Dentální hygiena - je to těžké studium?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Anonymní
Napsat příspěvek
Reakce:
Velikost písma:
2.3.23 22:02
Ahoj, zajímalo by mě, jak si se rozhodla, jestli ses pustila do studia, dost nad tím přemýšlím a chystám si dát přihlášku do ústí. Uvidíme, jestli to zvládnu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jsou tady nějaké absolventky tohoto oboru? Ráda bych vaše zkušenosti, jak moc je studium (ne)náročné, třeba co se týče fyziky, chemie atd? Jak je to s praxí, co dělalo studentům největší problémy a tak. Budu ráda za každé info o všech školách,