Dentální hygiena - je to těžké studium?

Anonymní
23.7.22 13:33

Dentální hygieny - je to těžké studium?

Jsou tady nějaké absolventky tohoto oboru? Ráda bych vaše zkušenosti, jak moc je studium (ne)náročné, třeba co se týče fyziky, chemie atd? Jak je to s praxí, co dělalo studentům největší problémy a tak. Budu ráda za každé info o všech školách,

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
283
2.3.23 22:02

Ahoj, zajímalo by mě, jak si se rozhodla, jestli ses pustila do studia, dost nad tím přemýšlím a chystám si dát přihlášku do ústí. Uvidíme, jestli to zvládnu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze