dětský lékař Kutná Hora

105
23.4.08 14:31

dětský lékař Kutná Hora

čau prosím o radu kamarádka je těhule v Kutné hoře a schání nějakýho osvědčenýho pediatra pro mimčo.. poradíte? dík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10054
23.4.08 14:37

V KH nevím, ale kdyby stačil z Čáslavi, tak to bych věděla. Dr. Špaček, ordinaci má hned u Plusu v Čáslavi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.4.08 11:51

ahoj Vmadlo chodila jsem na detskou lekarku kdyz jsem byla mala do 15 let.je to v panelaku po Jana palacha ulice.jak je druzina tak naproti tam je asi 3 detske lekarkyv prizemi.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.4.08 12:39

ulice se jmenuje Studentu.nemuzu je vzpomenout na byvalou doktorku.pujdtete se tam na rpochazku podivat pak zeptejte se doktorku.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
25.4.08 08:50

Dětská lékařka v KH

Tři dětské lékařky sídlí na adrese Studentů 133-134, je to na sídlišti vedle družiny ZŠ Jana Palacha. Osobně doporučuji MUDr. Maxovou

• Nahlásit
  • Citovat
2892
9.5.08 11:44

chci vas rict ze moje byvala detsak doktorka jmenovala Maxova.byla na me hodnejsi protoze starala o me dobre jsem neslysi snazila se mnou komunikovat adt…nez jinou doktorokou doporucuju je.obcas moje mamka potkava zepta o me.je to fakt mile.
Anonymko dik zapripominani jmena doktorku Maxovou
U me byla mlada ted asi trosku starsi.ale fakt dobra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10855
11.8.08 14:17

Ahoj holky,

brouzdám si tak po netu a narazila jsem na Vás a protože jsem z K. Hory a shodou okolností jsem také navštěvovala dr. Maxovou tak jí mohu vřele doporučit. Taky když jí potkám tak mě pozná a ptá se co je nového atd. Byla příjemná a pečlivá!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
11.8.08 20:24

Ahoj my chodíme k Dr. Procházkovi, je to u Lékárny jendorozce v patře , ale jsou tam i jiný pediatři. Já jsme zatím spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama