Dětská postel (gauč) na míru - máte tip?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jenny.fields
Nadpozemská drbna 25860 příspěvků 08.02.19 20:25
Dětská postel (gauč) na míru-máte tip?

Nechal jste si někdo dělat postel pro dítě na míru, z důvodů netypických rozměrů pokoje?
Ideálně Středočeský kraj a Praha nebo co nejblíže.

Nejnovější recenze z kategorie Dětský pokoj

Reakce:
axelina
Závislačka 2611 příspěvků 08.02.19 20:33

@jenny.fields já ano ale zapadni čechy. to ti udělá ale každý truhlař. spíš zaleží jak na to spechas to bude spíš problem,. Udelat postel neni nic složiteho, já chtěla rozměr 185× 85 a aby to mělo vyšší bok aby dítě nepadalo matraci jsem uřizla sama ze stare velke molitanove matrace. stalo to celkem i s roštem 4tis

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25860 příspěvků 08.02.19 20:39

Já to potřebuji i navrhnout, je to podkrovní pokoj, chci tam nějaký malý gauč a dvě postele (různé možnosti-vysunovací druhé lůžko nebo dvě nad sebou).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >