Reklama

Desková hra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 15:24
desková hra

Ahoj všem, neválí se někomu čirou náhodou doma hra s názvem Zeměplocha? Nebo nevíte o někom? Ráda bych ji koupila. Děkuji případně za info!!!

Reklama

Reakce:

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 27.01.18 16:36

Mám, ale neprodám, je skvělá. :pankac:

Ale dám ti ne zcela legální radu - my jsme ji také sháněli v době, kdy už se nedala koupit, ani po žádných bazarech jsme ji nenašli. Takže jsme ji půjčili od kamaráda, oskenovali všechny kartičky i hrací plán, kartičky vytiskli, slepili, „zalaminovali“ izolepou, hrací plán nalepili na tvrdý karton, figurky a domečky vymodelovali z Fima, „potíže“ - černé žetony z dámy, mince jsme vzali z jiné deskovky, kterou máme doma a nehrajeme.
Kdybys chtěla, mohla bych ještě pohledat, jestli ty naskenované soubory nemám v počítači.

Ale je to strašná pakárna, strávili jsme tím hodiny a hodiny (ale zas jsme pak strávili hodiny a hodiny hraním, takže se to vyplatilo :) ). Jakože, kdyby se dala koupit, určitě si ji raději koupím, než ji vyrábět, ale takhle :nevim:.

edit: Pokud máš tedy na mysli tu hru Zeměplocha - Ankh-Morpork. Ještě existují Čarodějky a Semafory, ale ty nejsou tak dobré a myslím, že se na rozdíl od Ankh-Morporku dají i sehnat.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 27.01.18 17:04

Tady jsem jí našla: http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/59596/

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 27.01.18 17:06
@zoy píše:
Tady jsem jí našla: http://www.zatrolene-hry.cz/bazar/59596/

Ha, hezky, já když jsme ji sháněli, tak jsem takhle „číhala“ na všemožný bazarech a aukcích asi 2 měsíce a nebyla. :think: Tak to má zakladatelka štěstí.

sagina
Echt Kelišová 7550 příspěvků 27.01.18 17:08

@zoy tvl 8o tahle hra patří k těm, které si s dětmi ráda zahraju… ale PĚT TÁCŮ bych za nich fakt nedala :nevim:

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 27.01.18 17:21

@sagina Tak já ji neprodávám, takže moje cena to není.

sagina
Echt Kelišová 7550 příspěvků 27.01.18 17:39

@zoy mně ani nenapadlo, že by to byl tvůj inzerát :-) mně jenom ta cena vyrazila dech.

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 19:42

@klamonožka přesně to mám v plánu..vyrobit si ji :-/ ale bude to pracné..

reinkarnace
Závislačka 4470 příspěvků 1 inzerát 27.01.18 19:43
@klamonožka píše:
Ha, hezky, já když jsme ji sháněli, tak jsem takhle „číhala“ na všemožný bazarech a aukcích asi 2 měsíce a nebyla. :think: Tak to má zakladatelka štěstí.
štěstí? to jako fakt myslíte že někdo za to dá 5 tisíc jo? :-)

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 27.01.18 20:24
@reinkarnace píše: štěstí? to jako fakt myslíte že někdo za to dá 5 tisíc jo? :-)

Tak moc jsem ten inzerát nezkoumala, to jsem si všimla až po tom komentáři. Takže to asi zas takové štěstí není. :think:

Jestli chceš poslat tu hru naskenovanou, napiš mi SZ, mám to v pěkné kvalitě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >