Deprese při menstruaci

Anonymní
14.12.19 08:39

Deprese při menstruaci

(17let) Holky, jak to zvládáte? Teď pominu ty pocity nadýmání několik dní předem, potom velký křeče v břiše, bolení prsou a bolení všeho dalšího atd…
Spíš mi jde o psychický stav. Delší dobu si všímám, že cca 3 dny před menstruaci jsem na tom psychicky nejhůř z celého měsíce. Jenže nikdy si to neoduvodnim tím, že za to můžou hormony. Jsem přesvědčena, že je můj život na nic, „hodně věcí mi chybí, není mi nikdo blízkej“ atd. Řeším věci, který mi celej život byly ukradený. Vlastně vždycky ten pocit smutku je stejný… Někdy je mi i jedno kdyby mě někdo zastřelil. A přitom zbytek měsíce mám stavy, kdy jsem šťastná a spokojeně usínám a užívám si života.
Je to vážně hodně náročný zvládat tyhle hormonální změny.
Máte to podobně? Taky některé z vás upadáte do melancholie a „depresí“? A jestli ano, jak s tím zápasíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
877
14.12.19 09:08

Je mi 32 a uplne presne vim, o cem mluvis, jelikoz presne tyhle stavy mam, co jsem zacala menstruovat a prijde mi, ze po porodu to je jeste horsi :roll: Deprese a vsechno v zivote je uplne spatne a vlastne i to, ze ziju je spatne… O hysterickych vylevech a jebani manzela za blbosti ano nemluvim, ale on uz si zvykl :lol: Nebojuju s tim, nema to cenu. X krat jsem si rikala, ze budu v pohode a nenecham se rozhodit a ani prd. Halt hormony, no 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
14.12.19 09:42

Holka, to je obyčejná puberta. Netrap se tím. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu