Rozchod před 3 lety

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
71
23.6.22 11:03

Rozchod před 3 lety

Dobrý den, potřebuji se zde vypsat a možná si i ulevit. Před 3 lety jsem se rozešla s přítelem, byla mezi námi neskutečná chemie, byl i mladší ale byl sobec v tom, že chtěl mne jen pro sebe a neměl rád děti..vztah jsem ukončila, protože jsem to tak cítila. Nikdy by se to nezměnilo a já bych bez své rodiny žít nedokázala.
Problém je v tom, že si za tu dobu nedokážu najít vztah, nikoho jsem nehledala ani to nešlo. Ted jsem ho kontaktovala ohledně jedné věci, kterou jsme kdysi pořizovali společně a on mi samozřejmě nezapomněl napsat, že sex byl to nej se mnou atd.. to co vím i já a já jsem zase mimo, vím, čekal, že mu napíšu tak přijeď večer a budeme si užívat, protože on mi napsal, že už hledá ženy jen na sex.
Zablokovala jsem ho všude a myslíte, že to někdy přejde? Myslela jsem si, že se mi tohle v mém věku nemůže stát ale je to tak. Musela jsem si připustit, že ikdyž jsem se já s ním rozešla, venku z toho nejsem.
Vím, že by mi pomohl nový vztah ale doposud to nešlo.
Děkuji a hezký den všem:-))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
849
23.6.22 13:55

Já myslím, že pokud někdo měl někoho fakt hodně rád, bude prostě na něj vzpomínat pořád. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.22 14:26

Ahoj. :)
Měla jsem to podobně a dokud jsem byla v hlavě nastavená na to, že je to zkrátka muž mého života, nedostala jsem se nikam. Nové vztahy jsem podvědomě bojkotovala, bránila se novým věcem, nové práci… nebyl to život. Trvalo mi, než jsem došla do stadia, ve kterém jsi teď ty - zablokovat, nekomunikovat, žít svůj život se zrakem upřeným na obzor, nikoliv za sebe.
Myslím, že máš slušně nakročeno do nového života bez něj. Kdykoliv zapochybuješ, kdykoliv zaváháš nad jeho číslem v mobilu (smazáno?), nad jeho účtem na FB nebo kdekoliv, vzpomeň si, že by to dopadlo úplně stejně - byla bys ve vztahu, kde fungoval jeden jediný komponent (sex). A to je sakra málo ve vztazích.
Abych dokončila - jen co jsem se začala otevírat světu, najednou se věci pohly správným směrem, aniž bych nějak tlačila na pilu. Nová práce, noví lidi, nové vztahy i koníčky… Později manželství a mimino. :mrgreen: Takže ano… přejde to, jen co to v sobě dokážeš vnitřně zpracovat a jít dál. Nespěchej na sebe, měj se ráda a až budeš připravená, jdi dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
24.6.22 06:29

Děkuji za příspěvky. Ano cítím to taky tak, že teprve teď jsem se dostala do stadia, kdy jsem ho všude zablokovala a že tudy opravdu ta cesta vede. Proč nás ženy přitahují takoví chlapi, kteří jsou jinak pro život nepoužitelní ale ta chemie pokud funguje je sakra těžké odolat a nepodlehnout…
Musím to vydržet a věřím, že se to taky změní, že ho z té hlavy konečně vymažu a připustím si časem k sobě i jiného partnera.
Hezký den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
712
24.6.22 12:47

No, a je takový problém mít ho taky jenom na sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
27.6.22 07:26

Problém mít ho jen na sex je, protože vím, že bych do toho znovu spadla. To nikam nevede. Sex můžu mít s někým, ke komu vím, že nic necítím. Tady by to dopadlo tak, že on by mne na sex měl a já bych byla zase tam kde nechci a z čeho se nemůžu dostat.
Já nemůžu mít sex s někým, koho jsem milovala, obdivuji toho, kdo ano…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat