho měl „JEN“ 15cm…tak to je podle mě hodně povrchní :zed: …ale taky je to příklad.

Evidentně je to o typu ženy… takže „kud od kusu“ :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
1.1.12 16:41

Dobré téma takhle při Novém roku :mrgreen:

Takže k dotazu: ano, na velikosti záleží. Kolik cm se říct nedá, každý jsme jiný. Někdo ho má kratšího, jiný delšího, některá ráda delší, jiná kratší partnerův penis, taky záleží na potřebách, vzrušivosti, zkušenostech, šikovnosti. Centimetry neřeš, leda si vyrobíš mindrák. Prostě hledej tu, se kterou si sedneš. A nejen v posteli. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5misa6
1.1.12 16:52

U mě na velikosti nezáleží.Hlavně to s ním musí umět.Někdo má velkého,a neumí s ním zacházet.Určitě mě malý penis neodradí.Jenže nevím jaký je malý a jaký velký.

• Citovat
  • Nahlásit
8988
1.1.12 16:53
Háta_x píše:
Dobré téma takhle při Novém roku :mrgreen:Takže k dotazu: ano, na velikosti záleží. Kolik cm se říct nedá, každý jsme jiný. Někdo ho má kratšího, jiný delšího, některá ráda delší, jiná kratší partnerův penis, taky záleží na potřebách, vzrušivosti, zkušenostech, šikovnosti. Centimetry neřeš, leda si vyrobíš mindrák. Prostě hledej tu, se kterou si sedneš. A nejen v posteli. :mavam:

Trochu mi připadá, že Petr už mindrák má. Je to škoda. Nezáleží na velikosti, ale na vztahu a ten se na velikosti penisu nevytvoří. Já osobně si nedovedu představit, že pokud je penis jakkoliv velký-malý, ale funkční, může být důvodem k rozchodu. Je to jinak, důvodem k rozchodu může být mindrák z velikosti a neustálé mluvení o domnělém problému. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.12 16:55

Omlovám se za anonym. Shrnu to asi takhle i s malým kašpárkem se dá dělat velké divadlo. Měla jsem partnera s malým penisem i s velkým a kupodivu ten druhý mi vyhovoval více. Možná někomu na velikosti záleží, ale mě jde spíš o techniku, zkušenosti, pozornosti a tak dále. Těžko mi délka bude k něčemu, když to pak celé bude stát za prd.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.12 16:57
Anonymní píše:
Omlovám se za anonym. Shrnu to asi takhle i s malým kašpárkem se dá dělat velké divadlo. Měla jsem partnera s malým penisem i s velkým a kupodivu ten druhý mi vyhovoval více. Možná někomu na velikosti záleží, ale mě jde spíš o techniku, zkušenosti, pozornosti a tak dále. Těžko mi délka bude k něčemu, když to pak celé bude stát za prd.
Špatně jsem to napsala :zed: . Vyhovoval mi ten s menším penisem.
  • Citovat
  • Nahlásit
6955
1.1.12 16:57

Ja mela kdysi kluka co ho mel strasne malinkyho:D ale fakt moc a jeste strasne hubenyho! Nebylo nic citit a byl to pro me duvod k rozchodu:( ale jemu jsem rekla ze to je kvuli rozdilnosti povah:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
1.1.12 16:59

Tak tak, penis je jako cokoli jiného na těle: jak se se svým tělem kdo cítí, tak ho ostatní vnímají.

Paoloska píše:
Háta_x píše:
Dobré téma takhle při Novém roku :mrgreen:Takže k dotazu: ano, na velikosti záleží. Kolik cm se říct nedá, každý jsme jiný. Někdo ho má kratšího, jiný delšího, některá ráda delší, jiná kratší partnerův penis, taky záleží na potřebách, vzrušivosti, zkušenostech, šikovnosti. Centimetry neřeš, leda si vyrobíš mindrák. Prostě hledej tu, se kterou si sedneš. A nejen v posteli. :mavam:
Trochu mi připadá, že Petr už mindrák má. Je to škoda. Nezáleží na velikosti, ale na vztahu a ten se na velikosti penisu nevytvoří. Já osobně si nedovedu představit, že pokud je penis jakkoliv velký-malý, ale funkční, může být důvodem k rozchodu. Je to jinak, důvodem k rozchodu může být mindrák z velikosti a neustálé mluvení o domnělém problému. :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24619
1.1.12 17:07

Bohužel u mě záleží…měla jsem přítele co měl na moje ptořeby malého a byl konec protože jsem z toho sexu fakt nic neměla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2937
1.1.12 17:18

Myslím, že každé ženě vyhovuje něco jinýho, asi taky víc bude záležet na technice a všem tom okolo, než na samotné délce penisu :nevim: pokud partnera miluju, tak tohle neřeším, ale jsou ženy, který třeba potřebují velký nádobíčko a tak potom hledají dál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
1.1.12 17:24

když se to s menším dobře umí, tak neni žádný problém :dance: ale já osobně mám asi ráda větší :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.12 17:25

Tak pro mě by velikost penisu nebyla důvodem k rozchodu, stejně tak nějaká jiná „vada“ na krása… Měla jsem partnera s menším přirozením, ale byl to tak dokonalý člověk :srdce: V sexu mě dokázal uspokojit a já jsem ani nepomyslela na to, že bych se s ním rozešla jen proto že je pod průměrem 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.12 17:26
Anonymní píše:
Tak pro mě by velikost penisu nebyla důvodem k rozchodu, stejně tak nějaká jiná „vada“ na krása… Měla jsem partnera s menším přirozením, ale byl to tak dokonalý člověk :srdce: V sexu mě dokázal uspokojit a já jsem ani nepomyslela na to, že bych se s ním rozešla jen proto že je pod průměrem 8o
*na kráse
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...