Desková hra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 27.01.18 15:24
desková hra

Ahoj všem, neválí se někomu čirou náhodou doma hra s názvem Zeměplocha? Nebo nevíte o někom? Ráda bych ji koupila. Děkuji případně za info!!!

Reklama

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 27.01.18 16:36

Mám, ale neprodám, je skvělá. :pankac:

Ale dám ti ne zcela legální radu - my jsme ji také sháněli v době, kdy už se nedala koupit, ani po žádných bazarech jsme ji nenašli. Takže jsme ji půjčili od kamaráda, oskenovali všechny kartičky i hrací plán, kartičky vytiskli, slepili, „zalaminovali“ izolepou, hrací plán nalepili na tvrdý karton, figurky a domečky vymodelovali z Fima, „potíže“ - černé žetony z dámy, mince jsme vzali z jiné deskovky, kterou máme doma a nehrajeme.
Kdybys chtěla, mohla bych ještě pohledat, jestli ty naskenované soubory nemám v počítači.

Ale je to strašná pakárna, strávili jsme tím hodiny a hodiny (ale zas jsme pak strávili hodiny a hodiny hraním, takže se to vyplatilo :) ). Jakože, kdyby se dala koupit, určitě si ji raději koupím, než ji vyrábět, ale takhle :nevim:.

edit: Pokud máš tedy na mysli tu hru Zeměplocha - Ankh-Morpork. Ještě existují Čarodějky a Semafory, ale ty nejsou tak dobré a myslím, že se na rozdíl od Ankh-Morporku dají i sehnat.

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 27.01.18 17:04

Tady jsem jí našla: http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/59596/

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 27.01.18 17:06
@zoy píše:
Tady jsem jí našla: http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/59596/

Ha, hezky, já když jsme ji sháněli, tak jsem takhle „číhala“ na všemožný bazarech a aukcích asi 2 měsíce a nebyla. :think: Tak to má zakladatelka štěstí.

sagina
Kelišová 7433 příspěvků 27.01.18 17:08

@zoy tvl 8o tahle hra patří k těm, které si s dětmi ráda zahraju… ale PĚT TÁCŮ bych za nich fakt nedala :nevim:

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 27.01.18 17:21

@sagina Tak já ji neprodávám, takže moje cena to není.

sagina
Kelišová 7433 příspěvků 27.01.18 17:39

@zoy mně ani nenapadlo, že by to byl tvůj inzerát :-) mně jenom ta cena vyrazila dech.

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 27.01.18 19:42

@klamonožka přesně to mám v plánu..vyrobit si ji :-/ ale bude to pracné..

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 27.01.18 19:43
@klamonožka píše:
Ha, hezky, já když jsme ji sháněli, tak jsem takhle „číhala“ na všemožný bazarech a aukcích asi 2 měsíce a nebyla. :think: Tak to má zakladatelka štěstí.
štěstí? to jako fakt myslíte že někdo za to dá 5 tisíc jo? :-)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1443 příspěvků 27.01.18 20:24
@reinkarnace píše: štěstí? to jako fakt myslíte že někdo za to dá 5 tisíc jo? :-)

Tak moc jsem ten inzerát nezkoumala, to jsem si všimla až po tom komentáři. Takže to asi zas takové štěstí není. :think:

Jestli chceš poslat tu hru naskenovanou, napiš mi SZ, mám to v pěkné kvalitě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama