Sex, rande a špinění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.6.22 11:21

Sex rande a špinění

Jsem už fakt naštvaná. Vetsinu měsíce jsem proste nepoužitelná. Dřív jsem to tak nemela. Je par dnů, kdy ze me nic netece a to mám dobrou náladu a chuť mít sex. Do teď mi to zase tak nevadilo, protože jsem nikoho neměla. Ale po dlouhe době jsem se s někým seznamila, teď se mame sejit a je domluveny sex a opet naschval zase trochu spinim. Mne osobne by to zase tak nevadilo, ale nechci aby to viděl nebo by podemnou na posteli byly nějaké skvrny. Nehledě na to, ze mi to bere veškerou náladu. Řešily byste to nebo ne? Na gynde jsem to resila a chtěla mi cpat ha, a ze to je údajně ovulace, ale někdy to je třeba spineni půl měsíce, a to je fakt sila. Nehledě na to, ze to mám fakt vselijak. Jsem z toho zoufalá a přijdu si fakt nepoužitelná

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43296
23.6.22 11:30
@Anonymní píše:
Jsem už fakt naštvaná. Vetsinu měsíce jsem proste nepoužitelná. Dřív jsem to tak nemela. Je par dnů, kdy ze me nic netece a to mám dobrou náladu a chuť mít sex. Do teď mi to zase tak nevadilo, protože jsem nikoho neměla. Ale po dlouhe době jsem se s někým seznamila, teď se mame sejit a je domluveny sex a opet naschval zase trochu spinim. Mne osobne by to zase tak nevadilo, ale nechci aby to viděl nebo by podemnou na posteli byly nějaké skvrny. Nehledě na to, ze mi to bere veškerou náladu. Řešily byste to nebo ne? Na gynde jsem to resila a chtěla mi cpat ha, a ze to je údajně ovulace, ale někdy to je třeba spineni půl měsíce, a to je fakt sila. Nehledě na to, ze to mám fakt vselijak. Jsem z toho zoufalá a přijdu si fakt nepoužitelná

Našla bych si jinou gynekoložku. Nebo ještě lépe gynekologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20834
23.6.22 11:33

Samozřejmě že to chceš řešit.

Pro začátek zkus dva, tři měsíce užívat kontryhel.

V mezičase hledej jinou gynekola/žku a vnuť se na pořádnou prohlídku včetně hormonálního profilu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1865
23.6.22 11:36

Ano, řešila bych to u lékaře. A partnerovi bych řekla, že dnes nemohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 11:37

Teď to možná ovulace bude, protože me poboliva i břicho už par dnů. Ale u me nevim, jak dlouho to zase potrvá. Muzu špinit klidně celou dobu až do ms. No použitelná jsem zrovna byla minuly týden a to sex na schuzce nebyl, tak smula no :lol:
Mne spis zajímalo, jestli byste to řešily v rámci toho sexu

• Citovat
  • Nahlásit
5883
23.6.22 11:42
@Anonymní píše:
Teď to možná ovulace bude, protože me poboliva i břicho už par dnů. Ale u me nevim, jak dlouho to zase potrvá. No použitelná jsem zrovna byla minuly týden a to sex na schuzce nebyl, tak smula no :lol:
Mne spis zajímalo, jestli byste to řešily v rámci toho sexu

Tak záleží, jak mu věříš, jak dlouho se znáte… Tak mu to řekni a bude sex s ručníkem a kondomem, no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
23.6.22 11:43

Určitě bych to řešila a sex na začátku vztahu s rizikem „nehody“ bych nepraktikovala, bylo by mi to krajně trapné. Ale řešila bych to hlavně ze zdravotního hlediska, vyměň gynekoložku. Určitě není normální většinu cyklu špinit. Co můžeš udělat sama hned je nasadit céčko (třeba Ascorutin) a kontryhel a uvidíš. Ale já bych měla obavy, že se jedná o něco vážnějšího a vyšetření chtěla. Mimochodem po HA jsem měla mnohem víc špinění v průběhu měsíce, než bez ní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
23.6.22 11:55

Dost možná hormonální nerovnováha, ano. Mohlo by pomoct i něco typu Estrozin nebo Gynex. A možné řešení na rande - malá menstruační houbička, která vsákne, co bude případně potřeba, a ani jeden byste ji neměli cítit ani by neměla nijak překážet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 12:07
@unuděná píše:
Určitě bych to řešila a sex na začátku vztahu s rizikem „nehody“ bych nepraktikovala, bylo by mi to krajně trapné. Ale řešila bych to hlavně ze zdravotního hlediska, vyměň gynekoložku. Určitě není normální většinu cyklu špinit. Co můžeš udělat sama hned je nasadit céčko (třeba Ascorutin) a kontryhel a uvidíš. Ale já bych měla obavy, že se jedná o něco vážnějšího a vyšetření chtěla. Mimochodem po HA jsem měla mnohem víc špinění v průběhu měsíce, než bez ní :think:

U me je ale problém, ze nevim jak dlouho to spineni bude zase trvat. Mela jsem to třeba půl měsíce, ale vždy na wc na toaletaku hojně množství krve, jinak ne, to je taky divny. Teď to mám zatím hnede. Ha neberu tak čtyři roky, tenhle problém mám cca rok, půlrok intenzivnější

• Citovat
  • Nahlásit
27647
23.6.22 12:12
@Anonymní píše:
U me je ale problém, ze nevim jak dlouho to spineni bude zase trvat. Mela jsem to třeba půl měsíce, ale vždy na wc na toaletaku hojně množství krve, jinak ne, to je taky divny. Teď to mám zatím hnede. Ha neberu tak čtyři roky, tenhle problém mám cca rok, půlrok intenzivnější

No právě, o to spíš to řeš! Na gyndě, ne na emiminu. Ta estetika u sexu je to poslední, co by tě mělo trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
23.6.22 12:32

Sex bych tedy neměla..je to trapný abys takhle napoprvé u toho krvácela a určitě to řeš na gyndě, není to normální abys takhle pořád špinila.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
23.6.22 12:53

Tak v první řadě to špinění něco způsobuje. Ovulace to asi nebude, když to trvá jen cca. poslední rok. Nehledě na to, že ovulační špinění trvá den dva a ne půl měsíce.
Chtělo by to vyšetření. Aby se případně něco nezanedbalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 13:00
@Elin29 píše:
Sex bych tedy neměla..je to trapný abys takhle napoprvé u toho krvácela a určitě to řeš na gyndě, není to normální abys takhle pořád špinila.. :think:

Ale ja nekrvacim, jen spinim..teď slabe zrovna, hnede, ale za par dnů to muze vypadat jinak, tady jde o to, ze nevim jak se to bude chovat při sexu ze jo, muze to byt mini spineni a při sexu z toho muze byt bordel, proto řeším i sebemenší zbarvení, tudíž proste konec. Neuvidíme se

• Citovat
  • Nahlásit
1993
23.6.22 13:03

U sexu bych to neřešila vůbec, na gyndě jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
23.6.22 13:08

Domluvený sex mě velmi pobavil. Ještě víc to, ze když to nejde, tak se vůbec neuvidíte… mne spineni při sexu nijak nevadí, ale praktikují to s manželem, s chvilkou známosti by to bylo jiný samozřejmě. Ale jako jde to, sprcha, ručník… každopádně určitě to res, normální to není, změna gynekologa je dobrou možnosti, jak se nekam posunout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat