Děti a rozchod

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
23.6.22 11:40

děti a rozchod

Po tom co se partner vrátil opět domů před týdnem, tak se i po týdnu objevil u dveří. Neví si rady a já už jsem vyčerpaná, protože nevím jak dál. Investovala jsem do nás tolik nadějí a strašně ráda bych věřila, že můžeme mít budoucnost. Jen s tím jeho přístupem jsem bezradná. Říká, že miluje mne a děti a neví jak dál, že je mezi mlýnskými kameny. Nechce přijít o děti a nechce přijít o mně, ale už několikrát mě zranil svým odchodem. Vždy si zvolil děti - možná i jeho život, na který byl zvyklý, ale to nikdy nezpochybňoval, že mu chybí, tak nevím. Řekla jsem mu, že nejlepší bude si vyřešit doma co chce a odejít - odstěhovat se v místě bydliště a najít si bydlení, tak, aby tam kluci kdykoliv mohli byť by chtěli a také, aby jim byl v případě potřeby mna blízku. Partner by tak měl i děti i mě. Bojí se ovšem, že synové nebudou mít zájem s ním trávit čas po tom co odejde. Předvídá co může být jinak po vvyzkoušení.. Přitom mu stále říkám, že otec je skvělý - stará se ve všech směrech. Vozí je do škol, vyzvedá a to samé i z kroužků. Finančně nestrádají. Času s nimi tráví habaděj. změnilo by se to, že by nebyli v jedné domácnosti, ale kdykoliv by byli spolu. Nic nezakazuji, toleruji mu jeho rozhodnutí, netlačím na něj. jen to asi nestačí. Ráda bych es posunula dál a pomohla mu zjistit, že to nemusí být tak strašné jak si představuje. Teď byl týden s dětmi a děti byly šťastné a on beze mě, kdy se snažil zapomenout. Což se za týden nepodaří nikomu z nás. Vadí mi jak se stále vracíme k tomu stejnému a nejsme schopni to vyřešit a postavit se tomu. Jeho žena - bývalá či současná… Jak to nazvat, když se stále vrací ke svému životu mu řekla, že ho nepustí. On si nedokáže představit s ní žít a tak nechápu proč tam je a proč tak mluví a něco s tím konečně nedělá. Už mi dochází trpělivost a šance na záchranu našeho vztahu… Ráda bych, aby odešel. Našli jsme si bydlení jak jsem psala v blízkosti, ať děti mají pocit, že je blízko a snažila se, aby jsme si všichni zúčastnění zvykli. Zatímco jen poslouchám, že jeho žena nechce, aby jsme bydleli ve stejném městě. Já i on by jsme to, ale udělali kvůli dětem, tak proč by jsme měli poslouchat paní? Jde mi o dobro jejich dětí a spokojenost svého partnera… Ptám se Vás, má smysl s partnerem tuto situaci řešit - sejít se s Vámi a nechat si poradit nebo to vnímáte jako konečnou, kdy se partner jen snaží být všude a mít vše? Děkuji Vám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
191
23.6.22 11:49

Dokud mu to obě budete tolerovat, nic se nezmění. Chce vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.22 11:56

Chápu to správně, že každá ho tlačíte jiným směrem? To se pak tomu jeho přirovnání nedivím. Ano byla to jeho volba, a vzal si příliš velké sousto. Avšak rozhodnutí by měl udělat sám za sebe a ne na přání, jedné, druhé, nebo třetí paní. A to budou muset potom všichni akceptovat. Pokud tedy na to ještě má sílu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1989
23.6.22 11:59

Nemá to vůbec žádný smysl. Chlapa nech, ať se vrátí k manželce a Ty si najdi někoho nezadaného, kdo má vyřešenou minulost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20834
23.6.22 12:03

Ach, pána začal svrbět pytlík, manželka je na něj po právnu naštvaná, tak přišel za tebou, řekl pár lží co si chtěla slyšet a ty mu zase chceš dělat pomyšlení.

Nikdy od své ženy neodeje, nadále tě bude využívat.

Opravdu všem, kromě mistra, se uleví, když ho konečně pošleš do háje.

On si pak celkem brzo najde jinou naivku, ale to nebude tvůj problém, protože dříve či později zjistíš, že skutečně můžeš být ve spokojeném, rovném vztahu.

Příspěvek upraven 23.06.22 v 12:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2152
23.6.22 12:08
@Ou píše:
Ach, pána začal svrbět pytlík, manželka je na něj po právnu naštvaná, tak přišel za tebou, řekl pár lží co si chtěla slyšet a ty mu zase chceš dělat pomyšlení.Nikdy od své ženy neodeje, nadále tě bude využívat.

Přesně tak.

Ty to nevidíš? Jsi jen levná šlápota bez úrovně (jede se jen podle něj, tvoje slovo nemá žádnou váhu). Jen tebe neplatí penězi, ale kecama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109503
23.6.22 12:10

Další co by chtěl všechno, jen aby jeho to nic nestálo a tím nemyslím jen peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71678
23.6.22 12:12
@Oztriker píše:
Po tom co se partner vrátil opět domů před týdnem, tak se i po týdnu objevil u dveří. Neví si rady a já už jsem vyčerpaná, protože nevím jak dál. Investovala jsem do nás tolik nadějí a strašně ráda bych věřila, že můžeme mít budoucnost. Jen s tím jeho přístupem jsem bezradná. Říká, že miluje mne a děti a neví jak dál, že je mezi mlýnskými kameny. Nechce přijít o děti a nechce přijít o mně, ale už několikrát mě zranil svým odchodem. Vždy si zvolil děti - možná i jeho život, na který byl zvyklý, ale to nikdy nezpochybňoval, že mu chybí, tak nevím. Řekla jsem mu, že nejlepší bude si vyřešit doma co chce a odejít - odstěhovat se v místě bydliště a najít si bydlení, tak, aby tam kluci kdykoliv mohli byť by chtěli a také, aby jim byl v případě potřeby mna blízku. Partner by tak měl i děti i mě. Bojí se ovšem, že synové nebudou mít zájem s ním trávit čas po tom co odejde. Předvídá co může být jinak po vvyzkoušení.. Přitom mu stále říkám, že otec je skvělý - stará se ve všech směrech. Vozí je do škol, vyzvedá a to samé i z kroužků. Finančně nestrádají. Času s nimi tráví habaděj. změnilo by se to, že by nebyli v jedné domácnosti, ale kdykoliv by byli spolu. Nic nezakazuji, toleruji mu jeho rozhodnutí, netlačím na něj. jen to asi nestačí. Ráda bych es posunula dál a pomohla mu zjistit, že to nemusí být tak strašné jak si představuje. Teď byl týden s dětmi a děti byly šťastné a on beze mě, kdy se snažil zapomenout. Což se za týden nepodaří nikomu z nás. Vadí mi jak se stále vracíme k tomu stejnému a nejsme schopni to vyřešit a postavit se tomu. Jeho žena - bývalá či současná… Jak to nazvat, když se stále vrací ke svému životu mu řekla, že ho nepustí. On si nedokáže představit s ní žít a tak nechápu proč tam je a proč tak mluví a něco s tím konečně nedělá. Už mi dochází trpělivost a šance na záchranu našeho vztahu… Ráda bych, aby odešel. Našli jsme si bydlení jak jsem psala v blízkosti, ať děti mají pocit, že je blízko a snažila se, aby jsme si všichni zúčastnění zvykli. Zatímco jen poslouchám, že jeho žena nechce, aby jsme bydleli ve stejném městě. Já i on by jsme to, ale udělali kvůli dětem, tak proč by jsme měli poslouchat paní? Jde mi o dobro jejich dětí a spokojenost svého partnera… Ptám se Vás, má smysl s partnerem tuto situaci řešit - sejít se s Vámi a nechat si poradit nebo to vnímáte jako konečnou, kdy se partner jen snaží být všude a mít vše? Děkuji Vám

On sám musí vědět co chce, přestaňte to řešit za něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
23.6.22 12:13
@Oztriker píše:
Po tom co se partner vrátil opět domů před týdnem, tak se i po týdnu objevil u dveří. Neví si rady a já už jsem vyčerpaná, protože nevím jak dál. Investovala jsem do nás tolik nadějí a strašně ráda bych věřila, že můžeme mít budoucnost. Jen s tím jeho přístupem jsem bezradná. Říká, že miluje mne a děti a neví jak dál, že je mezi mlýnskými kameny. Nechce přijít o děti a nechce přijít o mně, ale už několikrát mě zranil svým odchodem. Vždy si zvolil děti - možná i jeho život, na který byl zvyklý, ale to nikdy nezpochybňoval, že mu chybí, tak nevím. Řekla jsem mu, že nejlepší bude si vyřešit doma co chce a odejít - odstěhovat se v místě bydliště a najít si bydlení, tak, aby tam kluci kdykoliv mohli byť by chtěli a také, aby jim byl v případě potřeby mna blízku. Partner by tak měl i děti i mě. Bojí se ovšem, že synové nebudou mít zájem s ním trávit čas po tom co odejde. Předvídá co může být jinak po vvyzkoušení.. Přitom mu stále říkám, že otec je skvělý - stará se ve všech směrech. Vozí je do škol, vyzvedá a to samé i z kroužků. Finančně nestrádají. Času s nimi tráví habaděj. změnilo by se to, že by nebyli v jedné domácnosti, ale kdykoliv by byli spolu. Nic nezakazuji, toleruji mu jeho rozhodnutí, netlačím na něj. jen to asi nestačí. Ráda bych es posunula dál a pomohla mu zjistit, že to nemusí být tak strašné jak si představuje. Teď byl týden s dětmi a děti byly šťastné a on beze mě, kdy se snažil zapomenout. Což se za týden nepodaří nikomu z nás. Vadí mi jak se stále vracíme k tomu stejnému a nejsme schopni to vyřešit a postavit se tomu. Jeho žena - bývalá či současná… Jak to nazvat, když se stále vrací ke svému životu mu řekla, že ho nepustí. On si nedokáže představit s ní žít a tak nechápu proč tam je a proč tak mluví a něco s tím konečně nedělá. Už mi dochází trpělivost a šance na záchranu našeho vztahu… Ráda bych, aby odešel. Našli jsme si bydlení jak jsem psala v blízkosti, ať děti mají pocit, že je blízko a snažila se, aby jsme si všichni zúčastnění zvykli. Zatímco jen poslouchám, že jeho žena nechce, aby jsme bydleli ve stejném městě. Já i on by jsme to, ale udělali kvůli dětem, tak proč by jsme měli poslouchat paní? Jde mi o dobro jejich dětí a spokojenost svého partnera… Ptám se Vás, má smysl s partnerem tuto situaci řešit - sejít se s Vámi a nechat si poradit nebo to vnímáte jako konečnou, kdy se partner jen snaží být všude a mít vše? Děkuji Vám

Na jeho nextku bych se vykašlala, dohodla se na péči o děti a bydlela blízko. Čas ukáže…ahch
Já to pochopila obráceně. No, jestli ty jsi milenka, tak bych panáčka nechala, ať si bryndu řeší sám. A přijde, až bude rozveden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
23.6.22 12:29

Můžeš mi říct, proč to stále řešíš? Tobě nestačí, co jsem ti napsala tvé první diskusi?? A jak že to dopadlo? No stejně jak jsem psala - že až se vrátí k manželce, máš ho za chvíli u dveří zpět. No vida, tak rychle (po týdnu) bych to opravdu nečekala… Vykašli se na něj, neber ho zpět, zkrátka ať se hezky vrátí k manželce a pokud vedle ní chudááááček nemůže dýchat, ať se od ní odstěhuje do podnájmu, rozvede se a teprve pak ať přijde zazvonit, s dodatkem, že si nejsi jistá, že budeš mít zájem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4722
23.6.22 12:30

Je trochu matoucí, že chlapa, co bydlí s manželkou nazýváš svým partnerem…ale budiž…dej mu ultimátum a na tom si trvej, pokud se nerozhodne ukonči to, jinak se budete trápit všichni 3…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
23.6.22 12:40

Že se nestydíš..ty máš fakt žaludek, takhle tahat ženatýho chlapa od rodiny..to je prostě hnus a chce se mi blít s takových ženských..a o něm ani nemluvím.. dobře ti tak..a ty tvoje rádoby ohledy, jak ti jde o blaho dětí..to je nechutný.. ženský jako seš ty bych fakt střílela..jste jak hyeny co ucítí mršinu.. :poblion: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3982
23.6.22 12:56

Kez by na světě existovala spravedlnost a stalo se ti, to co jí. Pak pochopíš, ze všechno bylo vlastně špatně už od začátku. Ale ta karma je asi i v tomhle případě. Ani jeden nejste spokojený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777
23.6.22 12:56
@Elin29 píše: Že se nestydíš..ty máš fakt žaludek, takhle tahat ženatýho chlapa od rodiny..to je prostě hnus a chce se mi blít s takových ženských..a o něm ani nemluvím.. dobře ti tak..a ty tvoje rádoby ohledy, jak ti jde o blaho dětí..to je nechutný.. ženský jako seš ty bych fakt střílela..jste jak hyeny co ucítí mršinu.. :poblion: :zed:

Já jsem čekala, kdy tu zazní oblíbená mantra o odtažení od rodiny :)
Tady je hlavní viník muž, ten si našel milenku a hraje to na obě strany. Ale jednodušší je obviňovat milenku, protože ta ho omámila a proti jeho vůli odtáhla, že? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.22 13:08
@Svetluska55 píše:
Já jsem čekala, kdy tu zazní oblíbená mantra o odtažení od rodiny :)
Tady je hlavní viník muž, ten si našel milenku a hraje to na obě strany. Ale jednodušší je obviňovat milenku, protože ta ho omámila a proti jeho vůli odtáhla, že? :lol:

Vina je na obou stranách. Muž si našel milenku a té zase nevadil ženáč. Takže jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. To je tak, když pohlavní orgány jsou silnější jak mozek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat