Děložní čípek - uzavřený?

Zvědavá
24.4.10 11:10

Děložní čípek.

Jak poznám, že je děložní čípek uzavřený?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5597
24.4.10 11:25

a proč si myslíš, že by uzavřený být neměl?jsi těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Zvědavá
24.4.10 11:28

Nějaký obavy mám. Bohužel těhotenství vážně nepotřebuju, a četla jsem že když bych byla těhotná tak je čípek uzavřený, chtěla bych proto vědět jak to poznám.

• Nahlásit
  • Citovat
5597
24.4.10 11:35

děložní čípek je stále uzavřený a to nezávisle na těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24324
24.4.10 13:11

A co takhle tehu test?
Zase dalsi dotaz pubertacky? :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
739
24.4.10 15:22

Ahoj, no je to kravina, co píšeš. Čípek je otevřený jen v době ovulace a pak samozřejmě před a při porodu. Jinak je uzavřený pořád. Doporučuju v lékárně koupit těhu test nebo si dojít na krev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
24.4.10 19:55

Ahoj, já jsem si čípek v období snažení kontrolovala. A než jsem měla pozitivní test, tak už jsem věděla, že jsem těhotná, díky čípku, který byl na omak hodně tvrdý. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
24.4.10 20:26
weegry píše:
Ahoj, já jsem si čípek v období snažení kontrolovala. A než jsem měla pozitivní test, tak už jsem věděla, že jsem těhotná, díky čípku, který byl na omak hodně tvrdý. :wink:

Taky jsem čípek sledovala a tušila, že asi bude mimi :wink: a bylo :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
dalmatinka2004
28.4.10 09:13

Nějak si nedovedu představit, jak se dá samo sledovat čípek?? :oO

• Nahlásit
  • Citovat
9749
28.4.10 13:25

no da, normalne pri sprchovani napriklad.. u mojho syna to bolo tiez prve znamenie, ze je na ceste, cipok dlhy a tvrdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9749
28.4.10 13:25
ayersa píše:
Ahoj, no je to kravina, co píšeš. Čípek je otevřený jen v době ovulace a pak samozřejmě před a při porodu. Jinak je uzavřený pořád. Doporučuju v lékárně koupit těhu test nebo si dojít na krev.

a pocas ms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
28.4.10 13:45

holky,ano,když si pravidelně kontrolujete čípek,poznáte,kdy máte ovulaci a jestli jste těhotné,při ovulaci má čípek otvor zvětšený a těsně před MS taky,ale je menší a měkký,ovšem musíte se kontrolovat a prohmatávat často,abyste mohly srovnávat,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1271
3.5.10 16:23

Ahojky.Zajímalo by mě z mého hlediska,jak přesně kontolovat čípek,vy píšete,že to lze ale já vůbec nevím jak a necítím nic… :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
395
27.8.12 20:15

poradí někdo?

Celý měsíc si sleduji děložní čípek, nejdřív byl tvrdý a bez otvoru, pak začal měknout a otevírat se, ale teď mi přijde zase tvrdý, ale přijde mi že otvor je v něm pořád..ale jinak je fakt docela tvrdý oproti minulému týdnu a trochu do špičky.. :nevim: tak proč tam je pořád ten otvor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.13 07:52

Čípek během cyklu

Ahoj, potřebovala bych poradit od zkušených žen ohledně čípku :hug:.

Příští měsíc se chceme začít snažit od druhé dítě, tak se tento měsíc sleduju, měřím teplotu, zaznemenávám hlen. Četla jsem, že v době ovulace je čípek měkčí, po ovulaci zase tvrdý. Tak jsem si jej včera kontrolovala, a zjistila jsem, že je jako pootevřený 8o. Nějak nejsem schopná dohledat (nebo hledám špatně), jak to je - zda je to tak dobře. Zda se čípek během cyklu otevírá a zase uzavírá? Porod byd dlouhý s velkým poraněním a šitím, takže se bojím, aby tam nebylo něco špatně. Nyní jsem 11-12 DC, takže ovulace bude, hlen je přítomen, ale zatím hustý, teplota odpovídá DC.
Moc se omlouvám, ale 1.dítě bylo hned první cyklus snažení, takže jsem to neřešila, měřila jsem si jen teplotu, a než jsem mohla dělat závěry z tabulek teploty už jsem byla těhotná :*.

Děkuji všem.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama