Deptající otec

Anonymní
20.6.21 15:16

Deptajici otec

Dobry den vsem. Uz jsem z myho taty vydeptana a kazdym rokem je to horsi a horsi. Nastinim. Ziju sama s dvouma detma 10let a 4a pul let v podnajmu kousek od dedy. Deti zazlobi a ja je okriknu at to nedelaji, oni prestanou a deda jenom, furt je peskujes, vsechno zakazujes, vsak pockej za 2.roky bude starsi fetovat atd. A to vse pred detma. Neustale me pred nima srazi autoritu, jak jsem zla, nic nedovolim ano nedovolim, aby syn s nima s ozralama jezdil na koupaliste a syn se tam koupal sam, protoze deda ma v ruce jen pulitr a sedi u stolu. Mame u nej bazen a chodime se tam v tech hicech koupat a dnes to vygradovalo az tak ze jsme odesli. Neustale do syna vandroval jak jsem zla a at zalezeme do sklepa, kdyz ho nechci pustit na koupaliste.ano jsme na zahrade u bazenu. A dedovi nejde o kluka, alee o odvoz na pivo, coz nedokaze pochopit, ze my chceme zustat na zahrade u bazenu.
Pry jsem zla a deti me stejne za chvili zdrhnou jaka jsem. Jsem z toho smutna, jak se chova. Co byste poradili? Uz jsem z toho vynervovana :,( prosim anonym

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9772
20.6.21 15:20

Nestykat se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
20.6.21 15:28

Tak toto je naprosto jasné ponižování a shazování autority. Řekla bych, že děda má nějaký mindrák a vozí se po tobě. Vypadá to jako by snad i chtěl aby se ti stalo to, co říká.. Řešení? Já osobně být tebou tak si s dědou promluvím… ale věřím, že tys mu to říkala už 100× jinak bys tu nepsala… Takže pokud nevyslyšel tvé prosby, aby tě neponižoval a neshazoval tvou autoritu před dětmi, pak bych s ním uťala kontakt. Bude volat nebo tě potká a měla bych už připravený nějaký komentář, proč se s ním nevídáš, něco jako: prosila jsem tě moc, moooc jsem tě prosila, aby ses ke mě před mými dětmi choval zdvořile, neshazoval mě a nenabourával mou autoritu… Navíc říkat mým dětem, že z nich budou jednou fetáci…, tím neubližuješ jenom mě, ale i jim… A já sobě a mým dětem nenechám ubližovat, to, že si muj otec neznamená, že si nechám vše líbit. To co děláš je totiž daleko za hranicí. Neprosila jsem tě jednou, ale několikrát… Protože v tom ale dále pokračuješ, nezbývá mi nic jiného než s tebou omezit kontakt. A můžeš si za to sám…

Jiné řešení nevidím

Příspěvek upraven 20.06.21 v 15:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 15:29
@JancaS84 píše:
Nestykat se

To je prvni co me napadlo, bohuzel budu to muset udelat. Nic nepomaha ani rozmluva, ze moje deti moje vychova a nebude je proti me stvat, nadavat me pred nima. Neda si rict a je to cim dal horsi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 16:25
@purplee píše:
Tak toto je naprosto jasné ponižování a shazování autority. Řekla bych, že děda má nějaký mindrák a vozí se po tobě. Vypadá to jako by snad i chtěl aby se ti stalo to, co říká.. Řešení? Já osobně být tebou tak si s dědou promluvím… ale věřím, že tys mu to říkala už 100× jinak bys tu nepsala… Takže pokud nevyslyšel tvé prosby, aby tě neponižoval a neshazoval tvou autoritu před dětmi, pak bych s ním uťala kontakt. Bude volat nebo tě potká a měla bych už připravený nějaký komentář, proč se s ním nevídáš, něco jako: prosila jsem tě moc, moooc jsem tě prosila, aby ses ke mě před mými dětmi choval zdvořile, neshazoval mě a nenabourával mou autoritu… Navíc říkat mým dětem, že z nich budou jednou fetáci…, tím neubližuješ jenom mě, ale i jim… A já sobě a mým dětem nenechám ubližovat, to, že si muj otec neznamená, že si nechám vše líbit. To co děláš je totiž daleko za hranicí. Neprosila jsem tě jednou, ale několikrát… Protože v tom ale dále pokračuješ, nezbývá mi nic jiného než s tebou omezit kontakt. A můžeš si za to sám…

Jiné řešení nevidím

Příspěvek upraven 20.06.21 v 15:31

Nekolikrat jsem ho prosila a stejne jede to svoje. Nechapu to, co to je za chovani, nejspis mindrak a vybiji si to na me a detech. Utnu kontakt nic jineho nezbyde. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
208
20.6.21 16:40
@Anonymní píše:
Dobry den vsem. Uz jsem z myho taty vydeptana a kazdym rokem je to horsi a horsi. Nastinim. Ziju sama s dvouma detma 10let a 4a pul let v podnajmu kousek od dedy. Deti zazlobi a ja je okriknu at to nedelaji, oni prestanou a deda jenom, furt je peskujes, vsechno zakazujes, vsak pockej za 2.roky bude starsi fetovat atd. A to vse pred detma. Neustale me pred nima srazi autoritu, jak jsem zla, nic nedovolim ano nedovolim, aby syn s nima s ozralama jezdil na koupaliste a syn se tam koupal sam, protoze deda ma v ruce jen pulitr a sedi u stolu. Mame u nej bazen a chodime se tam v tech hicech koupat a dnes to vygradovalo az tak ze jsme odesli. Neustale do syna vandroval jak jsem zla a at zalezeme do sklepa, kdyz ho nechci pustit na koupaliste.ano jsme na zahrade u bazenu. A dedovi nejde o kluka, alee o odvoz na pivo, coz nedokaze pochopit, ze my chceme zustat na zahrade u bazenu.
Pry jsem zla a deti me stejne za chvili zdrhnou jaka jsem. Jsem z toho smutna, jak se chova. Co byste poradili? Uz jsem z toho vynervovana :,( prosim anonym

Pokud to necháš, za pár let se kluk k Tobě dost možná bude chovat stejně jako otec. A v budoucnu si nebude vážit žen celkově, pokud to nechceš, utni kontakt a to razantně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11527
20.6.21 17:12

No co, příště jeď s dětmi na koupaliště, a děda atˇsi trhne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 17:17
@Ja-rekk píše:
Pokud to necháš, za pár let se kluk k Tobě dost možná bude chovat stejně jako otec. A v budoucnu si nebude vážit žen celkově, pokud to nechceš, utni kontakt a to razantně.

Ono je to furt stale dokola. Prijde, deti se postuchuji mladsi starsiho nebo obracene, ja je opomenu a deda hned nech je, jsou maly :zed: cpe furt sladkostma i pred veceri i pres mym vyslovnym zakazanim. Nerespektuje vubec nic ba naopak snizuje me.
Moc dekuju za podporu, utnu to :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 17:24
@arinecka píše:
No co, příště jeď s dětmi na koupaliště, a děda atˇsi trhne :nevim:

Jenze on tam chce skoro kazdy den. I v pracovnich dnech treba v 18.hod. ja toho mam v tydnu plny zuby z prace, tak jsem rada, ze travime aspon u toho bazenu. Ano jezdime obcas a kdyz nejedeme, tak jsem zla, at zavru deti radsi do sklepa, pak nacne jinej soudek, starsi bude za chvili fetovat, u kazdyho karani u deti, kdyz zlobi ma pripominky, jak je furt peskuju, za chvili me utecou, do samotnyho syna vandruje, jakou ma mamu. Silenost vam reknu :,(

• Citovat
  • Nahlásit
6155
20.6.21 17:30
@Anonymní píše:
Jenze on tam chce skoro kazdy den. I v pracovnich dnech treba v 18.hod. ja toho mam v tydnu plny zuby z prace, tak jsem rada, ze travime aspon u toho bazenu. Ano jezdime obcas a kdyz nejedeme, tak jsem zla, at zavru deti radsi do sklepa, pak nacne jinej soudek, starsi bude za chvili fetovat, u kazdyho karani u deti, kdyz zlobi ma pripominky, jak je furt peskuju, za chvili me utecou, do samotnyho syna vandruje, jakou ma mamu. Silenost vam reknu :,(

Srovnej si v hlavě co vlastně chceš a to pak udělej. Teď to zatím nevíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
208
20.6.21 17:42
@Anonymní píše:
Jenze on tam chce skoro kazdy den. I v pracovnich dnech treba v 18.hod. ja toho mam v tydnu plny zuby z prace, tak jsem rada, ze travime aspon u toho bazenu. Ano jezdime obcas a kdyz nejedeme, tak jsem zla, at zavru deti radsi do sklepa, pak nacne jinej soudek, starsi bude za chvili fetovat, u kazdyho karani u deti, kdyz zlobi ma pripominky, jak je furt peskuju, za chvili me utecou, do samotnyho syna vandruje, jakou ma mamu. Silenost vam reknu :,(

To si musíš ale nejdříve srovnat, jestli ti ten odpočinek po práci stojí za to. Jestli by nebylo lepší strávit s dětmi odpoledne jinak, bez dědy i třeba za cenu většího úsilí. Starého člověka nepředěláš, on už takový bude, to je marný boj a s tím nepočítej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 18:01
@Uslava píše:
Srovnej si v hlavě co vlastně chceš a to pak udělej. Teď to zatím nevíš.

Ted uz to vim. Jen me stve, ze jsem to neutla driv

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.6.21 18:05
@Ja-rekk píše:
To si musíš ale nejdříve srovnat, jestli ti ten odpočinek po práci stojí za to. Jestli by nebylo lepší strávit s dětmi odpoledne jinak, bez dědy i třeba za cenu většího úsilí. Starého člověka nepředěláš, on už takový bude, to je marný boj a s tím nepočítej.

Bude to stat vetsi usili a vyrazet s detma jinam v tydnu i o vikendu. To zvladneme, hlavne budu mit klid

• Citovat
  • Nahlásit
6155
20.6.21 18:14
@Anonymní píše:
Ted uz to vim. Jen me stve, ze jsem to neutla driv

Co bylo, bylo. Každý člověk v životě nadela tolik blbostí… Poučíme se z toho a jedeme dál. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8200
20.6.21 18:18

Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu