Reklama

Deníček pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 21.02.11 09:27
deníček pro miminko

ahoj, koupila jsem si deníček našeho děťátka a je tam místo na vlepování fotek, těhotenských testů a fotek z UZ, čím to tam nalepit? aby to drželo, po čase se to neodlepilo??? normálně lepidlem a nebo se dají ještě koupit takový ty nalepovací růžky a pak to tam jen nastrkat ty fotečky? jak jste to vyřešili vy?

Reklama

Reakce:

kacusek
Závislačka 3389 příspěvků 21.02.11 10:16

:mavam: já tohle zatím neřešila páč na to mám ještě čas ale jinak růžky se koupit daji normalně v papirnictvi a nebo u fotáka… :palec: a aspon to nebude upatlane od lepidla :palec: takže já bych byla pro růžky :kytka: :mavam:

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.11 10:17

Já mám takový deníček také, ale ještě jsem tam nic nevlepila :oops: Ale chystám se na to. Použiju tedy fotky natištěné na normálním papíře a chci to lepit lepidlem Herkules (manžel s tím lepí papírové modýlky a drží mu to roky). Jinak růžky na fotky se dají určitě koupit, kupovala jsem je loni.

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 21.02.11 10:43

Mně vždycky růžky přišly úplně naprd. Že z toho ta fotka může vypadnout a tak (nebo to někdo vytáhne a pak nedá zpátky…). Já lepím lepidlem (normálním na papír). Jednu tečku do prostřed, čtyři do rohu. Nemáš všechno upatlané a drží dostatečně. :wink: A teď si tak uvědomuju, že jsem s tím značně pozadu - flákám to a malej tam snad nemá ani 1.narozeniny. Hned po porodu jsem se s tím vyblbovala víc. Musím to dohnat, než se narodí to druhé, to pak nebude mít ani jeden nic… :roll:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 21.02.11 10:48

je to fakt, že ty rúžky kolikrát upadli a nebo padali fotky,…
a nekrabatí se ty fotky když je pod tím herkules? chci to mít krásný
jinak já to budu vypisovat snad postupně, teď tam chci dávat fotky z ultrazvuku,… no a až se narodí tak jeho fotky,…

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 21.02.11 10:55
goldenka píše:
jinak já to budu vypisovat snad postupně, teď tam chci dávat fotky z ultrazvuku,… no a až se narodí tak jeho fotky,…

Když to nebudeš patlat celý (jako celou plochu), ale uděláš to jen těma tečkama (jak jsem psala), tak se ti to krabatit nebude. Tedy normální fotka (na fotopapíře). Vytištěná na obyčejném papíře nevím, tam bych se bála…

Vanilka1
Závislačka 3003 příspěvků 21.02.11 11:12

Ahojky, můžu se zeptat,kde se takový deníček pořizuje? Děkuji

sisovka51
Závislačka 2618 příspěvků 21.02.11 11:17

Ahoj,
ja si koupila takove ctverecky, ktere lepi z obou stran a tak davam na fotku vzdy 8 ctverecku zespodu a drzi to skvele. Taky jsem je koupila u fotografa. je to v tom samem baleni jako ty ruzky. Ty mam teda taky, ale tohle je mnohem lepsi.

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 21.02.11 11:18
Vanilka1 píše:
Ahojky, můžu se zeptat,kde se takový deníček pořizuje? Děkuji

V knihkupectví, v obchodu s dětskými věcmi (já včera v Chiccu v Brně vedle Ikey), kdekoliv na Internetu (např. zde: http://www.arara.cz/product/182008).

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 21.02.11 11:21
goldenka píše:

Včera jsem si koupila deníček a dnes uvěžovala o nalepení těhotenského testu a fotek z UTZ. Ale jak nejsem pověrčivá, tak mám trošku strach, jestli to není předčasné, jestli to není rouhání… :think: (snad chápeš jak to myslím). Jako láká mě to, protože teď na to mám čas i chuť (pak nebudu stíhat, se znám), ale fakt mám trošku strach… :oops:

Alík
Echt Kelišová 7863 příspěvků 21.02.11 11:28

já lepila jak do těhu deníčku, tak do deníčku první rok života, fotky klasickým tuhým lepidlem v červené tubě, myslim, že se to jmenuje Kores.
Herculesem bych to nedělala, fotky možná, ale pár fotek jsem si tiskla s PC na papír a to by dopadlo asi špatně.

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 21.02.11 11:31
Alík píše: …fotky klasickým tuhým lepidlem v červené tubě, myslim, že se to jmenuje Kores…

Ano, tím lepím taky (to jsem měla na mysli tím „lepidlo na papír“, jen jsem si nemohla vzpomenout, jak se to jmenuje).

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 21.02.11 11:41

já si ten deníček koupila taky včera a taky zvažuji jestli s ním zaít aby jsem něco nezakřikla :nevim: ale láká mě to, už by jsem nejradši lepila, tak nevím, možná ještě počkám do toho 30.tt

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 21.02.11 12:47
goldenka píše:
já si ten deníček koupila taky včera a taky zvažuji jestli s ním zaít aby jsem něco nezakřikla :nevim: ale láká mě to, už by jsem nejradši lepila, tak nevím, možná ještě počkám do toho 30.tt

Asi taky počkám na pozdější týden… :wink:

E.K.L.
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 21.02.11 12:50

Ahoj, tak já fotky z ultrazvuků do deníčku nalepila izolepou (kousek izolepy přes každý roh). :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >