Demi

Anonymni
23.6.09 18:36

Demi

Ahoj,

u nás je vše snad o.k., tedy až na Danečka, který se stále mírně zhoršuje - pokud jde o proteinurii :cry: - zrovna včera mi volala jeho nefroložka, která pro něj nedoporučila očkování. Prý: jste komplikovaný, atypický případ a malý je s tou bílkovinou dost rozjetý, konzultováno s odborníky, nefrology, pediatry… No fakt jsem měla co dělat, abych zachovala klídek - možná proto, že u mě právě byla kamarádka, tak jsem na to moc raději nemyslela. Takže malý není chráněný proti příušnicím, spalničkám, zarděnkám a neštovicím - a pokud by přišel do kontaktu s těmito viry (Honzík ve školce - co si budeme povídat), preventivně se mu musí na:,–(it ATB.
Po bipsii se uvidí, jak dál, ale vypadá to na kortikoidy a imunosupresiva, neboť současné léky nepomáhají - fuj…

Harpy: hele, sice jsi nenapsala, s čím to se chceš pochlubit, ale došlo mi, že je to asi //, viď? Pokud ano, veliká gratulace! Pěkně se ale rozrůstáme, což? Přeji ti mnoho dobrého a to nejlepší nakonec… však Pán Bůh ví, čím vším nejlépe obdarovat.

Šaryku: je mi to moc líto… Mně před pár dny zemřel náhle tchán, ještě to bolí, protože jsem jej měla ráda a manžel na něm velice lpěl - takže i kvůli němu… Ale snažím se to vidět i z lepšího úhlu: už je mu dobře a netrpí… snad.
S těmi tvými pocity nás je víc, kteří jsme na tom podobně…

Lamvi: děvče, kde jsi? Dlouho ses neozvala. Jak se chystáte na prázdniny a dovolenou? Nebo už jste byli? Doufám, že s těmi jobovkami ohledně Mittalu manželovi nehrozí nic zlého… Myslím na vás!

rafuško: aby to miminko už už bylo u tebe! Přeji ti to z celého :srdce: Také doufám, že překvapení od manžela bude pro tebe moc příjemné…

Majči: a co u tebe? Máte se dobře?

Zatím všechny zdravím a zase běžím, neb mladší syn mě tahá za kalhoty…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4052
24.6.09 23:15

Tak tohle sem vůbec nepatří! Omylem jsem to poslala jako nový příspěvek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama