Dětské postele pro kluka a holku

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mirila
Kecalka 145 příspěvků 29.11.18 16:16
Dětské polštáře Materasso

Zdravím, nevíte, jestli Materasso vyrábí také polštáře vhodné pro děti (3 a 5 let)? Pokud ano, jaké máte? Ptám se i přímo u zdroje, moc se mi líbí fotka z FB (přikládám ji).

Na čem spí Vaše děti? Co je pro ně pohodlné, nesesouvají se z toho, nebolí je za krkem?

Reakce:
Mirila
Kecalka 145 příspěvků 01.12.18 14:42

Nikdo nereagoval, to nikdo zkušenosti nemáte? Nebo jiný polštář, který by byl pohodlný, vhodný pro malé děti?

Obchodnice z Materasso napsala: „polštářky a přikrývky pro malé děti vyrábíme. Přikrývka je v rozměru 130×90 a polštářek v rozměru 64×40. Koupíte je v kterékoli prodejně našich obchodních partnerů. Cena je Kč 440 a Kč 290. Určitě je ale musí objednat, na skladě je nejspíše nikdo nemá.“

Jdu rozhodně do toho, určitě dám vědět, jak se polštářky líbí.
Prodejce najdete zde: http://materasso.cz/…vyhladavanie

Káťa19
Echt Kelišová 8305 příspěvků 19 inzerátů 02.12.18 09:15

@Mirila a v čem jsou jiné, než klasické polštáře? :think:

Mirila
Kecalka 145 příspěvků 02.12.18 19:43

@Káťa19 Káťo, netuším. Ale jakmile si na ně sáhnu osobně, dám vědět. Pokud máte dobré zkušenosti s jinou značkou, budu ráda za informaci. A proč jsem vůbec sledovala materasso? Delší dobu v diskuzích potkávám fajn recenze na matrace od téhle firmy. Třeba že při výrobě matrací používají vodou ředitelná lepidla (třeba tady: https://www.vyspise.cz/…e/cz/simalfa). Tak nějak doufám, že i polštáře budou mít něco „navíc“. Ale musím to samozřejmě osahat :)

Mirila
Kecalka 145 příspěvků 21.12.18 17:33

Polštáře už jsou konečně doma. Nechala jsem si je poslat na prodejnu. Tak hurá na testování. Koho zajímají fotky, přikládám. Polštářek už mají na webu: https://materasso.cz/doplnok/51. Bohužel ale jednoduše nezjistíte, kde je koupíte, to pokládám za velkou chybu, nezbude než to zkusit nebo kontaktovat obchoďáka.

Dám vědět, jak se dětem spí.

Mirila
Kecalka 145 příspěvků 13.01.19 13:49
Dětské postele pro kluka a holku

Pěkný den, doporučíte mi, prosím pěkně, pěkné dětské postele (ideálně pro kluka/pro holku, ale stejné) pro matraci 90×200? Líbí se mi ikea (https://www.ikea.com/…ts/20274348/), ale je to 80×200. Nemusí se jednat o postel, kterou jde prodloužit. Máte nějaké tipy? Šuplík být může a nemusí, bočnice aspoň částečně jo.

Mirila
Kecalka 145 příspěvků 13.01.19 13:50

Omlouvám se, omylem jsem založila téma dvakrát :roll: :mavam:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15801 příspěvků 13.01.19 13:53

Domestav Domino kvůli jejich variabilitě.

Lucy75
Kecalka 429 příspěvků 2 inzeráty 13.01.19 13:56

barevné bych nebrala - měli jsme a rychle se okoukají a děti z nich za pár let fakt celkem rychle „vyrostou“ - za mne buď dřevo nebo bílá nebo kov.. naše holky mají černou kovovou lehce romantickou patrovku.. kdyby měly větší pokoj nebo každá svůj, tak bych jim dala taky kovové (mrkněte postele kov a dřevo ve vyhledávači, jsou fakt super) a nadčasové..

VeHE
Závislačka 4175 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 13:57
Mirila
Kecalka 145 příspěvků 13.01.19 14:44

@Lucy75 Díky za tip, promyslím!

Mirila
Kecalka 145 příspěvků 13.01.19 14:45

@VeHE Díky za tip :)

VeHE
Závislačka 4175 příspěvků 1 inzerát 13.01.19 14:48

@Mirila Je opravdu kvalitně udělaná a dají se kombinovat barvy, máme pro syna bílo-zelenou. Původně jsme měli vybranou jinou, ale tahle se nám líbila mnohem víc co se materiálu a pevnosti týká.
Dobře vyberte :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >