Zkoušel někdo odstranit bočnici u postýlky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunczee
Stálice 71 příspěvků 02.01.19 22:49
Zkoušel někdo odstranit bočnici u postýlky?

Ahoj náš 18ti měsíční prcek, má postýlku a oddělane sprusle, aby mohl za námi popř. do postele. Chtěla bych se zeptat jestli někdo zkoušel dodělávat celou bočnici a měl z postýlky mini postel :) malý se mne zda už dosti veliký a díra z prusli je už asi malá. Nebo radši koupit normální dětskou postel? Dekuji

Reakce:
Serpentini
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 02.01.19 22:53

Jestli máte stahovací jednu stranu, tak to půjde, jinak bych to nedělala, abych nenarušila stabilitu.

Janli
Extra třída :D 10189 příspěvků 02.01.19 22:53

Záleží na konstrukci postýlky, někde ta bočnice jde dát pryč, jinde ne. Já jsem tedy pořídila postýlku se stahovací bočnicí, kde je jedno, jestli tam je nebo ne a mám ji přiraženou k mojí posteli. 18ti měsíční dítě bych v posteli bez bočnice ovšem spát nenechávala. Děti se v noci dost vrtí a bála bych se, že spadne na zem.

eva.pass
Kecalka 142 příspěvků 02.01.19 22:53

Jo, my.. mame postylku bez bocnice prirazenou k nasi posteli. Ale stejne spi furt na te nasi :)

solip
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 1 inzerát 02.01.19 22:56

Ano, meli jsme u prvniho syna jen tri bocnice a chystame se zase jednu oddelat, az bude druhy syn vetsi. Mam teda postylku uplne u postele a kdyz byla sundana ta jedna bocnice, privazala jsem si tu postylku k rostu pod moji matraci, aby se postylka neodsoupla.

Uživatel je onlinecitlivaduse
Závislačka 2696 příspěvků 02.01.19 23:01

My jsme taky nejdriv synovi dali pryc ty vyndavaci sprusle, ale on tou dirou stejne nechtel vylezat. Takze jsme celou bocnici sundali a manzel mu tam misto bocnice pridelal zabranu. Mame jistotu, ze z postylky nespadne a zaroven si z postele hezky vyleze.

chaela
Závislačka 2514 příspěvků 03.01.19 08:56

Záleží na konstrukci postýlky. My máme takovou, kde lze jedná bocnice oddelat, vymeni se za desku, která to celé dole upevňuje a na desku se dá nasadit zabrana. Obě děti nám takto spaly a spí od toho roka a půl do necelých 3, kdy už se tam nevlezou a jdou do velké postele.

Verunczee
Stálice 71 příspěvků 06.01.19 20:25

Díky asi ještě nakonec nechám s oddelanymi spruslemi :)

rozand
Závislačka 4547 příspěvků 06.01.19 20:31

@Verunczee Staci pridelat spojovaci drivko, jde to pak i u postylky, ktera na to neni urcena.

Jinak my to tak mame od narozeni syna.

Váš příspěvek
Reklama