Dětské kapsáře - výroba nebo prodej kde?

808
29.5.07 11:46

Dětské kapsáře - výroba nebo prodej kde?

Ahoj holky

objevila jsem krásné kapsáře - ale pouze na stránce u nábytku… Neznáte někdo výrobce - nebo prodejce:

http://www.stredoceskestavby.cz/…ce/tema.html?…

je to ten obráze úplně dole vlevo - nejde mi to sem vložit, tak alespoň takhle

Je to kapsář vláček a pejsek .

Děkuji předem

Vvik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5264
29.5.07 12:03

Nejsou stený, ale jsou taky pěkný:
http://www.dracek.cz/default.asp?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16762
29.5.07 12:27

ahoj,

já jsem si nechala jeden krásný ušít spolu s polštářky u paní na mimibazaru. pokud budeš mít zájem, pošlu ti odkaz.

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
29.5.07 12:36

Tygr: dráčka znám, mám od nich takové tři velké polštáře (pes, koník, kočka) ale buď mám dítka rabijáty, nebo mají menší pevnost (ty látky), ale jsou dost potrhané - takže od dráčka já už nic nekoupím… za tu cenu je to dost chatrné…

Věra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
29.5.07 13:17
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
29.5.07 21:10

Ahoj. Kapsáře, zástěny, polštářky v minulém odkazu - www.usmevackov.cz se dělají v malé firmě v Ostravě. Nevím, jestli všechny, ale my jsme v dílně koupili velkou travinu za postel. Stála myslím 900,–. Je super. Silnější molitan - zástěna, 2 velké kapsy … až vyměníme další postýlku za postel, určitě pořídíme další kapsář.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
3.6.07 23:20

Ahojky,
užásné kapsáře mají na www.tod.unas.cz .Se stejnými motivy dělají i polštáře. Objednání i dodávka bez problémů. Bezkonkurenční ceny a kvalitní provedení.
Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
3.7.07 17:02

Ahoj,
sháněla jsem kapsář dceři za postel a díky za tipy. Nakonec jsem si vybrala jeden z www.tod.unas.cz, potřebovala jsem však kratší než 2 m - malé budeme kupovat první postel a ta je dlouhá 160 cm, takže jsem potřebovala 170 cm. Zavolala jsem na kontakt a paní byla velmi ochotná a příjemná - ušijí kapsář podle mých požadavků, mohla jsem si i změnit barvy atd., ale mně se líbil konkrétní, chtěla jsem jen kratší. Kapsář by měl přijít v půlce příštího týdne a paní slíbila, že termín pohlídá - malá má totiž za 10 dní narozeniny a tak ho dostane jako dárek … tak doufám, že vše proběhne OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
13.7.07 11:54

Ahoj,
tak kapsář přišel v pořádku ještě 12.7. - tak klobouk dolů před takovou službou - šití na míru a rychlost i když v tom byly svátky. Je moc krásný, tak se těším, až ho pověsíme malé na zeď. Od soboty má novou postel, ze které má velkou radost. Jen mi mou radost kazí služby České pošty. Jejich heslo: Dnes podáte, zítra dodáme." bych raději změnila na: „Dnes podáte a někdy možná dodáme.“ Ani se neobtěžovali dát mi do schránky doručenku, jen zastavili u domu, odškrtli a zase jeli dál. Dneska zase ve schránce nebyla a tak jsem volala na poštu a balík tam byl ! Od včerejška, takto čeká můj muž také na zásilku už 3 týdny a dnes se zjistilo, že je na poště taky !!! Už několik dní a schránka je přitom prázdná. A toto bohužel není naše první zkušenost :? :cry: :oops: Ale firmu TOD musím opravdu pochválit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.2.08 22:00

kapsáře

Nevím, zda to je ještě aktuální, ale vím o těch dvou kapsářích - jezevčík a vláček. Zkuste adresu: http://web.quick.cz/…ezevcik.html :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama