Míváte noční můru?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 21:45
Míváte noční můru?

Ahoj, včera jsem měla neskutečně živou a děsivou noční můru- něco ze mě stáhlo peřinu a táhlo mě to pryč z ložnice přes zeď, v té zdi jsem měla již zabořené ruce. V tom snu jsem věděla, že se hlavně musím probudit. Přítel spal vedle, snažila jsem se na něj volat-nereagoval. Vzpomínala jsem na motlitbu (nejsem věřící ), pokřižovala jsem se, to umím, Ještě jsem si vzpomněla"andě­líčku, můj strážníčku…" no a pak jsem se vzbudila, studený pot mě polil. Bylo to tak neskutečně opravdové, fakt hnus, normálně se bojím, aby se to neopakovalo. Jinak jsem velmi racionální osoba. Přítel mi řekl, že tak před 14-ti dny se mu také zdálo, že z něj „něco“ stahuje peřinu a že to bylo velmi nepříjemné. Chtěla jsem se zeptat, zda se to taky někomu stalo nebo stává, opravdu mě to dostalo. Prosím zachovat anonym nebo máznout. Nechci ať si myslíte, že mi hráblo. Dík za reakce.

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 25.01.19 21:48
@Anonymní píše:
Ahoj, včera jsem měla neskutečně živou a děsivou noční můru- něco ze mě stáhlo peřinu a táhlo mě to pryč z ložnice přes zeď, v té zdi jsem měla již zabořené ruce. V tom snu jsem věděla, že se hlavně musím probudit. Přítel spal vedle, snažila jsem se na něj volat-nereagoval. Vzpomínala jsem na motlitbu (nejsem věřící ), pokřižovala jsem se, to umím, Ještě jsem si vzpomněla"andě­líčku, můj strážníčku…" no a pak jsem se vzbudila, studený pot mě polil. Bylo to tak neskutečně opravdové, fakt hnus, normálně se bojím, aby se to neopakovalo. Jinak jsem velmi racionální osoba. Přítel mi řekl, že tak před 14-ti dny se mu také zdálo, že z něj „něco“ stahuje peřinu a že to bylo velmi nepříjemné. Chtěla jsem se zeptat, zda se to taky někomu stalo nebo stává, opravdu mě to dostalo. Prosím zachovat anonym nebo máznout. Nechci ať si myslíte, že mi hráblo. Dík za reakce.

Ahoj.

A vy jste se do toho domu s přítelem přestěhovali?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 21:54

Kdepak, bydlíme zde již šestým rokem. Koupili jsme jako novostavbu.

Ughg
Povídálka 39 příspěvků 25.01.19 21:54

Ahoj, zlý sny se mi zdají čas od času. Většinou vím, že je to sen, ale stejně je to nepříjemné. Kolikrát si to ani nepamatuji, že se mi něco zdálo, ale přítel mě často budí, protože pak kricim že spaní a jeho to vzbudí. Párkrát se mi stalo, že sem se pak bála usnout, ale většinou jen tu noc/další večer. Nikdy sem to nijak neřešila :nevim:

Maminanamatersky
Kecalka 305 příspěvků 25.01.19 21:58

Realne vypadajici desive sny by mohla byt spankova paralyza. Projed si to googlem, treba se v tom najdes.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.19 22:13
@Maminanamatersky píše:
Realne vypadajici desive sny by mohla byt spankova paralyza. Projed si to googlem, treba se v tom najdes.

Moc děkuji za tip, už jsem guglila a tedy uf, nějaké znaky toho to fakt byly. Lituji lidi, co tohle mají chronické. Každopádně zajímavé čtení.

Anny A
Kecalka 246 příspěvků 25.01.19 22:14

Zazivam to take. Často se jedná o spankovou paralyzu :( lek na to neni… proste si uvědomovat ze je to jen sen a prestane to.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 25.01.19 22:21

Obcas, kor ted v tehu mam hrozny sny, kez by slo o me. Spis vzdycky jde o zivot memu diteti, jednou i mymu ex. Jednou to dopadlo tak, ze ve snu umreli. Je mi z toho na nic uplne… Ja snad i brecela, pak jsem se probrala. Kdysi jsem mela opakujici se nocni muru, jak me neco honi lesem, ja se probrala tim, ze jsem slapla na vetev co krupla, ale snazila jsem se probrat fakt dlouho. Hnus.

Maminanamatersky
Kecalka 305 příspěvků 25.01.19 22:26
@Anonymní píše:
Moc děkuji za tip, už jsem guglila a tedy uf, nějaké znaky toho to fakt byly. Lituji lidi, co tohle mají chronické. Každopádně zajímavé čtení.

Jestli to bylo jenom vyjimecne, tak bych to nijak neresila.. Dej si vanu, medunkovej caj a vecer misto televize precti peknou knizku a budes mit klidny spani…

Alisiae
Povídálka 24 příspěvků 26.01.19 06:33

Ja mam take zive nocni mury a posledni dobou I prave tu spankovou paralizu, z toho sem teda vzdycky vyklepana, fakt je to hnus!
Treba mi prijde ze me nekdo dusi a ja se nemuzu hybat…fuj…Co s tim nevim, poma mi dodrzovat spankovou hygienu(spat ve stejny cas a pred 12hodinou, pred spanim nekoukat na tv atd a byt v klidu, bez kofeinu a snazit se nebyt ve strehu to vsechno to muze spoustet.
Jako prijde mi to jako by telo spalo ale mozek byl mezi bdenim a spankem :think:
No drzim palce at uz to nemas a spis v klidu! :srdce: :hug:

Bohdanka2
Kecalka 221 příspěvků 26.01.19 20:55

Nedávno se mi zdálo taky že někdo ze mně stáhl peřinu a chtěl i mně stáhnout pod postel a v tom sem se probudila. Hodně podobný sny se mi zdávaly čas od času i předtím. A ted posledně sem se probudila když se mně zdálo že mi po obličeji leze velikej pavouk. Velkej asi jako moje hlava. Ale to bylo asi tím že sem pár dní předtím videla Jumanji (tam sou velcí pavouci).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >