Denní krém suchá pleť

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
549
5.7.22 23:47

Denní krém suchá pleť

Ahoj holky,
Měla bych má Vás prosbu. Nějak v posledních měsících začínám pozorovat, že mám stále sušší pleť na obličeji. Vždycky jsem ji mívala spíš normální sem tam nějaký ten pupínek, nebo ucpaný pór. Jenže teď je to děs. Nos se mi šíleně loupe, čelo mám hrubé, po odlíčení cítím pnutí. Nemáte nějaký tip na dobrý krém, který pomůže. Doteď jsem používala Garnier a Niveu. Ale klidně ráda zainvestuji do dražšího.

Předem moc děkuji za rady! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
21597
5.7.22 23:54

To taky může být spíš sebrorea.

Zajdi na kožní - chceš aby ti napsali něco s ketokonazolem, případně si zajeď do polska či německa do nejbližší lekrány pro nizoral krém.

jinak potřebuješ především jemně, ale důkladně čistit pleť a kyselit ji - sebrorea je spojená s kvastinkou a kvasinky nerady kyselé PH. Přirozené PH pleti je kyselé.

Na hydrataci používej především něco hodně nedráždivého, dokud se pleť nesrovná, tak bude reagovat na ledacos - fajn je třeba růžová weleda z DM.

A pak chceš nějaký peeling s aha kyselinami - třeba porcelánovou tvářičku od Havlíka, používat tak jednou týdně a posléze pořádně hydratovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
5.7.22 23:58

@Ou Ty jo no vidíš to mě ani nenapadlo, že by to mohl být nějaký větší problém. Mamka má pravé suchou pleť a tak jsem si říkala Hmm třicítka je tady. Tak se možná mění i pleť. Na kožní se objednám. A moc děkuji za rady. Tu Weledu zkusím a na Havlíka jsem taky slyšela dobré ohlasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22068
6.7.22 01:37

@Karinkas Nezmenila jsi treba pripravky na odlicovani? Ty te muzou vysusovat.
Hodne hydratuj. To je zaklad pece.
Na koznim ti asi moc nepomuzou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
6.7.22 02:06
@Ou píše:
To taky může být spíš sebrorea.

Zajdi na kožní - chceš aby ti napsali něco s ketokonazolem, případně si zajeď do polska či německa do nejbližší lekrány pro nizoral krém.

No, nevím, jestli bych se zakladatelčiným problémem letěla hned ke kožnímu. Ten asi řeší přeci jen závažnější problémy. Spíš bych zkusila fakt změnu kosmetiky a případně se poradit s opravdu dobrou kosmetičkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
6.7.22 09:09

@cecetka právě, že nezměnila. Používám micelárku od Bioderma a tu používám opravdu hodně dlouho. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
549
6.7.22 09:13
@Ekaterina píše:
No, nevím, jestli bych se zakladatelčiným problémem letěla hned ke kožnímu. Ten asi řeší přeci jen závažnější problémy. Spíš bych zkusila fakt změnu kosmetiky a případně se poradit s opravdu dobrou kosmetičkou.

Kosmetička také není špatný nápad. No nejprve zkusím ten krém. Kosmetičku bych mohla asi už i začít navštěvovat pravidelně. :D
No a na kožní stejně půjdu ukázat na podzim znaménka. Tak uvidím no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9588
6.7.22 09:18

Kvalitní mastnější výživné krémy přirodního složení s fajn cenou má třeba Ryor.. používám ráda v akcích Yves Rocher.. mají perfektní séra i pro suchou pleť
ale pokud se ti najednou nějak loupe a vysušuje extrémně, tak bych fakt nejdřív zašla na kožní… typ pleti se totiž tak radikálně obvykle neměnívá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16483
6.7.22 11:37

@Karinkas a tu micelární vodu po nanesení oplachuješ? To by mohla být příčina, proč máš přesušenou pleť. Vím, že výrobci píší, že se neoplachuje. Ale obsahuje mikrokomponenty mýdla, které reagují na nečistoty na pleti. No a když se to nesmyje, tak to může dráždit, případně reagovat s dalšími kosmetickými přípravky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3837
6.7.22 11:41

Nemůžu si vynachválit Mixa krém s pupalkovým olejem. https://www.mixafrancie.cz/…e-nutrition/
Mívám občas šupinky na obličeji a na ty zabírá perfektně. Zkoušela jsem i jiné, ale zatím jsem se vždycky vrátila k tomuhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16483
6.7.22 11:46

@renduli já mám od Mixy odličovací mléko a jsem také hodně spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2014
6.7.22 14:00

Kup si v lekarne od Biodermy Atoderm Nutritive krem.
Mela jsem stejne problemy + mam seboreu ve vlasech a nekdy v oboci a tenhle jediny mi fakt pomohl, ze mam plet nadhernou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
6.7.22 14:14
@Karinkas píše:
@cecetka právě, že nezměnila. Používám micelárku od Bioderma a tu používám opravdu hodně dlouho. :nevim:

To může být i tou micelárkou, micelárka se namá používat dlouhodobě každý den, je velmi „agresivní“ na plet. Vyměň micelárku za jiný odličovač či pleťovou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
6.7.22 14:16
@Lucy75 píše:
Kvalitní mastnější výživné krémy přirodního složení s fajn cenou má třeba Ryor.. používám ráda v akcích Yves Rocher.. mají perfektní séra i pro suchou pleť
ale pokud se ti najednou nějak loupe a vysušuje extrémně, tak bych fakt nejdřív zašla na kožní… typ pleti se totiž tak radikálně obvykle neměnívá..

No Ryor a Yves Rocher moc přírodní tedy nejsou, jen se tak tváří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7903
6.7.22 14:29

Před pár lety jsem měla na obličeji suchá místa a co mi pomohlo byl krém od CutisHelp, hezky mi ta suchá místa promastil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat