Dění ve společnosti

495
17.3.21 18:29

Dění ve společnosti

Ahoj, poslední dobou pozoruji, že mě čím dál více rozčilují některá „velká“ palčivá témata takového toho typu do večerních zpráv (teroristi, covid opatření, politika celkově, některé zákony, systém a především směr, jakým se ubíráme, není to zrovna to, co bych ráda..) holt takové ty neřešitelné věci, ve kterých rozhodují druzí a já se můžu jen dívat z křesla. Určitě je takových lidí spoustu, tak mám otázku. Jak se od tohoto odosobňujete? Jak se smiřujete s věcmi, se kterými nesouhlasíte, ale prostě tak jsou? A pak taky čím to může být, že to víc prožívám, než dřív? Teď mě to dokáže štvát dlouho a to dřív jsem mávla rukou, že nějak bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6670
17.3.21 18:35

Res jen to co můžeš ovlivnit jen ty sama, ostatní ber jako fakt, se kterým musíš pracovat jako s hotovou věci a nějak se s ní poorat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1064
17.3.21 18:39

Nesledovat zprávy, smířit se s věcmi, se kterými nesoulasím, člověk si zanadává, ale jinak nic nemůže. Doufám, že se brzy začnou otevírat dnes zavřené obchody, restaurace, sportovní zařízení a hlavně vzdělávací zařízení. Jinak to tady brzy krachne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
17.3.21 18:41

Sleduji zpravy jen v neděli večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18086
17.3.21 18:47

Zprávy nesleduju, protože mě dokáže rozběsnit i Blatnýho hlas :cert: :mrgreen: a s tím, s čím nesouhlasím mám velký problém, jsem z toho vytočená a mám fakt problém to vytěsnit…pomáhá mi kafe s kámoškou, zanadávat si…nebo i tady… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.21 18:56

Na zpravy uz vubec nekoukam.. Nektery ksichty nemuzu ani videt, natoz slyset.. Vypni televizi a budes mit klid, co jineho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
495
17.3.21 19:06

@Maminanamatersky Driv jsem to delala, ale ted clovek musi denne vedet co ma mit na hube a jestli ma poslat dite do skoly, vis jak, proste mi to prijde ted povinne sledovat, to je asi duvod, proc me to ted vsecko vic stve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18086
17.3.21 19:08

@Nora4 ne, nemusíš to vědět…stejně se to neustále mění…a se školou si starosti nedělej…to do prázdnin neklapne… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
17.3.21 19:27
@Nora4 píše:
Ahoj, poslední dobou pozoruji, že mě čím dál více rozčilují některá „velká“ palčivá témata takového toho typu do večerních zpráv (teroristi, covid opatření, politika celkově, některé zákony, systém a především směr, jakým se ubíráme, není to zrovna to, co bych ráda..) holt takové ty neřešitelné věci, ve kterých rozhodují druzí a já se můžu jen dívat z křesla. Určitě je takových lidí spoustu, tak mám otázku. Jak se od tohoto odosobňujete? Jak se smiřujete s věcmi, se kterými nesouhlasíte, ale prostě tak jsou? A pak taky čím to může být, že to víc prožívám, než dřív? Teď mě to dokáže štvát dlouho a to dřív jsem mávla rukou, že nějak bude.

Musis mit nadhled a prijmout to, ze nektere veci nemuzes ovlivnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
19.3.21 19:20
@Nora4 píše:
Ahoj, poslední dobou pozoruji, že mě čím dál více rozčilují některá „velká“ palčivá témata takového toho typu do večerních zpráv (teroristi, covid opatření, politika celkově, některé zákony, systém a především směr, jakým se ubíráme, není to zrovna to, co bych ráda..) holt takové ty neřešitelné věci, ve kterých rozhodují druzí a já se můžu jen dívat z křesla. Určitě je takových lidí spoustu, tak mám otázku. Jak se od tohoto odosobňujete? Jak se smiřujete s věcmi, se kterými nesouhlasíte, ale prostě tak jsou? A pak taky čím to může být, že to víc prožívám, než dřív? Teď mě to dokáže štvát dlouho a to dřív jsem mávla rukou, že nějak bude.

Ahoj, snažím sw vyhýbat tématům na covid a současnou situaci, vždy začnu mluvit o něčem jiném, třeba o sportu, práci, nahodim úsměv a třeba si i zakoketuji s kolegynemi a sefama v práci, dny jsou od toho aby se žili. Ne aby jste řešili"stávky, covid". Ale co nesnáším jsou kecy o počasí, proč někdo říká, tam je tak hnusně, ka řeknu, vždyť tak hezky sněží, nebo je mlha, tak ať je, mojí pozitivní náladu to nerozhodi. Mám super kolegyně a kolegy kteří mě berou a myslím že i Ja jsem jim dala chuť do života, kterou tak chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat